LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí
Vychází nová kniha Máry Holečka o Gasherbrumu I.

Závody
Pražský Opičák (04.12)
MMČR v boulderingu (07.12)
SAMBAR KIDS CUP (08.12)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13722
2.Konečný 12819
3.Pail 11650
Bouldry:
1.Stráník 11600
2.Jungling 11050
3.Novák 10950
Hory:
1.Skopec 6646
2.Švihálek 5970
3.Šuraba 5520

Výsledky
Dry Tool Cup (24.11)
MČR v lezení (27.10)
MS Innsbruck (06.09)

Deníčky
4578 lezců
725054 cest
Nové přelezy:
Nápoj Lásk 8A/8A+
Zeta Retic 8A/8A+
Honk Down 7c
Early Bird 7c
Avatar 7c
Mythologie 7b+
Desperado 7c+
Opportunis 7c
The Path T 8a
Amédé The 7c

Stěny
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Loděnice FTVS - Praha 7
RAJČE - Brno

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ME mládeže Edinburgh

obtížnost a rychlost

smallO víkendu proběhlo ve Velké Británii Mistrovství evropy mládeže ve sportovním lezení. Z 18 českých reprezentantů skončili nejlépe na 6. místě Vojtěch Trojan (obtížnost) a Jan Kříž (rychlost).

Výsledky - obtížnost


výsledky finále, výsledky a umístění v kvalifikačních cestách

junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top 46+ (1.) 39 (3.)
2. Martin Bergant (SLO) Top 45+ (4.) 37 (4.)
3. Sebastian Halenke (GER) 50 46+ (1.) Top (1.)
18. Martin Jech (CZE) 33+ (17.) 35 (14.)
22.-23. Petr Čermák (CZE) 32 (20.) 25+ (25.)
24. Štěpán Volf (CZE) 27+ (26.) 28 (22.)
30 závodníků z 15 zemí (FRA, SLO, GER, RUS, AUT, POL, ITA, ISR, CZE, NED, GBR, DEN, NOR, LUX, BUL)

1. Anak Verhoeven (BEL) Top Top (1.) Top (1.) 3.24
2. Jessica Pilz (AUT) 49+ Top (1.) Top (1.)
3. Julia Chanourdie (FRA) 49+ 46+ (3.) Top (1.)
15. Tereza Svobodová (CZE) 20 (14.) 41+ (17.)
23 závodnic z 15 zemí (BEL, AUT, FRA, SLO, ISR, SUI, ITA, UKR, RUS, SWE, CZE, POL, GBR, LUX, DEN)

mládež A
1. Georg Parma (AUT) Top 37 (5.) 45+ (4.)
2. Fedir Samoilov (UKR) 46+ 37 (5.) 46+ (2.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 42+ 37 (5.) Top (1.)
26. Petr Kliger (CZE) 24+ (25.) 28 (25.)
30. Vojtěch Sedláček (CZE) 24+ (25.) 26 (29.)
34. Jakub Dvouletý (CZE) 23+ (29.) 20 (35.)
37. Jan Doseděl (CZE) 17+ (40.) 23 (33.)
40 závodníků z 19 zemí (AUT, UKR, FRA, SUI, SWE, RUS, GBR, SLO, GER, ITA, ESP, ISR, NED, CRO, CZE, BUL, LUX, NOR, DEN)

1. Alina Ring (SUI) 36+ Top (1.) 52 (1.)
2. Molly Thompson- Smith (GBR) 36+ 43 (16.) 44 (3.)
3. Hannah Schubert (AUT) 36 42 (19.) 43+ (4.)
17. Eliška Vlčková (CZE) 43 (16.) 26+ (13.)
31. Jana Vincourková (CZE) 26+ (30.) 13+ (22.)
34. Veronika Scheuerová (CZE) 25 (33.) 13+ (22.)
37 závodnic z 16 zemí (SUI, GBR, AUT, SRB, ITA, RUS, GER, BEL, CZE, FRA, SWE, ESP, DEN, HUN, NOR, POL)

mládež B
1. Giorgio Bendazzoli (ITA) 43 Top (1.) Top (1.)
2. Mathias Posch (AUT) 43 49 (3.) Top (1.)
3. Léo Ferrera (FRA) 38+ 39+ (6.) 38+ (3.)
6. Vojtěch Trojan (CZE) 31+ 35+ (11.) 38 (8.)
9. Vojtěch Vlk (CZE) 17+ 44+ (5.) 38+ (3.)
22. Jan Kendík (CZE) 23+ (22.) 29+ (20.)
32 závodníků z 15 zemí (ITA, AUT, FRA, SWE, CZE, UKR, ESP, BEL, GBR, GER, RUS, SUI, NOR, DEN, MKD)

