LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
ZRUŠENO - Mistrovství ČR bouldering (16.06)
EP mládeže Bruneck (16.06)
Akademické MS Bratislava (20.06)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 12131
3.Vopat 11449
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Jungling 11000
3.Stráník 10925
Hory:
1.Coubal 6441
2.Skopec 6219
3.Šuraba 6170

Výsledky
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)
ME mládeže Imst (25.05)

Deníčky
4478 lezců
692139 cest
Nové přelezy:
Princ A Ch 9
Kain Und A 9
Caveman 9+
Boomerang 9
Total Brut Xa
Anakonda 7C
Krieg Und 9-
Libero 9-
Obsidián 9+/10-
Hakuma Mat 9

Stěny
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
ZŠ Kladruby - Kladruby
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ME mládeže Edinburgh

obtížnost a rychlost

smallO víkendu proběhlo ve Velké Británii Mistrovství evropy mládeže ve sportovním lezení. Z 18 českých reprezentantů skončili nejlépe na 6. místě Vojtěch Trojan (obtížnost) a Jan Kříž (rychlost).

Výsledky - obtížnost


výsledky finále, výsledky a umístění v kvalifikačních cestách

junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top 46+ (1.) 39 (3.)
2. Martin Bergant (SLO) Top 45+ (4.) 37 (4.)
3. Sebastian Halenke (GER) 50 46+ (1.) Top (1.)
18. Martin Jech (CZE) 33+ (17.) 35 (14.)
22.-23. Petr Čermák (CZE) 32 (20.) 25+ (25.)
24. Štěpán Volf (CZE) 27+ (26.) 28 (22.)
30 závodníků z 15 zemí (FRA, SLO, GER, RUS, AUT, POL, ITA, ISR, CZE, NED, GBR, DEN, NOR, LUX, BUL)

1. Anak Verhoeven (BEL) Top Top (1.) Top (1.) 3.24
2. Jessica Pilz (AUT) 49+ Top (1.) Top (1.)
3. Julia Chanourdie (FRA) 49+ 46+ (3.) Top (1.)
15. Tereza Svobodová (CZE) 20 (14.) 41+ (17.)
23 závodnic z 15 zemí (BEL, AUT, FRA, SLO, ISR, SUI, ITA, UKR, RUS, SWE, CZE, POL, GBR, LUX, DEN)

mládež A
1. Georg Parma (AUT) Top 37 (5.) 45+ (4.)
2. Fedir Samoilov (UKR) 46+ 37 (5.) 46+ (2.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 42+ 37 (5.) Top (1.)
26. Petr Kliger (CZE) 24+ (25.) 28 (25.)
30. Vojtěch Sedláček (CZE) 24+ (25.) 26 (29.)
34. Jakub Dvouletý (CZE) 23+ (29.) 20 (35.)
37. Jan Doseděl (CZE) 17+ (40.) 23 (33.)
40 závodníků z 19 zemí (AUT, UKR, FRA, SUI, SWE, RUS, GBR, SLO, GER, ITA, ESP, ISR, NED, CRO, CZE, BUL, LUX, NOR, DEN)

1. Alina Ring (SUI) 36+ Top (1.) 52 (1.)
2. Molly Thompson- Smith (GBR) 36+ 43 (16.) 44 (3.)
3. Hannah Schubert (AUT) 36 42 (19.) 43+ (4.)
17. Eliška Vlčková (CZE) 43 (16.) 26+ (13.)
31. Jana Vincourková (CZE) 26+ (30.) 13+ (22.)
34. Veronika Scheuerová (CZE) 25 (33.) 13+ (22.)
37 závodnic z 16 zemí (SUI, GBR, AUT, SRB, ITA, RUS, GER, BEL, CZE, FRA, SWE, ESP, DEN, HUN, NOR, POL)

mládež B
1. Giorgio Bendazzoli (ITA) 43 Top (1.) Top (1.)
2. Mathias Posch (AUT) 43 49 (3.) Top (1.)
3. Léo Ferrera (FRA) 38+ 39+ (6.) 38+ (3.)
6. Vojtěch Trojan (CZE) 31+ 35+ (11.) 38 (8.)
9. Vojtěch Vlk (CZE) 17+ 44+ (5.) 38+ (3.)
22. Jan Kendík (CZE) 23+ (22.) 29+ (20.)
32 závodníků z 15 zemí (ITA, AUT, FRA, SWE, CZE, UKR, ESP, BEL, GBR, GER, RUS, SUI, NOR, DEN, MKD)

