LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí
Vychází nová kniha Máry Holečka o Gasherbrumu I.

Závody
Nahoře bez Boulder cup (25.12)
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Novoroční open 2019 (12.01)

Žebříček
Cesty:
26.Romanovský 10468
27.Lautner 10410
28.Drbohlav 10378
Bouldry:
26.Pilka 9300
27.Pařil 9300
28.Zíma 9200
Hory:
23.Čáp 2010
24.Šramota 1966
25.Harašta 1916

Výsledky
MMČR v boulderingu (07.12)
Dry Tool Cup (24.11)
MČR v lezení (27.10)

Deníčky
4580 lezců
725212 cest
Nové přelezy:
Generación 7b+
Stroposkop 7C
Muleta 8A
The Itchy 8A+
Shot 8A
Středozem 8A
Moissanit 8A
??? 7C
Trío Ternu 8a
Pegue Noct 8a

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MS juniorů Edinburgh

Výsledky

malaVýsledky ze sobotního večera. Andrea Pavlincová je 3. v lezení na obtížnost (kategorie B)! Nedělní výsledky jsou na stránkách zatím bez časů, naši se do finále nedostali.

Výsledky z lezení na rychlost



mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS
2. Esther Bruckner, 94, FRA
3. Aleksandra Rudzinska, 94, POL
14. Anna Wágnerová, 1994, CZE
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády

mládež B (14-15 let) dívky
1. Dana Riddle, 95, USA
2. Alexandra Elmer, 96, AUT
3. Valeria Baranova, 95, RUS
14. Karolína Nevělíková, 95, CZE

mládež B (14-15 let) chlapci
1. George Artamonov, 96, RUS
2. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS
3. Alessandro Santoni, 96, ITA
12. Jan Kříž, 96, CZE
15. Radovan Šifra, 96, CZE
15. Thomas Pitzel, 1995, USA




Sobota:

Výsledky finále v lezení na obtížnost



mládež B (14-15 let) dívky
(pořadí, jméno, stát, chyty)
1. Ievgeniia Kazbekova, 96, UKR, 39+
2. Anak Verhoeven, 96, BEL, 39
3. Andrea Pavlincová, 96, CZE, 39
4. Jera Lenardic, 95, SLO, 35
5. Julia Chanourdie, 96, FRA, 31-
6. Hannah Bähr, 96, GER, 30+
7. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, 26
8. Tereza Svobodová, 95, CZE, 26
semifinále:
17. Iva Vejmolová, 95, CZE, 24-
kvalifikace:
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62



na bedně

Andrea Pavlincová
archiv ČHS



Další článek, který se po závodech objevil na stránkách ČHS od Marie Dichtlové, si můžete přečíst zde: Mistrovství světa juniorů 2010.





Původní článek (sobota ráno):

V pátek večer se objevily výsledky z kvalifikace. Máme zde 21 lezců. Postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová v lezení na obtížnost. Rychlost: Anna Wágnerová, Karolína Nevělíková, Jan Kříž a Radovan Šifra.

Obtížnost


junioři (18-19 let) chlapci
(pořadí, jméno, stát, 1 cesta chyt/pořdí, 2. cesta, body)
1.-8. místo, TOP, TOP, 6.48 bodů
(FRA, JPN, AUT, ESP, UKR, JPN, SLO, GER)
37. Stanislav Pekárek, 92, CZE,  33- (38.), 23 (35.), 36.47
38. Tomáš Binter, 92, CZE, 28 (42.), 26- (33.), 37.23
56. Vojtěch Ličko, 91, CZE, 23- (51.), 12+ (62.), 56.23
Celkem 65 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) dívky
1.-4. místo, TOP, TOP, 3.87 bodů (FRA, JPN, AUT, AUT)
41. Aleksandra Rudzinska, 94, POL, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
41. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 20- (38.), 14+ (40.), 40.23
49. Tereza Schlöglová, 94, CZE, 19+ (41.), 10 (53.), 48.84
52. Eva Křížová, 94, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
52. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 14+ (56.), 14- (46.), 51.80
Celkem 57 závodnic, do semifinále postupuje 26.

