LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Smokovac

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Černá hora
 Kraj 
Podgorica
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport
 Jištění 
bh, nýty
 Klasifikace 
200 cest
   

 Přístup 
Smokovac suburb is situated at the exit from the Morača Canyon, and it is around 5 kms away from the centre of Podgorica. It can be reached along the main road Podgorica-Kolašin. Check a big petrol station just right after a bridge.
 Popis oblasti 
Skály jsou vápencového typu, šedé a nažloutlé barvy. Lezecká sezóna začíná už na konci zimy (únor, březen) a trvá až do pozdního podzimu (listopad, prosinec), ačkoliv lézt se dá po celý rok – kromě nejchladnějších zimních a nejteplejších letních dnů. Během přístupu v letních měsících je potřeba dávat pozor na hady. Možnosti lezení a osazování cest nejsou zdaleka dostatečně využity. Existuje několik sektorů (bloků).

 

Sector A


   Název  Klas.  Charakter     
Vaskršnji6a+boulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.



Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.