LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
2. kolo Slánské pohody (22.05)
ME mládeže Imst (25.05)
ČP děti obtížnost Orlová (26.05)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 12131
3.Vopat 11449
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Ondra 11400
3.Jungling 11000
Hory:
1.Šuraba 6995
2.Coubal 6441
3.Nikita 6157

Výsledky
ČP obtížnost Písek (12.05)
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)

Deníčky
4456 lezců
686492 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Dokončená 9+/10-
Kozel 9
H5N2 8A
Master Sat 8B+
Mastermind 7c+
Fat Guides 7b+
Les Riviér 7b+
Bailando C 7c
Relikvie S 8B

Stěny
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
Gekon Boulder bar - Pardubice

Prodejny
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Petzen Trophy 2011

Ohlédnutí za výsledky naší mládeže

smallPřed týdnem se v Rakousku konal jeden z nejnavštěvovanějších evropských závodů. Od lezců vyžaduje velkou všestrannost od pořadatelů nemenší nasazení. Lukáš Doleček si přivezl stříbrnou medaili..

V deseti kategoriích 8.-10.7.2011 se ukázalo cca 240 nadšených závodníků, kteří bojovali v trojkombinaci rychlost - obtížnost - bouldering a nechyběla ani česká čtrnácti členná reprezentace v pěti kategoriích, která přivezla domů stříbrnou medaili. Mimo poloviny účastníků z Rakouska (11 medailí ze 30) se ukázali také borci z dalších 15 zemí. Závod byl náročný, tvrdý a všem se velmi líbil. K pěkným výsledkům blahopřejeme celému týmu.


společná



Výsledky:



Děti, ročník 2002 - 2004
1. Calin Enache, 2002 (ROM) Bucharest FRAE / ALPIN CLUB CARPATIC
2. Lukáš Doleček, 2003 (CZE) Lanškroun ČHS /
3. Thomas Podolan, 2003 (AUT) Salzburg ÖAV / Salzburg
26

1. Tamy Moritz, 2002 (AUT) Kaernten ÖAV / Villach
2. Elena Topa, 2002 (ROM) Brasov FRAE / Brasov
3. Fanny Bánfalvi, 2002 (HUN) Csongrad MHSSz / RLSE
13


Děti, ročník 2000 - 2001
1. Sanzhar Maimuratov, 2000 (KAZ) Aqmola MCFRK / CS Skala
2. Moritz Sigmund, 2000 (ITA) Suedtirol AVS / Brixen
3. Petar Ivanov, 2000 (BUL) Sofia FBAC / Altius Sport
29

1. Viktoria Podolan, 2000 (AUT) Salzburg ÖAV / Salzburg
2. Celina Schoibl, 2001 (AUT) Salzburg NFÖ / Salzburg
3. Lana Skušek, 2000 (SLO) Ljubljana PZS / Črnuče
29

Žáci, ročník 1998 - 1999
1. Krenmayr Bernhard, 1998 (AUT) Oberoesterreich ÖAV / Vöcklabruck
2. Alexander Gradenegger, 1998 (AUT) Kaernten SV / St. Johann im R.
3. Todor Sharkov, 1998 (BUL) Veliko Tarnovo BCMF / BCMF Tarnovo
7. Petr Kliger, 1998 (CZE) Královéhradecký ČHS / Singing Rock team
9. Vojtěch Trojan, 1999 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah
15. Pavel Krutil, 1998 (CZE) Břeclav SPL / Pustiměř
24. Jan Kendík, 1999 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah

33

1. Franziska Sterrer, 1998 (AUT) Oberoesterreich NFÖ / Vöcklabruck
2. Johanna Färber, 1998 (AUT) Steiermark ÖAV / Graz
3. Theresa Seiwald, 1998 (AUT) Salzburg ÖAV / Hallein-Kuchl
4. Veronika Peltrámová, 1999 (CZE) Praha ČHS / SMÍCHOFF Praha
5. Kateřina Zachrdlová, 1998 (CZE) Brno ČHS / KLAJDA Team
8. Terezia Laubrová, 1999 (CZE) Jihomoravský ČHS / -


12. Eliška Vlčková, 1998 (CZE) Jihomoravský ČHS / Rocky Monkeys Brno
34

Mládež, ročník 1996 - 1997
1. Borna Cujic, 1997 (CRO) Zagreb HPS / Z-top
2. Balázs Hegedűs, 1996 (HUN) Csongrad MHSSz / RLSE
3. Gergely Simon, 1996 (HUN) Bács-Kiskun MHSSz / Darvas
9. Jakub Švub, 1997 (SVK) Banskobystrický CCCBBB /
11. Vojtěch Sedláček, 1997 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah
15. Jan Doseděl, 1997 (CZE) Pardubický ČHS / LK Svitavy
17. Miroslav Doseděl, 1997 (CZE) Pardubický ČHS / LK Svitavy

