LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy

Závody
ČP mládeže obtížnost Choceň (13.10)
3. kolo Slánské pohody (17.10)
SP Wujiang (20.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13775
2.Konečný 12847
3.Pail 11575
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Jungling 11025
3.Stráník 10900
Hory:
1.Skopec 6646
2.Švihálek 5970
3.Nehasil 5501

Výsledky
MS Innsbruck (06.09)
MS mládeže Moskva (09.08)
SP Briancon (20.07)

Deníčky
4563 lezců
718655 cest
Nové přelezy:
Malej Bejk 9+
Velur 9
Nejdelší H 9/9+
Velkej Bej 9
Star Gate 8A+
Epita 9
Překvapení 9
Epita 9
Wilibaldov 9+/10-
Sloní Pilí 9

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MS juniorů Edinburgh

Výsledky

malaVýsledky ze sobotního večera. Andrea Pavlincová je 3. v lezení na obtížnost (kategorie B)! Nedělní výsledky jsou na stránkách zatím bez časů, naši se do finále nedostali.

Výsledky z lezení na rychlost



mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS
2. Esther Bruckner, 94, FRA
3. Aleksandra Rudzinska, 94, POL
14. Anna Wágnerová, 1994, CZE
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády

mládež B (14-15 let) dívky
1. Dana Riddle, 95, USA
2. Alexandra Elmer, 96, AUT
3. Valeria Baranova, 95, RUS
14. Karolína Nevělíková, 95, CZE

mládež B (14-15 let) chlapci
1. George Artamonov, 96, RUS
2. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS
3. Alessandro Santoni, 96, ITA
12. Jan Kříž, 96, CZE
15. Radovan Šifra, 96, CZE
15. Thomas Pitzel, 1995, USA




Sobota:

Výsledky finále v lezení na obtížnost



mládež B (14-15 let) dívky
(pořadí, jméno, stát, chyty)
1. Ievgeniia Kazbekova, 96, UKR, 39+
2. Anak Verhoeven, 96, BEL, 39
3. Andrea Pavlincová, 96, CZE, 39
4. Jera Lenardic, 95, SLO, 35
5. Julia Chanourdie, 96, FRA, 31-
6. Hannah Bähr, 96, GER, 30+
7. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, 26
8. Tereza Svobodová, 95, CZE, 26
semifinále:
17. Iva Vejmolová, 95, CZE, 24-
kvalifikace:
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62



na bedně

Andrea Pavlincová
archiv ČHS



Další článek, který se po závodech objevil na stránkách ČHS od Marie Dichtlové, si můžete přečíst zde: Mistrovství světa juniorů 2010.





Původní článek (sobota ráno):

V pátek večer se objevily výsledky z kvalifikace. Máme zde 21 lezců. Postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová v lezení na obtížnost. Rychlost: Anna Wágnerová, Karolína Nevělíková, Jan Kříž a Radovan Šifra.

Obtížnost


junioři (18-19 let) chlapci
(pořadí, jméno, stát, 1 cesta chyt/pořdí, 2. cesta, body)
1.-8. místo, TOP, TOP, 6.48 bodů
(FRA, JPN, AUT, ESP, UKR, JPN, SLO, GER)
37. Stanislav Pekárek, 92, CZE,  33- (38.), 23 (35.), 36.47
38. Tomáš Binter, 92, CZE, 28 (42.), 26- (33.), 37.23
56. Vojtěch Ličko, 91, CZE, 23- (51.), 12+ (62.), 56.23
Celkem 65 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) dívky
1.-4. místo, TOP, TOP, 3.87 bodů (FRA, JPN, AUT, AUT)
41. Aleksandra Rudzinska, 94, POL, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
41. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
49. Tereza Schlöglová, 94, CZE, 19+ (41.), 10 (53.), 48.84
52. Eva Křížová, 94, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
52. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
Celkem 57 závodnic, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) chlapci
1.-5. místo, TOP, TOP, 5.29 bodů (ITA, GER, SLO, AUT, SLO)
40. Roman Kučera, 93, CZE, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
40. Luc St Onge, 94, CAN, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
46. Michal Štěpánek, 94, CZE, 27 (44.), 24+ (47.), 47.48
49. Jan Jeliga, 93, CZE, 27+ (41.), 20+ (59.), 49.99
67. Petr Klíma, 93, CZE, 19- (63.), 16 (65.), 64.75
Celkem 75 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež B (14-15 let) dívky
1.-4. Tatiana Obrucheva, 95, RUS, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Iva Vejmolová, 95, CZE, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Anak Verhoeven, 96, BEL, TOP, TOP, 5.41,
13. Tereza Svobodová, 95, CZE, 40 (23.), TOP,
15. Andrea Pavlincová, 96, CZE, TOP, 31- (23.),
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62
Celkem 62 závodnic, do semifinále postupuje 26, postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová!

mládež B (14-15 let) chlapci
1.-3. místo, TOP, TOP, 4.47 bodů (SLO, GER, BEL)
29. Petr Čermák, 95, CZE
41. Radovan Šifra, 96, CZE
43. Steven Addison, 95, GBR
43. Zdeněk Ustohal, 96 CZE
61. Oleksandr Chapskyy, 96, UKR
61. Jan Kříž, 96, CZE
Celkem 69 závodníků, do semifinále postupuje 26.


