LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
2. kolo Slánské pohody (22.05)
ME mládeže Imst (25.05)
ČP děti obtížnost Orlová (26.05)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 12131
3.Vopat 11449
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Ondra 11400
3.Jungling 11000
Hory:
1.Šuraba 6995
2.Coubal 6441
3.Nikita 6157

Výsledky
ČP obtížnost Písek (12.05)
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)

Deníčky
4456 lezců
686492 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Dokončená 9+/10-
Kozel 9
H5N2 8A
Master Sat 8B+
Mastermind 7c+
Fat Guides 7b+
Les Riviér 7b+
Bailando C 7c
Relikvie S 8B

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MS juniorů Edinburgh

Výsledky

malaVýsledky ze sobotního večera. Andrea Pavlincová je 3. v lezení na obtížnost (kategorie B)! Nedělní výsledky jsou na stránkách zatím bez časů, naši se do finále nedostali.

Výsledky z lezení na rychlost



mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS
2. Esther Bruckner, 94, FRA
3. Aleksandra Rudzinska, 94, POL
14. Anna Wágnerová, 1994, CZE
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády

mládež B (14-15 let) dívky
1. Dana Riddle, 95, USA
2. Alexandra Elmer, 96, AUT
3. Valeria Baranova, 95, RUS
14. Karolína Nevělíková, 95, CZE

mládež B (14-15 let) chlapci
1. George Artamonov, 96, RUS
2. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS
3. Alessandro Santoni, 96, ITA
12. Jan Kříž, 96, CZE
15. Radovan Šifra, 96, CZE
15. Thomas Pitzel, 1995, USA




Sobota:

Výsledky finále v lezení na obtížnost



mládež B (14-15 let) dívky
(pořadí, jméno, stát, chyty)
1. Ievgeniia Kazbekova, 96, UKR, 39+
2. Anak Verhoeven, 96, BEL, 39
3. Andrea Pavlincová, 96, CZE, 39
4. Jera Lenardic, 95, SLO, 35
5. Julia Chanourdie, 96, FRA, 31-
6. Hannah Bähr, 96, GER, 30+
7. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, 26
8. Tereza Svobodová, 95, CZE, 26
semifinále:
17. Iva Vejmolová, 95, CZE, 24-
kvalifikace:
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62



na bedně

Andrea Pavlincová
archiv ČHS



Další článek, který se po závodech objevil na stránkách ČHS od Marie Dichtlové, si můžete přečíst zde: Mistrovství světa juniorů 2010.





Původní článek (sobota ráno):

V pátek večer se objevily výsledky z kvalifikace. Máme zde 21 lezců. Postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová v lezení na obtížnost. Rychlost: Anna Wágnerová, Karolína Nevělíková, Jan Kříž a Radovan Šifra.

Obtížnost


junioři (18-19 let) chlapci
(pořadí, jméno, stát, 1 cesta chyt/pořdí, 2. cesta, body)
1.-8. místo, TOP, TOP, 6.48 bodů
(FRA, JPN, AUT, ESP, UKR, JPN, SLO, GER)
37. Stanislav Pekárek, 92, CZE,  33- (38.), 23 (35.), 36.47
38. Tomáš Binter, 92, CZE, 28 (42.), 26- (33.), 37.23
56. Vojtěch Ličko, 91, CZE, 23- (51.), 12+ (62.), 56.23
Celkem 65 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) dívky
1.-4. místo, TOP, TOP, 3.87 bodů (FRA, JPN, AUT, AUT)
41. Aleksandra Rudzinska, 94, POL, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
41. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
49. Tereza Schlöglová, 94, CZE, 19+ (41.), 10 (53.), 48.84
52. Eva Křížová, 94, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
52. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
Celkem 57 závodnic, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) chlapci
1.-5. místo, TOP, TOP, 5.29 bodů (ITA, GER, SLO, AUT, SLO)
40. Roman Kučera, 93, CZE, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
40. Luc St Onge, 94, CAN, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
46. Michal Štěpánek, 94, CZE, 27 (44.), 24+ (47.), 47.48
49. Jan Jeliga, 93, CZE, 27+ (41.), 20+ (59.), 49.99
67. Petr Klíma, 93, CZE, 19- (63.), 16 (65.), 64.75
Celkem 75 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež B (14-15 let) dívky
1.-4. Tatiana Obrucheva, 95, RUS, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Iva Vejmolová, 95, CZE, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Anak Verhoeven, 96, BEL, TOP, TOP, 5.41,
13. Tereza Svobodová, 95, CZE, 40 (23.), TOP,
15. Andrea Pavlincová, 96, CZE, TOP, 31- (23.),
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62
Celkem 62 závodnic, do semifinále postupuje 26, postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová!

mládež B (14-15 let) chlapci
1.-3. místo, TOP, TOP, 4.47 bodů (SLO, GER, BEL)
29. Petr Čermák, 95, CZE
41. Radovan Šifra, 96, CZE
43. Steven Addison, 95, GBR
43. Zdeněk Ustohal, 96 CZE
61. Oleksandr Chapskyy, 96, UKR
61. Jan Kříž, 96, CZE
Celkem 69 závodníků, do semifinále postupuje 26.


