LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
ZRUŠENO - Mistrovství ČR bouldering (16.06)
EP mládeže Bruneck (16.06)
Akademické MS Bratislava (20.06)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 12131
3.Vopat 11449
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Jungling 11000
3.Stráník 10925
Hory:
1.Coubal 6441
2.Skopec 6219
3.Šuraba 6170

Výsledky
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)
ME mládeže Imst (25.05)

Deníčky
4479 lezců
692431 cest
Nové přelezy:
Finnderloh 10-
Grado Dipe 7c
Awaryjna A 9+
Long Mothe 8a+
Princ A Ch 9
Kain Und A 9
Caveman 9+
Boomerang 9
Total Brut Xa
Anakonda 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
HOLAN SPORT - Praha 2
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropský pohár juniorů - Imst (Rakousko)

obtížnost, rychlost

small26.-28.7.2013 se uskutečnil v Rakousku European Youth Championship. Jan Kříž 4. v kvalifikaci na rychlost, nakonec 7.. Doplněny výsledky lezení na obtížnost.

V závodech v lezení na obtížnost se nejlépe z našich juniorů umístili Tereza Svobodová a Petr Čermák (oba shodně 15. místo).

Kompletní výsledky

V pátek začaly závody MEJ kvalifikací na rychlost, kde se z naší mládeže umístil nejlépe Jan Kříž na čtvrtém místě v kategorii A. Ten byl ale v semifinále vyřazený a nakonec skončil sedmý.


Na startovní listině za ČR:


skupina A (1996-1997) - obtížnost:
Marek Škorpil, Vojtěch Sedláček, Denis Pail, Martin Jech;
Veronika Scheuerová, Jana Vincourková, Andrea Pokorná;
skupina B (1998-1999) - obtížnost:
Vojtěch Trojan, Petr Kliger, Vojtěch Vlk, Jakub Dvouletý;
Veronika Peltrámová, Eliška Vlčková, Kateřina Zachrdlová;
junioři (1994-1995) - obtížnost:
Petr Čermák, Michal Petrek, Michal Štěpánek;
Tereza Svobodová;

skupina A - rychlost:
Jan Doseděl, Miroslav Doseděl, Jan Kříž; Andrea Pokorná, Veronika Scheuerová;
skupina B - rychlost:
Pavel Krutil;

IFSC: startovní listina

Program



pátek 26.7.2013
14:00 kvalifikace rychlost
18:30 zaháje ní EP
19:30 finále rychlost
21:00 vyhlášení vítězů rychlost

sobota 27.7.2013
8:30 předlezení 1. cesty
8:45 kvalifikace obtížnost 1
14:15 předlezení 2. cesty
14:30 kvalifikace obtížnost 2
19:00 výsledky kvalifikace

neděle 28.7.2013
9:00 finále skupina B
10:20 finále skupina A
11:40 finále junioři
13:30 vyhlášení vítězů obtížnost

poster


Výsledky finále - obtížnost



Obtížnost:
Skupina B ženy:
1. Garnbret Janja      SLO
2. Scroccaro Eva      ITA
3. Panteleeva Juliia    RUS

(Celkově 39 Lezců)

Skupina B muži:
1. Carnati Stefano      ITA
2. Lehmann Sascha  SUI
3. Sviridov Anton        RUS

(Celkově 52 Lezců)

Skupina A ženy:
1. Pilz Jessica          AUT
2. Verhoeven Anak    BEL
3. Schubert Hannah  AUT
(Celkově 45 Lezců)

Skupina A muži:
1. Puman Hannes  SWE
2. Bergant Martin    SLO
3. Röck Bernhard    AUT
(Celkově 65 Lezců)

Juniorky:
1. Röck Magdalena        AUT
2. Posch Katharina        AUT
3. Hafsaas Tina Johnsen NOR

(Celkově 34 Lezců)

Junioři:
1. Fakiryanov Dmitry      RUS
2. Skofic Domen            SLO
3. Kushnir Yiftach          ISR

(Celkově 44 Lezců)


Výsledky kvalifikace - rychlost



junioři
1. Artem Savelyev (RUS) 6.74
2. Sergey Luzgetskiy (RUS) 6.80
3. Denys Rokotyanskii (UKR) 6.90
22 (FRA, GBR, GEO, ITA, MKD, POL, RUS, UKR)

1. Anouck Jaubert (FRA) 8.83
2. Aleksandra Rudzinska (POL) 9.03
3. Nina Lach (AUT) 10.45
11 (AUT, FRA, ITA, POL, RUS, UKR)

skupina A
1. Aleksandr Shikov (RUS) 6.72
2. Georgy Artamonov (RUS) 6.78
3. Ruslan Faizullin (RUS) 6.84
4. Jan Kříž (CZE) 6.92
22. Miroslav Doseděl (CZE) 11.76
23. Jan Doseděl (CZE) 12.28
28 (AUT, BUL, CZE, DEN, GBR, GEO, GER, ITA, ITA, POL, RUS, SUI, UKR)

