LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
BoulderZávody (15.06)
BoulderDěti (16.06)
SP v boulderingu Villars, SUI (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13613
2.Konečný 13075
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Jungling 11050
3.Stráník 10925
Hory:
1.Zaoral 6019
2.Švihálek 5970
3.Skopec 5925

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4674 lezců
754640 cest
Nové přelezy:
Simba 8A
E.T. 9-
Kríza Stre 10-
You Can Ge 9-
Kuře Joe 8A
Materia Gr 7c+
Red Porsch 9-
Red Line 9
Andromeda 7c+
Marci Marc 7c+

Stěny
HO Jeseník - Jeseník
Boulder club - Zákupy
RAJČE - Brno

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 7a+ OS, 9- RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS, 6 OS, 6 RP6019
2.Švihálek Jiří (svihalek)6c+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5970
3.Skopec Václav (VS)9 AF, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8+ RK, 7+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS5925
4.Novák Honzál (hans1996)7b+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ flash, 4c OS, 4 OS5416
5.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS5245
6.Neuwirth Petr (Inža)8- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP4840
7.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 6b+ OS4419
8.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 5b OS4377
9.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS4048
10.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP4014
10.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP4014
12.Hlaváč Michal (stromolezec)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS3854
13.Fajkoš Lumír (Lumir9)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP3806
14.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- RK3499
15.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
16.rorschach (rorschach)7-/7 RP, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 5 -3116
17.Bernard Michal (berny)8 AF, 8- RP, 7+ RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP3094
18.Polák Marek (marena)6b+ OS, 7 OS, 7 AF, 6 OS, 6 OS, 5+ OS2979
19.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
20.Nehasil Michal (tenis)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS2660
20.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
22.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
23.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
24.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2360
25.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, 5a OS2357
26.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 6a RC2213
27.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 7 OS, 7- OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo2186
28.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 5- RP2120
29.čáp Lukáš (čápik)6c+ AF, 6a OS, 6 OS, 6 OS2010
30.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
31.Harašta Tomáš (HARY)6b+ OS, 7 OS, 7 OS1916
32.Kočvara Petr ("Pítr")6b OS, 6b AF, 6a+ RP, VII RP1894
33.Kubalová Jana (JanKub)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS1888
34.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
35.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 4b OS, 3 OS, IV -1787
36.Chomová Mária (Majušidlo)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 2 OS1665
37.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS1616
38.motl dalibor (moták)6b OS, 6c AF, 5b OS1588
39.Valenta Lukáš (Atmelavza)6+ AF, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS1534
40.Horský Baron (M@ra)5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 3+ flash, 2 RP1530
41.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
42.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
43.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS, 6+ OS1438
44.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
44.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
46.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
47.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS1325
48.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
49.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
50.Groš Ján (Grošák)7- OS, 7- OS, 3+ OS1301
51.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
52.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS, 7- flash, 4 OS1297
53.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
54.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
55.Píchal Miroslav (Hvězdář)7 OS, 7 OS1244
56.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
57.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6+ OS1186
58.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
59.Bílý Michael (Doom312)6b OS, 5a OS, 4 OS1166
60.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
61.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
62.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
63.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
64.Němý Miloš (milo)8b PP1100
65.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
65.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS1094
67.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
68.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
69.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 5+ OS, 3+ RP1064
70.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
70.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
70.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
70.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 5a OS1044
74.Spálenka Miloš (Smáža)6 OS, 6- OS, 6 RK1043
75.Kožíšek Matěj (MaKo)6- OS, 5+ OS, 5a OS1041
76.Podušková Barča (Baru96)7+ AF, 7 AF1038
77.Ryba Tomas (t.ryba)5+ OS, 6+ AF, 5 OS1013
78.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
78.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
80.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 4- OS991
81.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
81.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
81.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
81.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
85.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
86.Procházková Barča (barcza)7- OS, 6- OS, 7- -, 5+ -944
86.Nešvera Jakub (Kuba86)6a OS, 5c OS944
88.Hodeček Mirek (drtiMIR)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
89.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
90.Fiala Adam (fialka)9 RP910
91.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
91.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
93.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
94.k. jakub (1785)9 AF894
94.Růžičková Petra (P.)9 AF894
94.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
97.Příjmení Jméno (ajislav)5+ OS, 6+ RK, 6- AF, 7 RC890
98.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
99.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
99.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
99.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
99.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
99.Kulheim David (davu)7a+ OS872
99.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
105.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
105.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
107.Pavlu Petr (speed)7b flash853
108.M. Vlada (Ladinek)5c+ OS, 4b OS, 3+ OS851
109.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
109.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
109.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
109.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
113.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
113.Šefl juráš (juras)7a OS822
113.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
113.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
113.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
113.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
119.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
120.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
121.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
122.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
123.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
124.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
125.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP, 5 OS782
125. (brecka6)5c+ OS, 6 RP782
127.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
127.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
127.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
127.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
127.gospoš martin (gospa)8- OS772
127.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
127.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
127.Čepička Martin (cepec)8- OS772
127.Abt Lukáš (asu)8- OS772
136.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
136.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
136.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 5+ OS769
136.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
136.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
136.Petrůj Jaroslav (Kopei)6 OS, 5+ OS769
142.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
143.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
144.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
145.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
146.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
147.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
147.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
