LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí
Vychází nová kniha Máry Holečka o Gasherbrumu I.

Závody
Pražský Opičák (04.12)
MMČR v boulderingu (07.12)
SAMBAR KIDS CUP (08.12)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13722
2.Konečný 12819
3.Pail 11650
Bouldry:
1.Stráník 11600
2.Jungling 11050
3.Novák 10925
Hory:
1.Skopec 6646
2.Švihálek 5970
3.Šuraba 5520

Výsledky
Dry Tool Cup (24.11)
MČR v lezení (27.10)
MS Innsbruck (06.09)

Deníčky
4578 lezců
724875 cest
Nové přelezy:
Len Pre Vy 9
A/1+Over D 8b+
Minimal Te 8a
Panelstory 7C+
Los Francé 7b+
El Regalit 7b
Cantalobos 7b
Animaculos 7b
Cap I Cua 7c
El Cachalo 7b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ME mládeže Edinburgh

obtížnost a rychlost

smallO víkendu proběhlo ve Velké Británii Mistrovství evropy mládeže ve sportovním lezení. Z 18 českých reprezentantů skončili nejlépe na 6. místě Vojtěch Trojan (obtížnost) a Jan Kříž (rychlost).

Výsledky - obtížnost


výsledky finále, výsledky a umístění v kvalifikačních cestách

junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top 46+ (1.) 39 (3.)
2. Martin Bergant (SLO) Top 45+ (4.) 37 (4.)
3. Sebastian Halenke (GER) 50 46+ (1.) Top (1.)
18. Martin Jech (CZE) 33+ (17.) 35 (14.)
22.-23. Petr Čermák (CZE) 32 (20.) 25+ (25.)
24. Štěpán Volf (CZE) 27+ (26.) 28 (22.)
30 závodníků z 15 zemí (FRA, SLO, GER, RUS, AUT, POL, ITA, ISR, CZE, NED, GBR, DEN, NOR, LUX, BUL)

1. Anak Verhoeven (BEL) Top Top (1.) Top (1.) 3.24
2. Jessica Pilz (AUT) 49+ Top (1.) Top (1.)
3. Julia Chanourdie (FRA) 49+ 46+ (3.) Top (1.)
15. Tereza Svobodová (CZE) 20 (14.) 41+ (17.)
23 závodnic z 15 zemí (BEL, AUT, FRA, SLO, ISR, SUI, ITA, UKR, RUS, SWE, CZE, POL, GBR, LUX, DEN)

mládež A
1. Georg Parma (AUT) Top 37 (5.) 45+ (4.)
2. Fedir Samoilov (UKR) 46+ 37 (5.) 46+ (2.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 42+ 37 (5.) Top (1.)
26. Petr Kliger (CZE) 24+ (25.) 28 (25.)
30. Vojtěch Sedláček (CZE) 24+ (25.) 26 (29.)
34. Jakub Dvouletý (CZE) 23+ (29.) 20 (35.)
37. Jan Doseděl (CZE) 17+ (40.) 23 (33.)
40 závodníků z 19 zemí (AUT, UKR, FRA, SUI, SWE, RUS, GBR, SLO, GER, ITA, ESP, ISR, NED, CRO, CZE, BUL, LUX, NOR, DEN)

1. Alina Ring (SUI) 36+ Top (1.) 52 (1.)
2. Molly Thompson- Smith (GBR) 36+ 43 (16.) 44 (3.)
3. Hannah Schubert (AUT) 36 42 (19.) 43+ (4.)
17. Eliška Vlčková (CZE) 43 (16.) 26+ (13.)
31. Jana Vincourková (CZE) 26+ (30.) 13+ (22.)
34. Veronika Scheuerová (CZE) 25 (33.) 13+ (22.)
37 závodnic z 16 zemí (SUI, GBR, AUT, SRB, ITA, RUS, GER, BEL, CZE, FRA, SWE, ESP, DEN, HUN, NOR, POL)

mládež B
1. Giorgio Bendazzoli (ITA) 43 Top (1.) Top (1.)
2. Mathias Posch (AUT) 43 49 (3.) Top (1.)
3. Léo Ferrera (FRA) 38+ 39+ (6.) 38+ (3.)
6. Vojtěch Trojan (CZE) 31+ 35+ (11.) 38 (8.)
9. Vojtěch Vlk (CZE) 17+ 44+ (5.) 38+ (3.)
22. Jan Kendík (CZE) 23+ (22.) 29+ (20.)
32 závodníků z 15 zemí (ITA, AUT, FRA, SWE, CZE, UKR, ESP, BEL, GBR, GER, RUS, SUI, NOR, DEN, MKD)

