LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
ZRUŠENO - Mistrovství ČR bouldering (16.06)
EP mládeže Bruneck (16.06)
Akademické MS Bratislava (20.06)

Žebříček
Cesty:
16.Nyéki 10470
17."Fido" 10450
18.Vopatová 10419
Bouldry:
16.Skočdopole 9800
17.Mlejnek 9681
18.Horáček 9678
Hory:
5.Fajkoš 5781
6.Zaoral 5647
7.Poulding 5142

Výsledky
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)
ME mládeže Imst (25.05)

Deníčky
4480 lezců
692679 cest
Nové přelezy:
Tekuté Ště 8C
Makarón 10/10+
Piekło Jes 9
Messer 9+
Crosstown 7c
Exitus 9/9+
Igym 8+/9-
Kumm Ombo 10
Potatzeü 8a
Opéra Dire 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
321 Boulder Club - Brno
LSJ - Javorník

Prodejny
Ksport - Třinec
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Chamonix (FRA) - obtížnost, rychlost

10.-12.7.2014.

smallVe Francii probíhají závody světového poháru, z kvalifikace na obtížnost tentokrát nepostoupil Adam Ondra. Libor Hroza 7. (rychlost).

Přímý přenos


Finále rychlost


Semifinále obtížnost


Finále obtížnost



Program


čtvrtek 10.7.2014
10:30 - 16:00 kvalifiakce obtížnost - muži
pátek 11.7.2014
09:30 - 14:30 kvalifikace obtíženost - ženy
15:30 kvalifiakce rychlost muži, ženy
21:15 finále - rychlost
22:15 vyhlášení vítězů - rychlost
sobota 12.7.2014
10:00 - 12:30 semifiniále - obtížnost
21:00 finále obtížnost - ženy
22:00 finále obtížnost - muži
22:45 vyhlášení vítězů - obtížnost
(GMT +2)

Obtížnost



Výsledky kvalifikace - muži

1. Sachi Amma (JPN) 37+ (1.) 36+ (2.)
2. Sean McColl (CAN) 32+ (4.) 37 (1.)
3. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 37+ (1.) 34+ (3.)
27. Adam Ondra (CZE) 3 (76.) 29+ (10.)
46. Tomáš Binter (CZE) 24 (43.) 21 (41.)
75. Martin Jech (CZE) 11 (74.) 14+ (62.)
76 závodníků

Do semifinálové šestadvacítky nepostoupil ani Adam Ondra, který přehlídl expresku v první kvalifikační cestě (viz např. také na 8a.nu) a skončil těsně 27.

Výsledky kvalifikace - ženy
1. Jain Kim (KOR) 40+ (2.) 44+ (1.)
2. Mina Markovic (SLO) Top (1.) 43+ (2.)
3. Magdalena Röck (AUT) 40+ (2.) 43+ (2.)
4. Akiyo Noguchi (JPN) 37+ (7.) 43+ (2.)
50. Eliška Vlčková (CZE) 20 (46.) 18+ (51.)
51. Jana Vincourková (CZE) 19+ (48.) 19+ (48.)
56. Veronika Scheuerová (CZE) 10+ (55.) 4+ (56.)
56 závodnic

poster


Rychlost



výsledky
1. Danylo Boldyrev (UKR) 7.20 5.93 99.99 6.05 6.14
2. Marcin Dzienski (POL) fall 5.80 5.95 5.93 5.95
3. Reza Alipourshena. (IRI) 6.01 6.00 6.44 6.38 6.30
7. Libor Hroza (CZE) 7.15 6.16 5.80


Startovní listina - muži
Libor Hroza startuje jako 1., Petr Burian jako 16.

Startovní listina - ženy
Andrea Pokorná startuje jako 16.


Obtížnost - ranking SP 2014 před závodem


muži
Haiyang (20.6.2014)
1. Jakob Schubert (AUT) 100
2. Sean McColl (CAN) 80
3. Gautier Supper (FRA) 65
4. Romain Desgranges (FRA) 55
9. Adam Ondra (CZE) 37
29 závodníků

ženy
1. Jain Kim (KOR) 100
2. Magdalena Röck (AUT) 80
3. Anak Verhoeven (BEL) 65
4. Charlotte v (FRA) 55
27 závodnic

pořadí národů
1. Francie (FRA) 264
2. Rakousko (AUT) 246
3. Korea (KOR) 223
4. Japonsko (JPN) 203
11. Česká republika (CZE) 37
16 bodovaných zemí (FRA, AUT, KOR, JPN, RUS, SLO, CAN, BEL, CHN, ITA, CZE, NOR, NED, ESP, HKG, INA)


