LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
BoulderZávody (15.06)
BoulderDěti (16.06)
SP v boulderingu Villars, SUI (05.07)

Žebříček
Cesty:
9.Votoček 11172
10."Fido" 11100
11.Pelikán 11028
Bouldry:
9.Jedlička 10575
10.Švec 10550
11.Skočdopole 10525
Hory:
3.Zaoral 6003
4.Švihálek 5670
5.Šuraba 5020

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4691 lezců
761110 cest
Nové přelezy:
Velur 9
Hypochondr 7C/7C+
Attention, 8A
Attention, 7C+
Shiva96 8A+
Immanenz 8B
Gin Fizz 7b+
Tamersrock 7b
Holyfield 10-/10
Snake Cave 7C

Stěny
Boulder Klub Pentagon - Tábor
boulderingjicin - Jicin
Žlutá Kobra - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ME mládeže Edinburgh

obtížnost a rychlost

smallO víkendu proběhlo ve Velké Británii Mistrovství evropy mládeže ve sportovním lezení. Z 18 českých reprezentantů skončili nejlépe na 6. místě Vojtěch Trojan (obtížnost) a Jan Kříž (rychlost).

Výsledky - obtížnost


výsledky finále, výsledky a umístění v kvalifikačních cestách

junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top 46+ (1.) 39 (3.)
2. Martin Bergant (SLO) Top 45+ (4.) 37 (4.)
3. Sebastian Halenke (GER) 50 46+ (1.) Top (1.)
18. Martin Jech (CZE) 33+ (17.) 35 (14.)
22.-23. Petr Čermák (CZE) 32 (20.) 25+ (25.)
24. Štěpán Volf (CZE) 27+ (26.) 28 (22.)
30 závodníků z 15 zemí (FRA, SLO, GER, RUS, AUT, POL, ITA, ISR, CZE, NED, GBR, DEN, NOR, LUX, BUL)

1. Anak Verhoeven (BEL) Top Top (1.) Top (1.) 3.24
2. Jessica Pilz (AUT) 49+ Top (1.) Top (1.)
3. Julia Chanourdie (FRA) 49+ 46+ (3.) Top (1.)
15. Tereza Svobodová (CZE) 20 (14.) 41+ (17.)
23 závodnic z 15 zemí (BEL, AUT, FRA, SLO, ISR, SUI, ITA, UKR, RUS, SWE, CZE, POL, GBR, LUX, DEN)

mládež A
1. Georg Parma (AUT) Top 37 (5.) 45+ (4.)
2. Fedir Samoilov (UKR) 46+ 37 (5.) 46+ (2.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 42+ 37 (5.) Top (1.)
26. Petr Kliger (CZE) 24+ (25.) 28 (25.)
30. Vojtěch Sedláček (CZE) 24+ (25.) 26 (29.)
34. Jakub Dvouletý (CZE) 23+ (29.) 20 (35.)
37. Jan Doseděl (CZE) 17+ (40.) 23 (33.)
40 závodníků z 19 zemí (AUT, UKR, FRA, SUI, SWE, RUS, GBR, SLO, GER, ITA, ESP, ISR, NED, CRO, CZE, BUL, LUX, NOR, DEN)

1. Alina Ring (SUI) 36+ Top (1.) 52 (1.)
2. Molly Thompson- Smith (GBR) 36+ 43 (16.) 44 (3.)
3. Hannah Schubert (AUT) 36 42 (19.) 43+ (4.)
17. Eliška Vlčková (CZE) 43 (16.) 26+ (13.)
31. Jana Vincourková (CZE) 26+ (30.) 13+ (22.)
34. Veronika Scheuerová (CZE) 25 (33.) 13+ (22.)
37 závodnic z 16 zemí (SUI, GBR, AUT, SRB, ITA, RUS, GER, BEL, CZE, FRA, SWE, ESP, DEN, HUN, NOR, POL)

mládež B
1. Giorgio Bendazzoli (ITA) 43 Top (1.) Top (1.)
2. Mathias Posch (AUT) 43 49 (3.) Top (1.)
3. Léo Ferrera (FRA) 38+ 39+ (6.) 38+ (3.)
6. Vojtěch Trojan (CZE) 31+ 35+ (11.) 38 (8.)
9. Vojtěch Vlk (CZE) 17+ 44+ (5.) 38+ (3.)
22. Jan Kendík (CZE) 23+ (22.) 29+ (20.)
32 závodníků z 15 zemí (ITA, AUT, FRA, SWE, CZE, UKR, ESP, BEL, GBR, GER, RUS, SUI, NOR, DEN, MKD)