1. Anastasiia Klochkova (RUS) 9.38
2. Patrycja Chudziak (POL) 9.50
3. Elena Markusheva (RUS) 9.85
14. Veronika Scheuerová (CZE) 13.97
17. Andrea Pokorná (CZE) 17.00
21 (AUT, CZE, DEN, FRA, GEO, ITA, POL, RUS, SRB, UKR)

skupina B
1. Lev Rudatskiy (RUS) 7.40
2. Mykyta Lukianov (UKR) 8.04
3. Kostiantyn Dmitriiev (UKR) 9.54
13. Pavel Krutil (CZE)
21 (BUL, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, ITA, POL, RUS, UKR)

1. Daria Kan (RUS) 9.72
2. Anastasia Manuylova (RUS) 10.00
3. Mariia Musienko (RUS) 10.78
15 (DEN, FRA, GER, ITA, POL, RUS, SUI, UKR)


Výsledky finále - rychlost



junioři
1. Artem Savelyev (RUS) 6.97 7.09 6.75 6.74
2. Yegor Kondratiuk (UKR) fall 6.79 6.82 7.03
3. Vladislav Deulin (RUS) 7.07 8.08 6.67 7.01

1. Anouck Jaubert (FRA) 8.55 9.05 11.13 8.83
2. Aleksandra Rudzinska (POL) 8.64 9.03 9.04 9.03
3. Varvara Shatalova (RUS) 10.56 fall 10.78 11.07

skupina A
1. Aleksandr Shikov (RUS) 6.60 6.91 6.74 6.72
2. Maksim Diachkov (RUS) 8.41 7.49 7.06 7.09
3. Gian-Luca Grichting (SUI) 7.57 7.54 7.29 7.22
7. Jan Kříž (CZE) 11.31 6.92
8 závodníků v semifinále

1. Anastasiia Klochkova (RUS) 9.06 10.23 9.72 9.38
2. Elena Markusheva (RUS) 9.09 9.58 9.70 9.85
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.69 11.09 9.75 9.50

skupina B
1. Lev Rudatskiy (RUS) 7.26 7.50 7.69 7.40
2. Kostiantyn Dmitriiev (UKR) 9.11 9.33 10.15 9.54
3. Mykyta Lukianov (UKR) 8.57 9.57 9.80 8.04

1. Anastasia Manuylova (RUS) 9.77 10.20 10.23 10.00
2. Oleksandra Volkova (UKR) 11.32 12.71 11.50 12.00
3. Daria Kan (RUS) 9.88 fall 10.97 9.72



Odkazy:
klettern-imst.com
Horosvaz.cz: MEJ Imst 2013 - Obtížnost a rychlost

Lezec.cz   [úpravy] 12:02 26.07.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Pohled z Volovky
Czarny Staw a Mořské oko
 Databáze cest:
Všechny cesty (127324)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Finnderlohn 10- Rottachberg
Jižní Hrana V Tisá - Věže Za Cestou
Údolní Stěna VI Tisá - Věže Za Cestou
Hrana S Kořenem V Petřín
Žábovka S Kruhem VII Petřín
Nově komentované:
Žábovka S Kruhem VII Petřín
Údolní Stěna VI Tisá - Věže Za Cestou
Amelie VI Tisá - Věže Za Cestou
Maloskalská VIIa Zbirohy
Geometrická Obrazec 6+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Hledá se bouldermaka | Re: Hledá se bouldermaka | Re: Spani ve Francii | Re: Hledá se bouldermaka | Re: Bordelmatka = postel pro psa? | Re: Foto dne | Re: Bordelmatka = postel pro psa? | Foto dne | Re: Vinari | Re: Bordelmatka = postel pro psa? |

 Nové komentáře:
Re: Nedbalost | Re: spatny borhak | Re: 1987 | Re: 1987 | Re: spatny borhak | Re: spatny borhak | Re: Nedbalost | Supi lítaj | Re: spatny borhak | Re: spatny borhak |

 Kde to vře:
Vypadlý bh na Čimě v Brné v Ústí nad Labem (62)
Video: Jeden den s Ivou Vejmolovou (57)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (21)
Martin Stráník: rozhovor nejen o závodní sezóně (20)
Adam Ondra má od olympioniků prestižní cenu Gutha-Jarkovského (20)
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (11)
Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost v Brunecku (ITA) (10)
Tohle se mi přeci nemůže stát! (10)
2. kolo Boulderděti. Slunce, vedro i Superfinále! (9)
Stevie Haston- druhé 9a (9)

 Nově v inzerci:
Kouba Manta 0.75 | POTŘEBUJE ÚROKOVÉ ZÁVAZKY S 2% ÚROKOVOU HODNOTOU BEZ KONTROLY KR | Goretexova bunda Tilak | Dřevěná posilovací deska | Pinguin Explorer 60l | Dámská bunda HighPoint | KRÁSNÉ KNIHY O HORÁCH A HOROLEZCÍCH | Goretex bunda dámská Bergans | Damske kalhoty rafiki | lezení v pátek nebo v sobotu |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 2071 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 1691 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 1630 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 1578 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 1569 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 1623 
 7 všechny tři díly 
 1768 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.