1. Janja Garnbret (SLO) 46+ Top (1.) 51 (7.)
2. Asja Gollo (ITA) 46 Top (1.) Top (1.)
3. Tjasa Slemensek (SLO) 35+ Top (1.) Top (1.)
9. Veronika Peltrámová (CZE) 24 Top (1.) 46+ (11.)
31 závodnic z 15 zemí (SLO, ITA, SUI, RUS, AUT, GER, CZE, BEL, POL, GBR, ISR, NOR, SWE, DEN, LUX)

poster


Výsledky - rychlost


všechny výsledky od finále po klasifikaci

junioři
1. Nambot Quentin (FRA) 6.57 6.58 7.15 6.64
2. Alessandro Santoni (ITA) fall 6.84 8.36 6.72
3. Sergei Luzhetskii (RUS) 6.97 6.70 7.02 6.93
6. Jan Kříž (CZE) 9.11 6.67
(2. nejlepší čas kvalifikace, 2. nejrychlejší závodník v kategorii)
14 závodníků z 10 zemí (FRA, ITA, RUS, CZE, POL, GER, SUI, GBR, BUL, DEN)

1. Nina Lach (AUT) 9.64 9.82 10.05 9.72
2. Varvara Shatalova (RUS) 10.41 9.95 10.37 10.76
3. Alexandra Elmer (AUT) 9.64 9.83 10.01 9.87
9 závodnic z zemí (AUT, RUS, UKR, FRA, ITA, DEN)

mládež A
1. Maksim Diachkov (RUS) 7.17 7.44 7.68 7.26
2. Kostiantyn Pavlenko (UKR) 10.97 7.01 7.57 7.08
3. Ludovico Fossali (ITA) 6.91 8.55 7.12 7.43
12. Pavel Krutil (CZE) 11.72
13. Jan Doseděl (CZE) 12.99
15 závodníků z 8 zemí (RUS, UKR, ITA, FRA, BUL, GBR, CZE, DEN)

1. Yana Lugovenko (UKR) 9.15 9.13 9.70 10.29 9.82
2. Anastasia Manuylova (RUS) 9.16 9.30 9.33 9.91 9.98
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.12 fall 9.42 9.30 9.06
12. Veronika Scheuerová (CZE) 14.11 14.45
17 závodnic z 9 zemí (UKR, RUS, POL, SRB, ITA, FRA, CZE, HUN, DEN)

mládež B
1. Denis Diachkov (RUS) 8.64 9.19 9.64 8.85
2. Paolo Martignene (ITA) 11.07 10.14 10.31 8.67
3. Gian Luca Zodda (ITA) 8.54 fall 8.72 8.43
10. Matěj Burian (CZE) 9.73
13 závodníků ze 6 zemí (RUS, ITA, UKR, FRA, CZE, DEN)

1. Ekaterina Barashchuk (RUS) 9.27 10.12 11.89 10.22
2. Elizaveta Ivanova (RUS) 13.60 9.91 9.98 9.86
3. Giulia Fossali (ITA) 11.15 13.79 12.57 11.24
14 závodnic ze 7 zemí (RUS, ITA, FRA, GER, POL, DEN, SWE)


Odkazy:
www.ifsc-climbing.org


Marťan   [úpravy] 08:52 17.06.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Dobrý bratr
Excalibur, VIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (127300)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Paparazzi Party 6b+ Wanaka
Turn On, Tune In, Drop Out 5+ Wanaka
Where´s The Goddamned Drill 6a Wanaka
Winners And Losers 6a+ Wanaka
Sweet Sixty 6+ Lüerdisser Klippen
Nově komentované:
Labutí Píseň 9+ Holštejn
Čogolisa 9+ Prečín
Pokora IXb Prachov
Labutí Píseň 9+ Holštejn
Cesta Sv. Vladimíra VIIa Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Lezení na písku - prosba | Re: Hledá se bouldermaka | Lezení na písku - prosba | Lezení na písku - prosba | Re: Polsko: Jizerka - Orle | Re: Dachstein Serpentine - matroš z druhý dýlky. | Polsko: Jizerka - Orle | Re: Dachstein Serpentine - matroš z druhý dýlky. | Re: Montana titulka | Re: Hledá se bouldermaka |

 Nové komentáře:
Re: Závody | krasny | Závody | Re: cena gutha-jarkovského? | Re: cena gutha-jarkovského? | Re: cena gutha-jarkovského? | Re: Gratulace | Re: cena gutha-jarkovského? | Re: smazane 'prispevky' | Re: smazane 'prispevky' |

 Kde to vře:
Video: Jeden den s Ivou Vejmolovou (54)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (36)
Martin Stráník: rozhovor nejen o závodní sezóně (30)
Jak jsme byli na závodech v Boloni (23)
Adam Ondra má od olympioniků prestižní cenu Gutha-Jarkovského (21)
Tohle se mi přeci nemůže stát! (19)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (16)
Piolets d'Or 2018 v předvýběru jsou 2 x horolezci z Česka (13)
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (12)
Stevie Haston- druhé 9a (9)

 Nově v inzerci:
Dálniční známka CH | Ztracene lezky | lezení Praha | Praha a střední Čechy | Parťáka na hory | Parťáka na hory | Výškové práce | Radotín Tetín | Statická lana 25 - 29m | Dynamická lana 20 - 26m |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 1969 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 1595 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 1544 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 1495 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 1479 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 1531 
 7 všechny tři díly 
 1676 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.