vpravo od Narovnání Grand Prix, dole nad tesanými dírami od mříží borhák,pak starý nýt .....nahoře v levo od výrazné hrany borhák a řetěz.
Zapsal: PavelKa, 09.05.2016 22:35:53
Kolem prvního podle mě těžší než 6+, jinak logická linie
Zapsal: wana, 29.05.2016 19:11:42
Staří pánové si honí triko?
Zapsal: mana, 29.05.2016 20:06:00
Ale kdepak, spíš už problém gerontů se orientovat v klasifikaci:-). Očistíš chyty, nahodíš klasu a uvidíš jak se ustálí. Dole záleží jak to přečteš, vršek trochu potahá za ruce, hlavně pravou díky hraně.
Zapsal: Vlk, 29.05.2016 21:02:21
no šestka to teda není, už jen za ty kroky u prvního, myslím, že se to poleze a že se zároveň bude i létat od slaňáku, do odlezu spárou se hodí čok
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.