LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
BoulderZávody (15.06)
BoulderDěti (16.06)
SP v boulderingu Villars, SUI (05.07)

Žebříček
Cesty:
25.Nosáľ 10396
26.Chejn 10394
27.Drbohlav 10378
Bouldry:
25.Hapala 9475
26.Plaček 9425
27.Duchoň 9425
Hory:
9.Coubal 4014
10.Neuwirth 3584
11.Souček 3316

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4691 lezců
761037 cest
Nové přelezy:
Gin Fizz 7b+
Tamersrock 7b
Holyfield 10-/10
Snake Cave 7C
Level 42 10-/10
Holyfield 10-/10
Breaking B 7c
Virus 9/9+
Vole 7b
Misanthrop 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závody Saského poháru

Sächsische Meisterschaft 2011

small19. a 20. listopadu 2011 se konalo Mistrovství Saska ve sportovním lezení a Salewa pohár dětí a mládeže. Pro naší mládež opět velký úspěch, letos přivezli 5 zlatých, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.




O gigantické lezecké stěně XXL v Drážďanech jste si mohli přečíst již v článku od Jirky:
XXL Superlárdž. Plocha činí celkem 2200m², výška 16m, je to tedy "Die größte Kletterhalle in Sachsen" a na velké stěně se dělají Velké závody.


„die Hauptwand“ celek

foto by © JirkaS


V sobotu se za podpory DAV konaly závody Veteránů, dospělých a juniorů, v neděli přišly na řadu kategorie mládeže, dětí i trpaslíků (Zwerge, Zwerginnen).


Výsledky Sächsische Meisterschaft 2011



MUŽI (35):
1. Felix Neumärker, 1988 SBB 45
2. Andre Borowka, 1983 SBB 34+
3. Martin Tekles, 1991 Berchtesgaden 34

ŽENY (9):
1. Luisa Neumärker, 1990 SBB 44+
2. Anna Katharina Böhm, 1977 SBB 40-
3. Teresa Hirche, 1988 Chemnitz 38-

JUNIOŘI (5):
1. Maximilian Kießler, 1993 SBB 36
2. Adrian Lechel, 1993 Berlin 29-
3. Jacob Niemann, 1992 Berlin 28+

JUNIORKY (3):
1. Stefanie Elsel, 1993 SBB 16-
2. Patricia Linke, 1992 Leipzig 12
3. Corinna Pohl, 1993 SBB 11-

MLÁDEŽ A - CHLAPCI (10):
1. Benjamin Schimke, 1995 SBB 35-
2. Jonathan Schimke, 1995 SBB 34-
3. Markus Schindler, 1995 Berlin 33-

MLÁDEŽ A - DÍVKY (8):
1. Josefine Moser, 1995 SBB TOP
2. Theresa Beschel, 1995 SBB 41
3. Jana Schliepe, 1995 Berlin 32-

MLÁDEŽ B - CHLAPCI (15):
1. Jan Doseděl, 1997 CZ 34 - SALTIC TEAM
2. Gregor Römmermann, 1996 SBB 34-
3. Tilmann Rothe, 1998 SBB 31-

MLÁDEŽ B - DÍVKY (17):
1. Veronika Scheuerová, 1997 CZ TOP - SALTIC TEAM
2. Anne Hösel, 1997 Zittau 45
3. Frauke Schmidt, 1996 Leipzig 43+

SENIOŘI 35+ (6):
1. Gunter Gäbel, 1972 SBB 35
2. Lutz Hoffmann, 1974 33-
3. Markus Schlenkrich, 1975 33-

SENIORKY (3):
1. Karin Kadner, 1974 SBB 43+
2. Andrea Linke, 1957 IG Klettern Dessau 7+
3. Ulrike Österreich, 1964 SBB 7

SENIOŘI 45+ (8):
1. Steffen Heimann 1964 SBB TOP
2. Andreas Huke 1960 SBB 46+
3. Jens Neumärker 1963 SBB 46

Výsledky Sächsische Meisterschaft 2011


Výsledky XXL’ Salewa - Kinder- und Schülercup 2011



ŽÁCI A - CHLAPCI (26):
1. Trojan Vojtěch, 1999 CZ 25-
2. Sören Flemmig, 1998 Chemnitz 24+
3.-4. Petr Kliger, 1998 CZ 24- - SALTIC TEAM
5. Pavel Krutil, 1998 CZ 23+
6. Matěj Plšicík, 1998 CZ 23