147.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
147.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
147.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
147.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
147.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
147.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
147.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
147.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
147.Nešťák Matěj (Maaty)6 OS, 5 OS744
147.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
159.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
159.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
159.Obst Petr (Ptí)6c OS722
159.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
159.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
159.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
159.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
159.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
159.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
159.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
159.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
159.Domanský Jiří (dom)6c OS722
171.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
172.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
173.Čiviš michal (cbl)7a RP710
173.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
175.Ondruška Jan (arny)5 OS, 4 OS, 4+ RP704
176.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
177.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
178.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
179.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
179.Janata Marek (marek.j)8 AF694
179.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
179.Hladík David (david94)8 AF694
179.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
179.Pokorný Petr (foton)8 AF694
179.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
179.Vejvoda Ludvík (Budík01)6- OS, 5 OS694
179.Straka Jan (Stračena)8 AF694
179.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
189.Daněk Radek (R.Daněk)5c AF, 5b AF, 4+ AF682
190.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
190.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
190.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
190.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
190.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
190.Holub Marek (Maara)7+ OS672
190.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
190.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
190.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
190.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
190.M Ondra (Bat)6b+ OS672
190.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
190.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
203.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
203.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
203.Šajgal Štefan (Stewo)8-/8 AF669
203.Urubčík Roman (Urukus)5+ OS, 5 OS669
207.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
208.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
209.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
209.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
209.Elster Petr (Peťř)8- AF644
209.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
209.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
209.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
209.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
209.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS, 4- OS644
209.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS, 5 OS644
209.Klimešová Alena (AK)6- OS, 4+ OS, 6 RC644
209.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
220.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
221.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
221.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
221.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
221.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
221.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
221.john martin (johnny)7 OS622
221.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
221.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
221.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
221.Šálek Jan (čaj)7 OS622
221.Liškutin David (Liškut)7 OS622
221.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
221.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
221.Macek Ondřej (om)6b OS622
221.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
221.Šauer Max (max)7 OS622
221.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
221.Chudoba David (hammen)6b OS622
221.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
221.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
221.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
221.Pail Leoš (enzo)6b OS622
221.Kral Mirek (laurot)6b OS622
221.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
221.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
221.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
221.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
221.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
221.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
221.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
221.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
221.Brich Milan (mibr)6b OS622
221.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
221.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
221.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
221.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
257.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
257.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
259.Hron Adam (hadam)6c AF594
259.mareš mates (mates m.)6c AF594
259.Podmela Karel (Kara)6c AF594
259.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
263.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
263.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
263.Mašek Petr (máša)7- OS572
263.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
263.H. Marek (trenér)7- OS572
263.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
263.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
263.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
263.Čech Peter (peco)6a+ OS572
263.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
263.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
263.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
263.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
263.Šauli Honza (Sup)7- OS572
263.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
263.K S (Merlin)7- OS572
263.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
263.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
263.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
263.A P (Andy)6a+ OS572
263.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
263.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
263.Exner Radek (exak)6a+ OS572
263.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
263.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
263.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
263.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
263.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
263.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
263.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
263.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
263.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
263.henych ondra (andy90)7- OS572
263.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
263.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
298.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
299.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
299.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
299.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
299.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
299.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
299.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
305.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
305.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
305.Holub Petr (hop)6a OS522
305.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
305.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
305.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
305.Vít Honza (Honzís)6a OS522
305.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
305.Strnad Michal (raster)6a OS522
305.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
305.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
305.Vávra (Ramir)6a OS522
305.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
305.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
305.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
305.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
305.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
305.Pražák David (dejvi)6a OS522
305.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
305.Maňourová Anna (annis)6a OS522
305.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
305.Lazar Petr (Petricek)6a OS522
305.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
328.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
328.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
330.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
330.Holec Standa (Standa)6b RP510