1. Janja Garnbret (SLO) 46+ Top (1.) 51 (7.)
2. Asja Gollo (ITA) 46 Top (1.) Top (1.)
3. Tjasa Slemensek (SLO) 35+ Top (1.) Top (1.)
9. Veronika Peltrámová (CZE) 24 Top (1.) 46+ (11.)
31 závodnic z 15 zemí (SLO, ITA, SUI, RUS, AUT, GER, CZE, BEL, POL, GBR, ISR, NOR, SWE, DEN, LUX)

poster


Výsledky - rychlost


všechny výsledky od finále po klasifikaci

junioři
1. Nambot Quentin (FRA) 6.57 6.58 7.15 6.64
2. Alessandro Santoni (ITA) fall 6.84 8.36 6.72
3. Sergei Luzhetskii (RUS) 6.97 6.70 7.02 6.93
6. Jan Kříž (CZE) 9.11 6.67
(2. nejlepší čas kvalifikace, 2. nejrychlejší závodník v kategorii)
14 závodníků z 10 zemí (FRA, ITA, RUS, CZE, POL, GER, SUI, GBR, BUL, DEN)

1. Nina Lach (AUT) 9.64 9.82 10.05 9.72
2. Varvara Shatalova (RUS) 10.41 9.95 10.37 10.76
3. Alexandra Elmer (AUT) 9.64 9.83 10.01 9.87
9 závodnic z zemí (AUT, RUS, UKR, FRA, ITA, DEN)

mládež A
1. Maksim Diachkov (RUS) 7.17 7.44 7.68 7.26
2. Kostiantyn Pavlenko (UKR) 10.97 7.01 7.57 7.08
3. Ludovico Fossali (ITA) 6.91 8.55 7.12 7.43
12. Pavel Krutil (CZE) 11.72
13. Jan Doseděl (CZE) 12.99
15 závodníků z 8 zemí (RUS, UKR, ITA, FRA, BUL, GBR, CZE, DEN)

1. Yana Lugovenko (UKR) 9.15 9.13 9.70 10.29 9.82
2. Anastasia Manuylova (RUS) 9.16 9.30 9.33 9.91 9.98
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.12 fall 9.42 9.30 9.06
12. Veronika Scheuerová (CZE) 14.11 14.45
17 závodnic z 9 zemí (UKR, RUS, POL, SRB, ITA, FRA, CZE, HUN, DEN)

mládež B
1. Denis Diachkov (RUS) 8.64 9.19 9.64 8.85
2. Paolo Martignene (ITA) 11.07 10.14 10.31 8.67
3. Gian Luca Zodda (ITA) 8.54 fall 8.72 8.43
10. Matěj Burian (CZE) 9.73
13 závodníků ze 6 zemí (RUS, ITA, UKR, FRA, CZE, DEN)

1. Ekaterina Barashchuk (RUS) 9.27 10.12 11.89 10.22
2. Elizaveta Ivanova (RUS) 13.60 9.91 9.98 9.86
3. Giulia Fossali (ITA) 11.15 13.79 12.57 11.24
14 závodnic ze 7 zemí (RUS, ITA, FRA, GER, POL, DEN, SWE)


Odkazy:
www.ifsc-climbing.org


Marťan   [úpravy] 08:52 17.06.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Bayreuther Riss
Just in time, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (136406)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bábibouda VI Tisá - Velké Stěny
Tři Muži Ve Člunu V Rájec - Ostříží Stěny
Údolní Bivaková V Rájec - Ostříží Stěny
Jihozápadní Sokolík VI Rájec - Ostříží Stěny
Převislá VI Rájec - Ostříží Stěny
Nově komentované:
Mapu Máš? 6A+ Loučovice
SV Hrana VII Tisá - Velké Stěny
SV Hrana VII Tisá - Velké Stěny
SV Hrana VII Tisá - Velké Stěny
Bábibouda VI Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Re: Pískovcová klasa | Re: Pískovcová klasa | Re: Pískovcová klasa | Re: Pískovcová klasa | Re: Pískovcová klasa | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Pískovcová klasa | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Pískovcová klasa |

 Nové komentáře:
. | Re: Blesk kauza | Re: IFSC | Re: IFSC | Re: IFSC | Re: IFSC | Re: Martin a Adam | Re: IFSC | Re: | Re: IFSC |

 Kde to vře:
SP Chamonix: Adam Ondra vyhrál obtížnost, Martin Stráník 6. (64)
Video: Stefano Ghisolfi leze Perfecto Mundo 9b+ (50)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 21 (26)
ČHS: Odvolání proti rozhodnutí Disciplinární komise (23)
Klára Kolouchová se na K2 chystá na vrcholový pokus (22)
Gabriela Vrablíková si zapisuje první české ženské 9a (19)
Osm významných stěn zavřeno (19)
Psáno do písku (18)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 22 (18)
Strahlhorn s lyžemi napodruhé (17)

 Nově v inzerci:
Singing rock 9,8 50m | ICEBREAKER Spector | Alpy 25.-28.7.2019 | Evolv Shakra | Statická a dynamická lana | Prodám různé druhy karabin | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Prodám kotvy a karabinu | ramení popruhy TreeAustria 3.2 | Millet Alpin |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 23 
 správce oblasti 
 24 
 obec - město 
 16 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 48 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.