1. Janja Garnbret (SLO) 46+ Top (1.) 51 (7.)
2. Asja Gollo (ITA) 46 Top (1.) Top (1.)
3. Tjasa Slemensek (SLO) 35+ Top (1.) Top (1.)
9. Veronika Peltrámová (CZE) 24 Top (1.) 46+ (11.)
31 závodnic z 15 zemí (SLO, ITA, SUI, RUS, AUT, GER, CZE, BEL, POL, GBR, ISR, NOR, SWE, DEN, LUX)

poster


Výsledky - rychlost


všechny výsledky od finále po klasifikaci

junioři
1. Nambot Quentin (FRA) 6.57 6.58 7.15 6.64
2. Alessandro Santoni (ITA) fall 6.84 8.36 6.72
3. Sergei Luzhetskii (RUS) 6.97 6.70 7.02 6.93
6. Jan Kříž (CZE) 9.11 6.67
(2. nejlepší čas kvalifikace, 2. nejrychlejší závodník v kategorii)
14 závodníků z 10 zemí (FRA, ITA, RUS, CZE, POL, GER, SUI, GBR, BUL, DEN)

1. Nina Lach (AUT) 9.64 9.82 10.05 9.72
2. Varvara Shatalova (RUS) 10.41 9.95 10.37 10.76
3. Alexandra Elmer (AUT) 9.64 9.83 10.01 9.87
9 závodnic z zemí (AUT, RUS, UKR, FRA, ITA, DEN)

mládež A
1. Maksim Diachkov (RUS) 7.17 7.44 7.68 7.26
2. Kostiantyn Pavlenko (UKR) 10.97 7.01 7.57 7.08
3. Ludovico Fossali (ITA) 6.91 8.55 7.12 7.43
12. Pavel Krutil (CZE) 11.72
13. Jan Doseděl (CZE) 12.99
15 závodníků z 8 zemí (RUS, UKR, ITA, FRA, BUL, GBR, CZE, DEN)

1. Yana Lugovenko (UKR) 9.15 9.13 9.70 10.29 9.82
2. Anastasia Manuylova (RUS) 9.16 9.30 9.33 9.91 9.98
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.12 fall 9.42 9.30 9.06
12. Veronika Scheuerová (CZE) 14.11 14.45
17 závodnic z 9 zemí (UKR, RUS, POL, SRB, ITA, FRA, CZE, HUN, DEN)

mládež B
1. Denis Diachkov (RUS) 8.64 9.19 9.64 8.85
2. Paolo Martignene (ITA) 11.07 10.14 10.31 8.67
3. Gian Luca Zodda (ITA) 8.54 fall 8.72 8.43
10. Matěj Burian (CZE) 9.73
13 závodníků ze 6 zemí (RUS, ITA, UKR, FRA, CZE, DEN)

1. Ekaterina Barashchuk (RUS) 9.27 10.12 11.89 10.22
2. Elizaveta Ivanova (RUS) 13.60 9.91 9.98 9.86
3. Giulia Fossali (ITA) 11.15 13.79 12.57 11.24
14 závodnic ze 7 zemí (RUS, ITA, FRA, GER, POL, DEN, SWE)


Odkazy:
www.ifsc-climbing.org


Marťan   [úpravy] 08:52 17.06.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (131654)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
A/1+Over Dallas 8b+ Gorges Du Blavet
Crónica Profunda 8b+ Siurana
Monodito 7c Padaro
Rock Blázna 7- Dračia Diera
Len Pre Vyvolených 9 Dračia Diera
Nově komentované:
Minimal Tecno 8a Siurana
Moravská Cesta 5 Kostolecká Úžina
Schizofrenie 8A Labák - Pravý Břeh
Neón 6c+ Vistamar
Klídek A Labáček... 6C Labák - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Cvičení jádra | Re: Cipro | Re: Cipro | Re: Golfový loket | Re: Cipro | Re: Cipro | Re: Cvičení jádra | Re: Cipro | Re: Spanelsko s detmi | Re: Cvičení jádra |

 Nové komentáře:
Re: pěkné | Re: top | Re: ?? | huff | Re: závody | Re: ČHS hledá organizátory | Re: ČHS hledá organizátory | šáhlo 9m | Re: ČHS hledá organizátory | Re: závody |

 Kde to vře:
Mistrovství ČR v boulderingu (57)
Čelovka Fenix HM51R Ruby pro horolezce (54)
Revo - Revoluční jistítko (34)
Video: Alex Honnold leze free solo na pískovcovou věž v Utahu (32)
Aneta Loužecká 7. na Evropském poháru v ledolezení ve Slovinsku (25)
Šáhla a šáhélka (21)
Gabriela Vrablíková přelezla cestu THC XIb v Labáku (19)
Pád mladé lezkyně (17)
Změny ve vztahu horolezectví a ochrany přírody (12)
Tetínské skály (11)

 Nově v inzerci:
Damsky perak | Dynamika Tendon 30m | spolulezec 10.12. BW | Kalhoty MONTURA SUPERVERTIGO | PRODÁM NOVOU BUNDU ORTOVOX VERBIER PARKA | Lezečky Saltic Vampir | LS Katana woman 35,5 | LS Speedster 36 | LS Otaki 36,5 | Parťačka - Morava |

 Anketa:
V kolika světových lezeckých oblastech jsi byl?
 v žádné 
 780 
 v 1 
 786 
 ve 3 
 731 
 v 5 
 749 
 v 10 
 838 
 ve více než 10 
 842 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.