332.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
332.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
334.Holeček Michal (mikina)7- flash503
335.křížek petr (crosby)7 PP500
336.Kasa Jan (kasa)6b AF494
336.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
336.X. Tomáš (filosof)6b AF494
336.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
340.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
341.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
342.S. Petr (pesm)5c+ OS472
342.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
342.gerčák michal (gero)6+ OS472
342.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
342.Černička Martin (dedo)6+ OS472
342.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
342.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
342.Farský Aleš (farda)6+ OS472
342.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
342.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
342.jester v (v.jester)6+ OS472
342.Švec Michal (Michal)6+ OS472
342.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
342.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
342.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
342.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
342.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
342.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
342.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
342.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
342.Surda (Paluch)6+ OS472
342.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
342.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
342.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
342.Pintar David (badboy)6+ OS472
342.Er David (David Eret)6+ OS472
342.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
342.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
342.belas jan (belina)6+ OS472
342.H A (A-d-a-m)6+ OS472
342.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
342.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
342.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
342.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
342.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
342.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
342.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
342.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
342.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
342.Melich Marián (majoo)6+ OS472
342.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
342.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
342.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
342.Černý Adam (blacks)6+ OS472
342.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
342.Rak Kuba (krab)6+ OS472
342.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6+ OS472
389.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
390.Ch. Juro (François)7- RP460
390.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
390.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
390.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
390.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
390.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
396.Ludvik O (ludes)6b RK449
396. Tatuš (Tatuss)6b RK449
396.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
399.S R (Rschneider)6a+ AF444
399.rigelsky martin (rigi)7- AF444
399.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
399.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
403.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
404.C Jirka (jiricz)6 OS422
404.Jandík Petr (skritek)5c OS422
404.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
404.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
404.Burian Michal (MichalB)5c OS422
404.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
404.H. Roman (ropman)6 OS422
404.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
404.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
404.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
404.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
404.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
404.Novotný Petr (petasn)6 OS422
404.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
404.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
404.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
404.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
404.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
404.orac maros (maclimber)6 OS422
404.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
404.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
404.Berry Loukast (loukast)6 OS422
404.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
404.lajos lajos (lajos)6 OS422
404.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
404.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
404.Janek Ondrej (janes)6 OS422
404.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
404.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
404.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
404.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
404.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
404.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
404.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
404.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
404.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
404.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
404.Herodes Martin (herodes)6 OS422
404.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
404.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
404.Čapek Filip (Filip)6 OS422
404.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
404.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
404.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
404.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
404.Polák Robert (r0bin)5c OS422
404.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
404.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
404.Skřivan Filip (observer)5c OS422
404.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
404.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
404.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
404.Čuma Honza (Mek)5c OS422
404.Šanca Marek (maaara)6 OS422
404.Fliegl Ondřej (fondra)6 OS422
404.Došla Jan (Došlík)6 OS422
404.Zámečník Pavel (Pájos)6 OS422
404.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
404.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
404.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
404.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
404.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
404.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
404.Koza Olda (ziege)6 OS422
404.Mothejzík Ondřej (mothy)6 OS422
404.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
404.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6 OS422
404.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
404.B Honza (oual)6 OS422
404.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
404.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
475.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
475.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
477.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
478.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
479.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
479.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
481.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
482.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
482.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
482.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
482.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
482.L Jano (flying)5b OS372
482.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
482.Malá Níla (Neluše)5b OS372
482.zemap dia (diazemap)5b OS372
482.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
482.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
482.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
482.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
482.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
482.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
482.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
482.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
482.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
482.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
482.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
482.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
482.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
482.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS372
504.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
504.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
506.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
507.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
507.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
507.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
507.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
511.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
512.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
512.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
512.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
512.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
512.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