23

1. Julija Kruder, 1997, (SLO) Štajerska PZS / Celje
2. Andrea Ebner, 1996, (ITA) Suedtirol AVS / Brixen
3. Stasa Gejo, 1997, (SRB) Nis USPFS / P.A.E.K."NIS"
7. Veronika Scheuerová, 1997 (CZE) Lanškroun ČHS / HK Lanškroun
14.-15. Šárka Hvězdová, 1996 (CZE) Liberecký ČHS / HO Komorní výtah

20

Junioři, ročník 1992 - 1995
1. Hryhorii Lisovskyi, 1995 (UKR) Kirovograd UMCF / Kirovograd Center Tourists
2. Gregor Vezonik, 1995 (SLO) Koroska  PZS / Ravne
3. Tim Hasenbichler, 1994 (AUT) Kaernten NFÖ / Dobratsch
17

1. Jacqueline Sabutsch, 1993 (AUT) Kaernten ÖAV / Villach
2. Barbara Gilić, 1994 (CRO) Split HPS / Marulianus
3. Živa Ledinek, 1995 (SLO) Koroska PZS / Črna na Koroškem
11

Ještě velmi stručně výborné výsledky z loňského ročníku, ke kterým jsem na Lezci článek nedohledal:
3. Miřejovský Marek, 1. Peltrámová Veronika (děti 1999-2000)
3. Peltrám Tomáš (žáci, 1997-1998)
2. Šifra Radovan, 1. Nevělíková Karolína, 2. Pavlincová Andrea (mládež 1995-1996)
2. Šifra Martin (junioři 1991-1994)


Zdroje:
Kompletní výslekdy na www.wettklettern.org
Bulletin s informacemi o závodech a loňskými výsledky
Fotgrafie vítězů z roku 2010 na www.flickr.com
Fotogalerie na stránkách www.wettklettern.com (zatím rok 2010)

Martin Tučka   [úpravy] 20:00 16.07.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Disciplíny10:57:16 18.07.2011
Mám pocit, že se lezlo v různých disciplínách. Tyto výsledky jsou teda z jaké? Autor článku si to tak trošku zjednodušil.
Všudybylodpovědět 
 Re: Disciplíny17:44:37 20.07.2011
Moc se omlouvám za chybu a děkuji za upozornění, nyní by to mělo být již v pořádku.
 martanodpovědět 

 mrtvé ČHS15:42:57 18.07.2011
Gratuluji všem děckám ke krásnému soutěžení a hlavně obdivuji rodiče, že bez jakékoliv pomoci mrtvého ČHS, odvezou své talentované děcka do světa, aby ukázali jak na tom jsme s horolezeckou drobotinou.ČHS jen o pomoci a rozvoji dětského lezení s prominutím kecá.Hore zdar.
Zrakodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Geißleinwand
Das Beate Uhse Vergnügungsset, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (126769)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Jaume 6a Porto Pi
Sa Primera 6a Porto Pi
Normal Route 6c+ Annot
Pan Domácí VIIIb Labák - Levý Břeh
R11 6 Frankenjura
Nově komentované:
Relikvie Smrti 8B Krkonoše
Trojkou Do Motola 3 Sázavská Žula
Bravo VIIIa Ostrov
Ruleta VIIIc Ostrov
Hříšný Tanec IXb Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Wesshorn | Re: Material | Re: Material | ubytování v okolí Losensteinu | Re: Material | Re: Material | Re: Material | Material | Re: Svatý Jan | Re: Svatý Jan |

 Nové komentáře:
Re: Prosba obyvatel | Re: fuck čhs..pitomce | Re: Nevím | nejbližší závody | Re: Drahý nápis Fénix, laciná čelovka.. | Re: Prosba obyvatel | Re: STAVENIŠTĚ | Re: Dotace na kde co.. | Re: Dotace na kde co.. | Re: Totalita |

 Kde to vře:
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (118)
Tetín (58)
Rozsudek za smrt 12letého Tita Traversy: 2 roky pro instruktora (18)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (17)
Adam Ondra v Rumunsku: (15)
Drama pod Pigne d'Arolla ve Švýcarsku: 7 mrtvých skialpinistů (10)
Mára Holeček vyráží do Nepálu dokončit výstup na šestitisícovku (10)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (9)
Pád horolezce ze skály u Ostrova skončil zraněním (8)
Setkání s Kapelníkem s Radanem Kuchařem a Oldou Kopalem na FB (6)

 Nově v inzerci:
Ferraty Rakousko | Partnerka | Lezečky La Sportiva Python 37,5 a 39 | La Sportiva G2 44 | sanace | Karabina na Rovišti | Spolulezec-Plzeň | Dálnice Rakousko | Black Diamond Speed 30 | Arco 14-21.7 |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 282 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 254 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 265 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 257 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 268 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 262 
 7 všechny tři díly 
 345 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.