Rychlost


junioři (18-19 let)chlapci
(počítá se nejlepší čas ze 2 stejných cest)
1. Danylo Boldyrev, 92, UKR, časy 10.56, 8.39
2. Andrey Shilenberg, 92, RUS, časy 9.72, 8.44
3. Arman Ter-Minasyan, 92, RUS, časy 8.52, 8.46
29. Stanislav Pekárek, 92, CZE, 19.87, 17.61
Celkem 41 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS, časy 12.06, 13.49
2. Esther Bruckner, 94, FRA, 13.04, 14.84
3. Nataliya Stepanova, 93, RUS, 13.77, pád
12. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 18.67, 18.45
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády
Celkem 32 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Anna Wágnerová!

mládež A (16-17 let) chlapci
1. Viacheslav Vedenchuk, 93, RUS, 8.71, 9.15
2. Marcin Dzienski, 93, POL, 9.06, 8.75
3. Yaroslav Gontaryk, 93, UKR, 9.36, 8.90
29. Michal Štěpánek, 94, CZE, 15.66, 14.62
34. Petr Klíma, 93, CZE, 19.32, 22.15
36. Roman Kučera, 93, CZE, 23.62, 21.03
Celkem 46 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež B (14-15 let) dívky
1. Alexandra Elmer, 96, AUT, 14.42, 13.72
2. Dana Riddle, 95, USA, 14.63, 15.54
3. Valeria Baranova, 95, RUS, 15.10, 16.31
16. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 20.19, 21.45
Celkem 35 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Karolína Nevělíková!

mládež B (14-15 let) chlapci
1. Semen Chesnokov, 95, RUS, 11.70, 9.85
2. Amir Maimuratov, 95, KAZ, 10.75, 9.94
3. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS, 10.04, 11.38
13. Jan Kříž, 96, CZE, 13.22, 16.76
14. Radovan Šifra, 96, CZE, 14.53, 13.75
Celkem 34 závodníků, do osmifinále postupuje 16, postupují Jan Kříž a Radovan Šifra!

V sobotu je na programu obtížnost, v neděli rychost.

Zdroje:
ifsc-climbing.org
Live stream
Stránky závodů v Edinburgu
Český horolezecký svaz


Martin Tučka   [úpravy] 18:00 12.09.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 postupujici10:43:01 11.09.2010
S Terkou a Andreou postupuje také Iva Vejmolová(Top obě kvalifik.cesty), ve výsledcích je uvedena,ale v článku její jméno chybí.Holky lezly moc hezky, držíme palce.:)
Simona K.odpovědět 
 Re: postupujici11:31:50 11.09.2010
Dik, doplnil jsem to i do úvodu.
 martanodpovědět 

 super17:49:09 11.09.2010
Pro Terezu a Pavlínu gratulace ke skvělému výkonu a postupu do finále.
Boban (LKP)odpovědět 
 Re: super20:51:03 11.09.2010
Pavlína je ale Andrea :-) Andy do toho!!!
odpovědět 
  Re: super23:39:00 11.09.2010
Gratulace, pěkný výkony
Míšaodpovědět 
   Re: super00:38:46 12.09.2010
hezky pěkně !!!! škoda že tam Terka nevymyslela program a došlo jí... jinak by určitě vylezla o dost vejš, ale i tak fakt dobrý
Janaodpovědět 

 Gratulacia.08:41:14 12.09.2010
Super vykon dievcata , gratulujeme a Tebe Andy velka poklona :-))))
Tomas a Juroodpovědět 

 Dost dobrý14:02:10 15.09.2010
Gratulace...
odpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Čelo
Forbes, 6+/7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (130865)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Maibock 8+ Luerdisser Klippen
3 Tage Juist 9- Luerdisser Klippen
Blindschleiche 7- Luerdisser Klippen
L’ Arche D’ Alliance 6b+ Ceuse
Pumuckl 7- Luerdisser Klippen
Nově komentované:
Netopýr Varianta Zleva 8- Poříčí Nad Sázavou
Vans Off The Wall 7A+ Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Nedvědí Česnek 6C Pernštejn
Severozápadní Spára 5 Malý A Velký Štolpich
Středem 6A Nad Přehradou

 Nově v diskusi:
Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne |

 Nové komentáře:
Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Lezecký průvodce Sicílie | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí |

 Kde to vře:
Rafiki Urban Boulder Race 2018 (166)
ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2018 (47)
Poslední klasický prvovýstup na Prachově? (17)
Zaclickujte si po italsku. U vás na stěně (14)
Bylo nebylo na CHKO Broumovsko (9)
UIAA mění svou strategii (9)
La Sportiva Sport Life! bouldercontest 2018 (5)
Vychází nový průvodce na saské písky Elbsandstein Plaisir (5)
Východní Morava (5)
Video: Jan Hojer leze DWS Es Pontas 9b na Mallorce (4)

 Nově v inzerci:
Dámské skialp boty Garmont Xena | Lezecký průvodce Sicílie | Lezení Ústí nad Labem | Jizerský Qaker | so ne | Prodám různé druhy karabin | Statická lana 18 - 22m | Dynamická lana 23 - 25m | Prodám nové lezečky LS Solution 41,5. | Trekové boty Millet, dámské |

 Anketa:
Zajímám se o lezecké závody?
 Ano 
 3509 
 Ne 
 2956 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.