Rychlost


junioři (18-19 let)chlapci
(počítá se nejlepší čas ze 2 stejných cest)
1. Danylo Boldyrev, 92, UKR, časy 10.56, 8.39
2. Andrey Shilenberg, 92, RUS, časy 9.72, 8.44
3. Arman Ter-Minasyan, 92, RUS, časy 8.52, 8.46
29. Stanislav Pekárek, 92, CZE, 19.87, 17.61
Celkem 41 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS, časy 12.06, 13.49
2. Esther Bruckner, 94, FRA, 13.04, 14.84
3. Nataliya Stepanova, 93, RUS, 13.77, pád
12. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 18.67, 18.45
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády
Celkem 32 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Anna Wágnerová!

mládež A (16-17 let) chlapci
1. Viacheslav Vedenchuk, 93, RUS, 8.71, 9.15
2. Marcin Dzienski, 93, POL, 9.06, 8.75
3. Yaroslav Gontaryk, 93, UKR, 9.36, 8.90
29. Michal Štěpánek, 94, CZE, 15.66, 14.62
34. Petr Klíma, 93, CZE, 19.32, 22.15
36. Roman Kučera, 93, CZE, 23.62, 21.03
Celkem 46 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež B (14-15 let) dívky
1. Alexandra Elmer, 96, AUT, 14.42, 13.72
2. Dana Riddle, 95, USA, 14.63, 15.54
3. Valeria Baranova, 95, RUS, 15.10, 16.31
16. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 20.19, 21.45
Celkem 35 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Karolína Nevělíková!

mládež B (14-15 let) chlapci
1. Semen Chesnokov, 95, RUS, 11.70, 9.85
2. Amir Maimuratov, 95, KAZ, 10.75, 9.94
3. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS, 10.04, 11.38
13. Jan Kříž, 96, CZE, 13.22, 16.76
14. Radovan Šifra, 96, CZE, 14.53, 13.75
Celkem 34 závodníků, do osmifinále postupuje 16, postupují Jan Kříž a Radovan Šifra!

V sobotu je na programu obtížnost, v neděli rychost.

Zdroje:
ifsc-climbing.org
Live stream
Stránky závodů v Edinburgu
Český horolezecký svaz


Martin Tučka   [úpravy] 18:00 12.09.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 postupujici10:43:01 11.09.2010
S Terkou a Andreou postupuje také Iva Vejmolová(Top obě kvalifik.cesty), ve výsledcích je uvedena,ale v článku její jméno chybí.Holky lezly moc hezky, držíme palce.:)
Simona K.odpovědět 
 Re: postupujici11:31:50 11.09.2010
Dik, doplnil jsem to i do úvodu.
 martanodpovědět 

 super17:49:09 11.09.2010
Pro Terezu a Pavlínu gratulace ke skvělému výkonu a postupu do finále.
Boban (LKP)odpovědět 
 Re: super20:51:03 11.09.2010
Pavlína je ale Andrea :-) Andy do toho!!!
odpovědět 
  Re: super23:39:00 11.09.2010
Gratulace, pěkný výkony
Míšaodpovědět 
   Re: super00:38:46 12.09.2010
hezky pěkně !!!! škoda že tam Terka nevymyslela program a došlo jí... jinak by určitě vylezla o dost vejš, ale i tak fakt dobrý
Janaodpovědět 

 Gratulacia.08:41:14 12.09.2010
Super vykon dievcata , gratulujeme a Tebe Andy velka poklona :-))))
Tomas a Juroodpovědět 

 Dost dobrý14:02:10 15.09.2010
Gratulace...
odpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Geißleinwand
Das Beate Uhse Vergnügungsset, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (126769)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Jaume 6a Porto Pi
Sa Primera 6a Porto Pi
Normal Route 6c+ Annot
Pan Domácí VIIIb Labák - Levý Břeh
R11 6 Frankenjura
Nově komentované:
Relikvie Smrti 8B Krkonoše
Trojkou Do Motola 3 Sázavská Žula
Bravo VIIIa Ostrov
Ruleta VIIIc Ostrov
Hříšný Tanec IXb Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Wesshorn | Re: Material | Re: Material | ubytování v okolí Losensteinu | Re: Material | Re: Material | Re: Material | Material | Re: Svatý Jan | Re: Svatý Jan |

 Nové komentáře:
Re: Drahý nápis Fénix, laciná čelovka.. | Re: Prosba obyvatel | Re: fuck čhs..pitomce | Re: Nevím | nejbližší závody | Re: Drahý nápis Fénix, laciná čelovka.. | Re: Prosba obyvatel | Re: STAVENIŠTĚ | Re: Dotace na kde co.. | Re: Dotace na kde co.. |

 Kde to vře:
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (118)
Tetín (58)
Rozsudek za smrt 12letého Tita Traversy: 2 roky pro instruktora (18)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (17)
Adam Ondra v Rumunsku: (15)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (10)
Mára Holeček vyráží do Nepálu dokončit výstup na šestitisícovku (10)
Drama pod Pigne d'Arolla ve Švýcarsku: 7 mrtvých skialpinistů (9)
Pád horolezce ze skály u Ostrova skončil zraněním (8)
Setkání s Kapelníkem s Radanem Kuchařem a Oldou Kopalem na FB (6)

 Nově v inzerci:
Ferraty Rakousko | Partnerka | Lezečky La Sportiva Python 37,5 a 39 | La Sportiva G2 44 | sanace | Karabina na Rovišti | Spolulezec-Plzeň | Dálnice Rakousko | Black Diamond Speed 30 | Arco 14-21.7 |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 282 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 254 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 265 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 257 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 268 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 262 
 7 všechny tři díly 
 345 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.