mládež A (16-17 let) chlapci
1.-5. místo, TOP, TOP, 5.29 bodů (ITA, GER, SLO, AUT, SLO)
40. Roman Kučera, 93, CZE, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
40. Luc St Onge, 94, CAN, 28+ (38.), 25- (36.), 39.73
46. Michal Štěpánek, 94, CZE, 27 (44.), 24+ (47.), 47.48
49. Jan Jeliga, 93, CZE, 27+ (41.), 20+ (59.), 49.99
67. Petr Klíma, 93, CZE, 19- (63.), 16 (65.), 64.75
Celkem 75 závodníků, do semifinále postupuje 26.

mládež B (14-15 let) dívky
1.-4. Tatiana Obrucheva, 95, RUS, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Karoline Sinnhuber, 95, AUT, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Iva Vejmolová, 95, CZE, TOP, TOP, 5.41
1.-4. Anak Verhoeven, 96, BEL, TOP, TOP, 5.41,
13. Tereza Svobodová, 95, CZE, 40 (23.), TOP,
15. Andrea Pavlincová, 96, CZE, TOP, 31- (23.),
30. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 29 (37.), 29- (25.), 30.62
Celkem 62 závodnic, do semifinále postupuje 26, postupují Iva Vejmolová, Tereza Svobodová a Andrea Pavlincová!

mládež B (14-15 let) chlapci
1.-3. místo, TOP, TOP, 4.47 bodů (SLO, GER, BEL)
29. Petr Čermák, 95, CZE
41. Radovan Šifra, 96, CZE
43. Steven Addison, 95, GBR
43. Zdeněk Ustohal, 96 CZE
61. Oleksandr Chapskyy, 96, UKR
61. Jan Kříž, 96, CZE
Celkem 69 závodníků, do semifinále postupuje 26.


Rychlost


junioři (18-19 let)chlapci
(počítá se nejlepší čas ze 2 stejných cest)
1. Danylo Boldyrev, 92, UKR, časy 10.56, 8.39
2. Andrey Shilenberg, 92, RUS, časy 9.72, 8.44
3. Arman Ter-Minasyan, 92, RUS, časy 8.52, 8.46
29. Stanislav Pekárek, 92, CZE, 19.87, 17.61
Celkem 41 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež A (16-17 let) dívky
1. Anna Tsyganova, 93, RUS, časy 12.06, 13.49
2. Esther Bruckner, 94, FRA, 13.04, 14.84
3. Nataliya Stepanova, 93, RUS, 13.77, pád
12. Anna Wágnerová, 1994, CZE, 18.67, 18.45
21. Eva Křížová, 94, CZE, 24.77, 23.23
29.-32. Michaela Zbořilová, 93, CZE, 2 pády
Celkem 32 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Anna Wágnerová!

mládež A (16-17 let) chlapci
1. Viacheslav Vedenchuk, 93, RUS, 8.71, 9.15
2. Marcin Dzienski, 93, POL, 9.06, 8.75
3. Yaroslav Gontaryk, 93, UKR, 9.36, 8.90
29. Michal Štěpánek, 94, CZE, 15.66, 14.62
34. Petr Klíma, 93, CZE, 19.32, 22.15
36. Roman Kučera, 93, CZE, 23.62, 21.03
Celkem 46 závodníků, do osmifinále postupuje 16.

mládež B (14-15 let) dívky
1. Alexandra Elmer, 96, AUT, 14.42, 13.72
2. Dana Riddle, 95, USA, 14.63, 15.54
3. Valeria Baranova, 95, RUS, 15.10, 16.31
16. Karolína Nevělíková, 95, CZE, 20.19, 21.45
Celkem 35 závodnic, do osmifinále postupuje 16, postupuje Karolína Nevělíková!

mládež B (14-15 let) chlapci
1. Semen Chesnokov, 95, RUS, 11.70, 9.85
2. Amir Maimuratov, 95, KAZ, 10.75, 9.94
3. Sergey Luzgetskiy, 95, RUS, 10.04, 11.38
13. Jan Kříž, 96, CZE, 13.22, 16.76
14. Radovan Šifra, 96, CZE, 14.53, 13.75
Celkem 34 závodníků, do osmifinále postupuje 16, postupují Jan Kříž a Radovan Šifra!