Rychlost - ranking SP 2014 před závodem


muži
Haiyang 20.6., Baku 3.5., Chongqing 26.4.2014
1. Danylo Boldyrev (UKR) 245 (3.,1.,2.)
2. Qixin Zhong (CHN) 205 (1.,3.,8.)
3. Stanislav Kokorin (RUS) 194 (6.,6.,1.)
4. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 190 (4.,2.,4.)
5. Marcin Dzienski (POL) 158 (2.,11.,6.)
6. Libor Hroza (CZE) 156 (8.,5.,3.)
42 závodníků

ženy
1. Mariia Krasavina (RUS) 280 (1.,1.,2.)
2. Iuliia Kaplina (RUS) 260 (2.,2.,1.)
3. Anouck Jaubert (FRA) 195 (3.,3.,3.)
4. Yuliya Levochkina (RUS) 157 (5.,5.,4.)
35 závodnic

pořadí národů
1. Rusko (RUS) 1198
2. Polsko (POL) 636
3. Francie (FRA) 525
4. Ukraina (UKR) 374
7. Česká republika (CZE) 156
20 bodovaných zemí (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, INA, CZE, IRI, KOR, ITA, AZE, THA, AUT, GEO, KAZ, USA, CAN, JPN, SUI, SIN)


IFSC OFFICIALS
- IFSC Technical Delegate: Graeme Alderson (GBR)
- IFSC Jury President: Evgeny Levin (RUS)
- IFSC Judge: Ole Morten Olsen (NOR)
- IFSC Chief Route Setter: Adam Pustelnik (POL)
- IFSC Route Setters: Jan Zbranek (CZE), Rémi Samyn (FRA)

Odkazy:
http://www.ifsc-climbing.org
http://www.chamonixsport.com

Lezec.cz   [úpravy] 12:00 11.07.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Šupito presto, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (127378)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blue De Jour 5.9 Brohm Lake Region
Clean Starts 5.9 Squamish
Quarryman 5.8 Squamish
Chlapeček Z Periferie 6B Chtelnica
Dungeon Master 6C Chtelnica
Nově komentované:
Půlnoční 7 Kozel
Pyrožení 9+ Srbsko
Pyrožení 9+ Srbsko
Pyrožení 9+ Srbsko
Ruční Spára VII Strahov

 Nově v diskusi:
Re: Lezení ve Slovinsku | Re: Lezení ve Slovinsku | Re: Samolepka Black Diamond | Samolepka Black Diamond | Re: Spani ve Francii | Re: Spani ve Francii | Re: Spani ve Francii | Re: Spani ve Francii | Re: Vícedélky v Rakousku | Re: Spani ve Francii |

 Nové komentáře:
Re: Jisteni teda slouzi jen pro potechu ega prvovystupce? | Jak to bude | Rozdíly | Re: Jisteni teda slouzi jen pro potechu ega prvovystupce? | Re: ? | Re: Informovanost | Re: Jisteni teda slouzi jen pro potechu ega prvovystupce? | Re: Informovanost | Re: Informovanost | Re: Informovanost |

 Kde to vře:
Vypadlý bh na Čimě v Brné v Ústí nad Labem (189)
Rotte fluh (28)
Video: Jeden den s Ivou Vejmolovou (19)
Školní Boulder Pohár 2018 (15)
Akademické mistrovství světa v lezení Bratislava (14)
2. kolo Boulderděti. Slunce, vedro i Superfinále! (12)
Klára Kolouchová se vrací po 2 letech na K2 (6)
Adam Ondra má od olympioniků prestižní cenu Gutha-Jarkovského (5)
Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost v Brunecku (ITA) (5)
Martin Stráník: rozhovor nejen o závodní sezóně (2)

 Nově v inzerci:
Prodám Ch známku | Pravidelné lezení | Nalezený vklíněnec | Lezečky a samonafukovačka | Cepín Black Diamond Raven Ultra | holka z lesa | zapomenutá karabina na Gabrielce | Grigri + | DYNAFIT ULTRA GORE-TEX® SHAKEDRY™ pc.8580Kč | Bouldermatka Ocún |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 2204 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 1835 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 1765 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 1703 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 1688 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 1768 
 7 všechny tři díly 
 1905 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.