ŽÁCI A - DÍVKY (23):
1. Veronika Peltramová, 1999 CZ 35+
2. Johanna Holfeld, 1999 SBB 24+
3. Alina Schindler, 1999 SBB 23+
16. Lucie Bláhová, 1998 CZ

ŽÁCI B - CHLAPCI (20):
1. Anton Schramm, 2000 Chemnitz 46+
2. Karl Schöne, 2001 SBB 43+
2. Elias Heinemann, 2001 Müchen Oberland 43+

ŽÁCI B - DÍVKY (20):
1. Lucia Dörffel, 2000 Chemnitz 31-
2. Marlen Hoffmann, 2001 SBB 30+
3. Anna Bellair, 2000 SBB 29+

DĚTI - CHLAPCI (15):
1. Jan Vopat, 2003 CZ 40
2. Lukáš Doleček, 2003 CZ 32-
3. Vojtěch Plšicík, 2002 CZ 23+

DĚTI - DÍVKY (13):
1. Salome Frank, 2002 Chemnitz 23+
2. Hannah Andersch, 2002 Zittau 16
3. Lara Berger, 2003 Chemnitz 10

TRPASLÍCI (6):
1. Hagen Brzoska 2004 SBB TOP
2. Jonas Kügler 2004 SBB 14
3. Jaron Hartmann 2004 SBB 5-

TRPASLICE (10):
1. Jannah Beck, 2004 Leipzig TOP
2. Lara Windelband, 2004 SBB TOP
3. Lotti Zuber, 2004 Halle 35

Výsledky Salewa - Kinder- und Schülercup 2011



Sächsische Meisterschaft Dresden 2011

foto by © Miroslav Doseděl



Jan Doseděl

foto by © Miroslav Doseděl



4 nové věže s dopadištěm bez
mezer (Jipast, ČR)

foto by © Miroslav Doseděl



4 nové věže s dopadištěm bez
mezer (Jipast, ČR)

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Sächsische Meisterschaft Dresden 2011

foto by © Miroslav Doseděl



Veronika Scheuerová

foto by © Miroslav Doseděl



Jan Doseděl

foto by © Miroslav Doseděl


Zdroje:
www.xxl-klettern.de
Výsledky českých závodníků v roce 2010 a 2009 na Lezci





Martin Tučka   [úpravy] 07:00 29.11.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratulace16:15:21 29.11.2011
Tohle se pěkně čte ,když nám ti mlaďoši vyhrávají.Gratulace všem vítězům.
Ondraodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Bayreuther Riss
Just in time, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (136401)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Whiplash 9+ Frankenjura
All You Can Eat 9-/9 Frankenjura
Smiley Face 7A Plex
Farfadet 7A Plex
Raptor 7B Plex
Nově komentované:
Rezonance 6+ Srbsko
Bacha Kámen 7 Nugget-tsil
Marder Bord 7A Zillertal
Starci Na Chmelu 6- Holštejn
King Kong 9- Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Pískovcová klasa | Re: Pískovcová klasa | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Pískovcová klasa | Re: Lehke sportovne odjistene vicedelky/sportovky | Re: Pískovcová klasa | Re: severka Ortleru | severka Ortleru | Re: Pískovcová klasa |

 Nové komentáře:
Re: IFSC | Re: IFSC | Re: IFSC | Re: IFSC | Re: Martin a Adam | Re: IFSC | Re: | Re: IFSC | Re: report | Re: mnoho slov |

 Kde to vře:
SP Chamonix: Adam Ondra vyhrál obtížnost, Martin Stráník 6. (64)
Video: Stefano Ghisolfi leze Perfecto Mundo 9b+ (50)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 21 (27)
ČHS: Odvolání proti rozhodnutí Disciplinární komise (22)
Klára Kolouchová se na K2 chystá na vrcholový pokus (22)
Osm významných stěn zavřeno (19)
Psáno do písku (19)
Gabriela Vrablíková si zapisuje první české ženské 9a (19)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 22 (18)
Strahlhorn s lyžemi napodruhé (17)

 Nově v inzerci:
Singing rock 9,8 50m | ICEBREAKER Spector | Alpy 25.-28.7.2019 | Evolv Shakra | Statická a dynamická lana | Prodám různé druhy karabin | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Prodám kotvy a karabinu | ramení popruhy TreeAustria 3.2 | Millet Alpin |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 22 
 správce oblasti 
 23 
 obec - město 
 15 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 48 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.