512.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
512.P V (hidden)5+ OS347
512.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
512.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
512.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
512.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
512.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
512.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
512.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
512.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
512.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
512.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
512.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
512.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
512.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
512.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
512.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
512.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
512.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
512.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
512.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
512.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
512.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS347
512.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
512.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
512.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
543.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
543.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
543.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
543.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
543.Kopačková Lucie (lusile)6+ AF344
548.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
548.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
550.Smatana Martin (vircor)5 OS322
550.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
550.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
550.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
550.Havel David (dhavel)5a OS322
550.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
550.... Peta (prr)5a OS322
550.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
550.Sokol Filip (sóča)5 OS322
550.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
550.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
550.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
550.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
550.Bednár Filip (béďo)5 OS322
550.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
550.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
550.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
550.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
550.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
550.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
550.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
550.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
550.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
550.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
550.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
550.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
550.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
550.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
550.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
550.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
550.Novotný Matěj (snilard)5a OS322
550.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
550.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
550.Daněk Petr (arsike)5 OS322
550.kraťas petr (krta)5a OS322
550.T Vojta (mag)5 OS322
550.Boček (bocin)5 OS322
550.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
550.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
550.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
550.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
550.Štefan Honza (stefic)5 OS322
550.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
550.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
594.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
594.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
596.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
597.Noname Radek (radek)5c RP310
597.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
597.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
597.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
597.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
597.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
603.kimi (kimi)5C solo304
603.Procházka Jan (easy)5C solo304
603.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo304
603.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
603.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
603.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
609.Vondruška Marek (marekk21)5c PP300
610.L J (georgeino)5- OS297
610.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
610.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
610.R. Venda (:-))5- OS297
610.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
610.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
610.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
610.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
610.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
610. (Žebřík)5- OS297
610.Snopko David (Kojak)5- OS297
610.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
610.Plhák Marek (marda)5- OS297
610.(šamony)5- OS297
610.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
610.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
610.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
610.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
610.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
610.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
610.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
610.Češpivo Jan (beer)5- OS297
610.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
610.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
610.Májsky Michal (Majcolo)5- OS297
635.Petula Libor (Libi)6 AF294
635.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
635.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
635.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
635.M P (Uzlar)6 AF294
635.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
635.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
635.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
635.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
635.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
645.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
646.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
646.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
646.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
646.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
646.macek kuba (8410045325)V OS272
646.Briza Michal (mick)V OS272
646.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
646.Krysta Michal (mishan)V OS272
646.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
646.Hranička Jan (janek)4c OS272
646.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
646.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
646.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
646.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
646.Belas Martin (mbe)4+ OS272
646.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
646.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
646.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
646.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
646.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
646.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
646.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
646.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
646.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
646.Drobek Jan (drobo)4+ OS272
646.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
646.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS272
646.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
646.Straka Ondřej (str.o)V OS272
646.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
646.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
646.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
646.Petrouš František (Freson)4+ OS272
679.Da climber Tom (glin)6- RP, 5- RC264
680.Hampejs David (Dejv)6- RP260
680.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
682.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
682.Bartak Karel (karelb)5a flash253
682.hanak pavel (hanny)5a flash253
682.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
686.D David (DavidD)4 OS, 2 RP252
687.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
688.Najman Karel (najmankm)4 OS, 2 solo246
689.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
689.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
691.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
692.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
692.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
692.Požár Michal (mifo)5- flash228
692.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
696.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
696.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
696.Havliš (JardaH)4 OS222
696.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
696.rupert marian (elmar)IV OS222
696.Růta Honza (RutaH)IV OS222
