LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest knihy Drama před objektivem 18.9. v Praze
Nová kniha Drama před objektivem
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn

Závody
SP Kranj (29.09)
Zlatá lezečka pohár všestranného lezce (05.10)
ČP mládeže obtížnost Choceň (13.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13750
2.Konečný 12675
3.Pail 11525
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Ondra 11100
3.Jungling 11000
Hory:
1.Skopec 5874
2.Nehasil 5501
3.Poulding 5442

Výsledky
MS mládeže Moskva (09.08)
SP Briancon (20.07)
SP Villars (06.07)

Deníčky
4552 lezců
713731 cest
Nové přelezy:
Omaha Beac 9+/10-
Ocel A Olo 9-/9
Země Pro S 10-
Hroby Barb Xc
Drobkova K 10-
Sůl Nad Zl 8A/8A+ tr
Mexiko 7C
Zakletá Hr XIb
Světelný R 7C
Mrzák 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropský pohár juniorů - Imst (Rakousko)

obtížnost, rychlost

small26.-28.7.2013 se uskutečnil v Rakousku European Youth Championship. Jan Kříž 4. v kvalifikaci na rychlost, nakonec 7.. Doplněny výsledky lezení na obtížnost.

V závodech v lezení na obtížnost se nejlépe z našich juniorů umístili Tereza Svobodová a Petr Čermák (oba shodně 15. místo).

Kompletní výsledky

V pátek začaly závody MEJ kvalifikací na rychlost, kde se z naší mládeže umístil nejlépe Jan Kříž na čtvrtém místě v kategorii A. Ten byl ale v semifinále vyřazený a nakonec skončil sedmý.


Na startovní listině za ČR:


skupina A (1996-1997) - obtížnost:
Marek Škorpil, Vojtěch Sedláček, Denis Pail, Martin Jech;
Veronika Scheuerová, Jana Vincourková, Andrea Pokorná;
skupina B (1998-1999) - obtížnost:
Vojtěch Trojan, Petr Kliger, Vojtěch Vlk, Jakub Dvouletý;
Veronika Peltrámová, Eliška Vlčková, Kateřina Zachrdlová;
junioři (1994-1995) - obtížnost:
Petr Čermák, Michal Petrek, Michal Štěpánek;
Tereza Svobodová;

skupina A - rychlost:
Jan Doseděl, Miroslav Doseděl, Jan Kříž; Andrea Pokorná, Veronika Scheuerová;
skupina B - rychlost:
Pavel Krutil;

IFSC: startovní listina

Program



pátek 26.7.2013
14:00 kvalifikace rychlost
18:30 zaháje ní EP
19:30 finále rychlost
21:00 vyhlášení vítězů rychlost

sobota 27.7.2013
8:30 předlezení 1. cesty
8:45 kvalifikace obtížnost 1
14:15 předlezení 2. cesty
14:30 kvalifikace obtížnost 2
19:00 výsledky kvalifikace

neděle 28.7.2013
9:00 finále skupina B
10:20 finále skupina A
11:40 finále junioři
13:30 vyhlášení vítězů obtížnost

poster


Výsledky finále - obtížnost



Obtížnost:
Skupina B ženy:
1. Garnbret Janja      SLO
2. Scroccaro Eva      ITA
3. Panteleeva Juliia    RUS

(Celkově 39 Lezců)

Skupina B muži:
1. Carnati Stefano      ITA
2. Lehmann Sascha  SUI
3. Sviridov Anton        RUS

(Celkově 52 Lezců)

Skupina A ženy:
1. Pilz Jessica          AUT
2. Verhoeven Anak    BEL
3. Schubert Hannah  AUT
(Celkově 45 Lezců)

Skupina A muži:
1. Puman Hannes  SWE
2. Bergant Martin    SLO
3. Röck Bernhard    AUT
(Celkově 65 Lezců)

Juniorky:
1. Röck Magdalena        AUT
2. Posch Katharina        AUT
3. Hafsaas Tina Johnsen NOR

(Celkově 34 Lezců)

Junioři:
1. Fakiryanov Dmitry      RUS
2. Skofic Domen            SLO
3. Kushnir Yiftach          ISR

(Celkově 44 Lezců)


Výsledky kvalifikace - rychlost



junioři
1. Artem Savelyev (RUS) 6.74
2. Sergey Luzgetskiy (RUS) 6.80
3. Denys Rokotyanskii (UKR) 6.90
22 (FRA, GBR, GEO, ITA, MKD, POL, RUS, UKR)

1. Anouck Jaubert (FRA) 8.83
2. Aleksandra Rudzinska (POL) 9.03
3. Nina Lach (AUT) 10.45
11 (AUT, FRA, ITA, POL, RUS, UKR)

skupina A
1. Aleksandr Shikov (RUS) 6.72
2. Georgy Artamonov (RUS) 6.78
3. Ruslan Faizullin (RUS) 6.84
4. Jan Kříž (CZE) 6.92
22. Miroslav Doseděl (CZE) 11.76
23. Jan Doseděl (CZE) 12.28
28 (AUT, BUL, CZE, DEN, GBR, GEO, GER, ITA, ITA, POL, RUS, SUI, UKR)