1. Janja Garnbret (SLO) 46+ Top (1.) 51 (7.)
2. Asja Gollo (ITA) 46 Top (1.) Top (1.)
3. Tjasa Slemensek (SLO) 35+ Top (1.) Top (1.)
9. Veronika Peltrámová (CZE) 24 Top (1.) 46+ (11.)
31 závodnic z 15 zemí (SLO, ITA, SUI, RUS, AUT, GER, CZE, BEL, POL, GBR, ISR, NOR, SWE, DEN, LUX)

poster


Výsledky - rychlost


všechny výsledky od finále po klasifikaci

junioři
1. Nambot Quentin (FRA) 6.57 6.58 7.15 6.64
2. Alessandro Santoni (ITA) fall 6.84 8.36 6.72
3. Sergei Luzhetskii (RUS) 6.97 6.70 7.02 6.93
6. Jan Kříž (CZE) 9.11 6.67
(2. nejlepší čas kvalifikace, 2. nejrychlejší závodník v kategorii)
14 závodníků z 10 zemí (FRA, ITA, RUS, CZE, POL, GER, SUI, GBR, BUL, DEN)

1. Nina Lach (AUT) 9.64 9.82 10.05 9.72
2. Varvara Shatalova (RUS) 10.41 9.95 10.37 10.76
3. Alexandra Elmer (AUT) 9.64 9.83 10.01 9.87
9 závodnic z zemí (AUT, RUS, UKR, FRA, ITA, DEN)

mládež A
1. Maksim Diachkov (RUS) 7.17 7.44 7.68 7.26
2. Kostiantyn Pavlenko (UKR) 10.97 7.01 7.57 7.08
3. Ludovico Fossali (ITA) 6.91 8.55 7.12 7.43
12. Pavel Krutil (CZE) 11.72
13. Jan Doseděl (CZE) 12.99
15 závodníků z 8 zemí (RUS, UKR, ITA, FRA, BUL, GBR, CZE, DEN)

1. Yana Lugovenko (UKR) 9.15 9.13 9.70 10.29 9.82
2. Anastasia Manuylova (RUS) 9.16 9.30 9.33 9.91 9.98
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.12 fall 9.42 9.30 9.06
12. Veronika Scheuerová (CZE) 14.11 14.45
17 závodnic z 9 zemí (UKR, RUS, POL, SRB, ITA, FRA, CZE, HUN, DEN)

mládež B
1. Denis Diachkov (RUS) 8.64 9.19 9.64 8.85
2. Paolo Martignene (ITA) 11.07 10.14 10.31 8.67
3. Gian Luca Zodda (ITA) 8.54 fall 8.72 8.43
10. Matěj Burian (CZE) 9.73
13 závodníků ze 6 zemí (RUS, ITA, UKR, FRA, CZE, DEN)

1. Ekaterina Barashchuk (RUS) 9.27 10.12 11.89 10.22
2. Elizaveta Ivanova (RUS) 13.60 9.91 9.98 9.86
3. Giulia Fossali (ITA) 11.15 13.79 12.57 11.24
14 závodnic ze 7 zemí (RUS, ITA, FRA, GER, POL, DEN, SWE)


Odkazy:
www.ifsc-climbing.org


Marťan   [úpravy] 08:52 17.06.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Amphiteatre
Face To Face, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (131676)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Finger Food 7a Geyikbayiri
Eulenkante 7A Bahratal
Steinkanz 7C Bahratal
Stuffi 7A+/7B Bahratal
Neaderthal 6C Sloup
Nově komentované:
Sedřená Prdel A Zařízlý Trenky 7B Sloup
Sedřená Prdel A Zařízlý Trenky 7B Sloup
Evil Dead 2 7C/7C+ Sloup
Žebříček Hodnot Xb Drábské Světničky
Život Štvance VIIb Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Pozor na metodické video | Re: Pozor na metodické video - Inspi | Re: Pozor na metodické video - Inspi | Re: Pozor na metodické video - Inspirace | Re: Pozor na metodické video - Inspirace | Re: Pozor na metodické video - Inspirace | Pozor na 'metodické' video - Inspirace | Re: Cipro | Re: Cipro | Re: nejlepší současné jistítko |

 Nové komentáře:
Re: trafika? | Re: Zkusil jsem, ne děkuji. | Re: trafika? | Re: trafika? | Re: Cesta | Re: trafika? | Re: trafika? | Re: závody | Re: top - záznam finále | Re: ČHS hledá organizátory |

 Kde to vře:
Mistrovství ČR v boulderingu (94)
Čelovka Fenix HM51R Ruby pro horolezce (67)
Šáhla a šáhélka (61)
Tetínské skály (20)
Aneta Loužecká 3. na Evropském poháru v ledolezení na Slovensku (16)
Revo - Revoluční jistítko (13)
MFA Praha 2018: neděle (5)
Pád mladé lezkyně (4)
Stefano Ghisolfi dává své první 9b+: Perfecto Mundo (3)
Prague color climbing festival 2018 (2)

 Nově v inzerci:
Boty LS Trango Guide Evo GTX Men | prodam maglajz pytlik - nepouzity | Prodám různé druhy karabin | Statická lana 18 - 23m | prodám nepoužité lezečky | prodam nepouzity sedak | Scarpa Triolet | Skialp boty nové | péřovka Ocun | Gore-texová bunda TILAK Attack veľkosť XL |

 Anketa:
Oblíbená logistika lezeckého výletu za skalami na jih Evropy?
 Auto + wild camp 
 49 
 Auto + camp 
 30 
 Auto + apartmán 
 24 
 Let + půjč. auto + wild camp 
 22 
 Let + půjč. auto + camp 
 32 
 Let + půjč. auto + apartmán 
 41 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.