INZERCE:
IT:
hoplezec.cz

Vánoční pohár Pustiměř a termíny Lanex Cupu 2005

Posílám již poslední výsledky v tomto kalendářním roce - Vánoční pohár - Pustiměř 11.12.2004.

Děkuji všem, kteří se účastnili závodu a přeji jim hodně štěstí a úspěchů v příštím roce.

Vánoční pohár Pustiměř - chlapci

Vánoční pohár Pustiměř - dívky

Takže mějte se fajn a na viděnou v příštím roce 12.2. v Olomouci a paralelně v Hejnicích (ale samozřejmě beze mne, nejsem prvok, abych se rozpůlil a byl na dvou místech zároveň. Takže českou kotlinu přenechám Houmymu, tak jak on přenechal moravské pole mně:).

3.12.2005 Jičín finále

Český pohár mládeže - termíny zatím neznám. Doufám, že je Jirka v brzké době zveřejní.
Vše závisí na termínech evropských závodů.
Co vím, tak by měly být závody v Chocni včetně rychlosti. Mám pocit, že se zmiňovaly již tradiční Hořice, Brno si asi taky nenechá ujít závody a byla snaha přesvědčit Bystřici. Páté místo nevím.

Lumi(r)   [úpravy] 11:23 13.12.2004Tisk

Související články:

Komentáře

...nové příspěvkyNový komentář

Vánoční pohár - dopl.11:13:26 14.12.2004
Ještě k vlastnímu závodu.
Závod byl pořádán ve spolupráci s DDM Vyškov, se kterým je navázána družba při konání všech sport. aktivit. Přestože  bylo nutno závod uskutečnit ve stísněných poměrech malé tělocičny se stěnou (do haly je omezený přístup z důvodu nové podlahy), pořadatelé se v rámci možností svého úkolu zhostili dobře.
Cesty tentokrát stvěla členka oddílu známá z reprezentace Soňa Hnízdilová ve spolupráci s tradičním "stavěčem Pustiměřských pohárů" Jardou Jordánem. Tento se svého úkolu pro nejmladší závodníky trdičně zhostil na výbornou. Stejně tak si vedla i Soňa se svými sekundanty Marianem Borsiczkým a Luckou Školařovou, která ovšem postavila soutěžní cesty možno říct ve stylu českého poháru, tedy vysoké obtížnosti,
což dokazují i výsledky závodu. (Nebylo třeba žádného superfinále..) Znovu se potvrdilo, že i na takovéto poměrně malé stěně je možno uskutečnit závod dobré úrovně k plné spokojenosti závodníků i diváků.Účast závodníků byla tradičně vysoká (67 soutěžících) z celé Moravy.I ceny pro soutěžící byly zásluhou spozorů (TRIOP Zlín, HUDY-Sport a místní-Pivovar Vyškov, obec Pustiměř,Bike Pro, Prosports Vyškov a Antreg a.s.)tradičně na dobré úrovni. Nakonec všem pořadatelům stavěčům, spozorům, soutěžícím a i divákům  patří náš dík.
Takže se lze jenom těšit na příští závod v rámci LANEX CUPu, který na místní stěně proběhne v průběhu 1. pololetí roku 2005.
                                                                                            Honza K.
splodpovědět
 Re: Vánoční pohár - dopl.00:00:35 18.12.2004
Cesty byly na tak vysoké úrovni, že většina lezců byla tak malých, že bylo nad jejich síly kamkoliv dosáhnout.
Djembaodpovědět
  Re: Vánoční pohár - dopl.00:01:55 18.12.2004
Plně s tebou souhlasím...
Dle mého vlastního úsudku to bylo pekně na hovno postaveny.
Burwillodpovědět

zavod Pustiměř14:23:04 19.12.2004
Myslim,že cesty nebyly postaveny špatně,a byly srovnatelné s ostatními závody Lanex cupu.
  Re: zavod Pustiměř19:20:10 21.12.2004
V těch mladších kategoriích, především v "A-čku" byly cesty dobry.Ale ti starší...Chudák ten kdo měří míň jak 180 cm.
   Re: zavod Pustiměř14:22:10 28.12.2004
Přelez cest pro kat. C a D provedla Soňa(stvaěč) i pomocník Marian. 180 nemá ani jeden z nich.
A pokud leze někdo o kategorii výš,jeho problém...