V sobotu je na programu obtížnost, v neděli rychost.

Zdroje:
ifsc-climbing.org
Live stream
Stránky závodů v Edinburgu
Český horolezecký svaz


Martin Tučka   [úpravy] 18:00 12.09.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 postupujici10:43:01 11.09.2010
S Terkou a Andreou postupuje také Iva Vejmolová(Top obě kvalifik.cesty), ve výsledcích je uvedena,ale v článku její jméno chybí.Holky lezly moc hezky, držíme palce.:)
Simona K.odpovědět 
 Re: postupujici11:31:50 11.09.2010
Dik, doplnil jsem to i do úvodu.
 martanodpovědět 

 super17:49:09 11.09.2010
Pro Terezu a Pavlínu gratulace ke skvělému výkonu a postupu do finále.
Boban (LKP)odpovědět 
 Re: super20:51:03 11.09.2010
Pavlína je ale Andrea :-) Andy do toho!!!
odpovědět 
  Re: super23:39:00 11.09.2010
Gratulace, pěkný výkony
Míšaodpovědět 
   Re: super00:38:46 12.09.2010
hezky pěkně !!!! škoda že tam Terka nevymyslela program a došlo jí... jinak by určitě vylezla o dost vejš, ale i tak fakt dobrý
Janaodpovědět 

 Gratulacia.08:41:14 12.09.2010
Super vykon dievcata , gratulujeme a Tebe Andy velka poklona :-))))
Tomas a Juroodpovědět 

 Dost dobrý14:02:10 15.09.2010
Gratulace...
odpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Tomáškův lom
Opravdový život, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (131713)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Natalie 6a+ San Vito Lo Capo
Stoprocentní Fešák 7A Sloup
Caveman Patrik 6C Sloup
Into The Hole 6A Bahratal
Thunder 6B Bishop
Nově komentované:
Pegas 9 Srbsko
Hotové Neštěstí 9-/9 Hlubočepské Plotny
Sedřená Prdel A Zařízlý Trenky 7B Sloup
Sedřená Prdel A Zařízlý Trenky 7B Sloup
Pegas 9 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pozor na metodické video - Inspi | Re: Hospoda | Hospoda | Re: Cipro | Re: Cipro | Re: Cipro | Re: To je fakt tragéd.. | Re: Pozor na metodické video | Re: Pozor na metodické video - Inspi | Re: Pozor na metodické video - Inspi |

 Nové komentáře:
bezpečnost | Re: jiny pohled na sahlo - bezpecnost | Re: Martinovi dík! | Re: Martinovi dík! | Re: blbost | Re: EP? | Martinovi dík! | Sahlo | Re: OS šáhlo | Re: OS šáhlo |

 Kde to vře:
Mistrovství ČR v boulderingu (83)
Šáhla a šáhélka (70)
Čelovka Fenix HM51R Ruby pro horolezce (60)
Tetínské skály (20)
Aneta Loužecká 3. na Evropském poháru v ledolezení na Slovensku (17)
Revo - Revoluční jistítko (10)
MFA Praha 2018: neděle (5)
Pád mladé lezkyně (4)
Stefano Ghisolfi dává své první 9b+: Perfecto Mundo (3)
Prague color climbing festival 2018 (3)

 Nově v inzerci:
K2 Shuksan | Snowpulse Tour 45 | BERGANS of Norway | BCA Tracker | kalhoty KLATTERMUSEN GERE | skialpové boty Scarpa Thrill | rekreačně | hledám parťačku do hor | ocun Diamond | Hledám |

 Anketa:
Oblíbená logistika lezeckého výletu za skalami na jih Evropy?
 Auto + wild camp 
 86 
 Auto + camp 
 45 
 Auto + apartmán 
 36 
 Let + půjč. auto + wild camp 
 39 
 Let + půjč. auto + camp 
 46 
 Let + půjč. auto + apartmán 
 62 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.