1. Anastasiia Klochkova (RUS) 9.38
2. Patrycja Chudziak (POL) 9.50
3. Elena Markusheva (RUS) 9.85
14. Veronika Scheuerová (CZE) 13.97
17. Andrea Pokorná (CZE) 17.00
21 (AUT, CZE, DEN, FRA, GEO, ITA, POL, RUS, SRB, UKR)

skupina B
1. Lev Rudatskiy (RUS) 7.40
2. Mykyta Lukianov (UKR) 8.04
3. Kostiantyn Dmitriiev (UKR) 9.54
13. Pavel Krutil (CZE)
21 (BUL, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, ITA, POL, RUS, UKR)

1. Daria Kan (RUS) 9.72
2. Anastasia Manuylova (RUS) 10.00
3. Mariia Musienko (RUS) 10.78
15 (DEN, FRA, GER, ITA, POL, RUS, SUI, UKR)


Výsledky finále - rychlost



junioři
1. Artem Savelyev (RUS) 6.97 7.09 6.75 6.74
2. Yegor Kondratiuk (UKR) fall 6.79 6.82 7.03
3. Vladislav Deulin (RUS) 7.07 8.08 6.67 7.01

1. Anouck Jaubert (FRA) 8.55 9.05 11.13 8.83
2. Aleksandra Rudzinska (POL) 8.64 9.03 9.04 9.03
3. Varvara Shatalova (RUS) 10.56 fall 10.78 11.07

skupina A
1. Aleksandr Shikov (RUS) 6.60 6.91 6.74 6.72
2. Maksim Diachkov (RUS) 8.41 7.49 7.06 7.09
3. Gian-Luca Grichting (SUI) 7.57 7.54 7.29 7.22
7. Jan Kříž (CZE) 11.31 6.92
8 závodníků v semifinále

1. Anastasiia Klochkova (RUS) 9.06 10.23 9.72 9.38
2. Elena Markusheva (RUS) 9.09 9.58 9.70 9.85
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.69 11.09 9.75 9.50

skupina B
1. Lev Rudatskiy (RUS) 7.26 7.50 7.69 7.40
2. Kostiantyn Dmitriiev (UKR) 9.11 9.33 10.15 9.54
3. Mykyta Lukianov (UKR) 8.57 9.57 9.80 8.04

1. Anastasia Manuylova (RUS) 9.77 10.20 10.23 10.00
2. Oleksandra Volkova (UKR) 11.32 12.71 11.50 12.00
3. Daria Kan (RUS) 9.88 fall 10.97 9.72



Odkazy:
klettern-imst.com
Horosvaz.cz: MEJ Imst 2013 - Obtížnost a rychlost

Lezec.cz   [úpravy] 12:02 26.07.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Lucka Hrozová leze na plovoucích krách na Aljašce
Lucka Hrozová, plovoucí kry, Aljaška
 Databáze cest:
Všechny cesty (130217)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cattivik 6a Strabut
Cip 5c Strabut
Ciop 5c Strabut
Paperinic 5c Strabut
Senza Nome 5a Strabut
Nově komentované:
Západní Hrana VIIb Prachov
Čekání Na Siluma 8+ Sloup
Zwiespalt 7+ Frankenjura
Pulp Fiction 7A tr Srbsko
Superplotna 5- Pálava

 Nově v diskusi:
Re: trener praha | Re: trener praha | Re: trener praha | Re: trener praha | Re: vystup po lane | Re: vystup po lane | Re: vystup po lane | Re: trener praha | Re: trener praha | Re: trener praha |

 Nové komentáře:
Re: Rozpor? | Re: Rozpor? | Super | Dobře | Re: Rozpor? | Re: Jasna nemoc | super | Re: Jasna nemoc | Re: Jasna nemoc | Re: dws? |

 Kde to vře:
Adam Ondra: po MS plánuji skály a pokus o OS Salathé na El Capa (90)
MS v lezení v Innsbrucku: (78)
MS v lezení v Innsbrucku: (45)
Krátký film: Fifanův sokolík na Ocún, Hruboskalsko (37)
Finálové kolo Boulderzávody 2018 Slaný (14)
Aneta Loužecká s Luckou Hrozovou na ledech na Aljašce (14)
Mára Holeček převzal Zlatý cepín za výstup na Gasherbum I (7)
Lucka Hrozová z Aljašky: nejšílenější je lézt na plovoucí kry (4)
Obnovený nápis 21. srpen FŮJ na Milencích v Ádru řeší policie (3)
Turbo na Monte Rose (2)

 Nově v inzerci:
Sportovkyně | Dětské lezečky vel.36 | kdo hledá najde | Dámské lezečky Red Chilli Spirit vel 41 | Saltic Avax 42,5 | Black Diamond Half dome, modrofialova | Suunto Ambit3 Peak Sapphire | Dálniční známka Rakousko 10 denní | Lezení Prešov | Dnes na stěnu v Praze? |

 Anketa:
Zajímám se o lezecké závody?
 Ano 
 2917 
 Ne 
 2629 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.