696.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
696.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
696.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
696.Masinsky Petr (masha)4 OS222
696.Dostal Radek (dasty)4 OS222
696.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
696.Šedý Martin (seda)4 OS222
696.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
696.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
696.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
696.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
696.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
696.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
696. (K0Lc0)4 OS222
696.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
696.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
696.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
696.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
696.Bayer Honza (bayer.honza)4 OS222
721.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
721.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
723.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
723.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
725.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
725.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
725.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
725.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
725.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
725.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
725.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
732.Dobias Filip (pip)5 PP200
733.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
733.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
733.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
736.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
737.Jursa Petr (berťa)4- OS172
737.Cap David (becquerel)4a OS172
737.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
737.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
737.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
737.Glivický Petr (glivi)4- OS172
737.Gygal Radek (gyga)4- OS172
737.Mašková Eva (Evík)4- OS172
737.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
737.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
737.Baryl Jan (Honz)4- OS172
737.Holas David (David Holas)4- OS172
749.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
750.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
750.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
750.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
750.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
750.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
750.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
750.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
750.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
750.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
750.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
750.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
750.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
750.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
750.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
750.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
765.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
766.Mayer Standa (stanely)4 flash153
767.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
767.Olson (Olson.vs)3 OS152
767.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
767.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
767.Preisler Eda (Exus)3 OS152
767.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
767.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
767.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
767.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
767.Mikloš Martin (basama)3 OS152
767. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
767.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
767.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
767.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
767.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
767.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
767.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
767.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
767.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
767.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
767.Samková Růža (Růža)3 OS152
767.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
789.Jedlička Marek (tulak)III OS147
789.Janků Tomáš (zip)3- OS147
791.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
791.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
791.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
791.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
791.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
791.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
791.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
798.Čermák Martin (Čermy)1 OS132
798.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
798. (Kim Jong Un)I OS132
801.Plšek Martin (Plch)4 RP110
801.Klega Honza (Hanz)4 RP110
801.Novotný Vašek (letec)4 RP110
804.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
804.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
806.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
807.Kovář Martin (MaM)2 flash73
808.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
809.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
810.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
811.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
811.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
811.Girg Petr (girgp)3 RP40
811.šléza J (sleza)3 RP40
815.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
816.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
817.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
817.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
817.Švecová Kača (svecova)3 solo34
817.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
817.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
817.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
817.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
824.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
824.Vacek Ondra (vaca34)III solo29
826.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
826.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
828.Burian Jarda (buracek)III AF19
829.Chudoba David (Bída)1 AF4
830.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
830.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
830.Dub Petr (petrdub)6+ -0
830.Konečný David (orlík)4+ -0
830.Hekela Josef (josefek)6 -0
830.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
830.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
830.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
830.Malina Michal (Malča)1 -0
830.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
830.Brabec Michael (sluniq)5- -0
830.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
830.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
830.Olša Petr (rafan)6+ -0
830.cho ri (Piškot)6c+ OS0
830.lienerth radek (zoban)6b+ -0
830.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
830.Kasse Tomas (sotek)8- -0
830.Kuta Jan (Kutik)6a -0
830.Koníček Jakub (Konev)7 -0
830.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
830.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
830.trvaj m (javrt)6+ -0
830.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
830. (dk)6b -0
830.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
830.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
830.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
830.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
830.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
830.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
830.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
830.Červinková Romča (ianire.el)V -0
830.Payne Pavel (pól)6 -0
830.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
830.Machů Jana (janycka)V RC0
830.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
830.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
830.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
830.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
830.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
830.Novotný David (novotny.david)6 -0
830.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
830.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
830.Kohn Ivo (Huron)4 -0
830.Kus Marek (kuck97)2 -0
830.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
830.Mika Pavel (butcher)7+ -0
830.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
830.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
830.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
830.Cinková Helena (Helik)III RC0
830.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
830.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
830.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
830.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
830.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
830.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
830.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
830.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
830.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
830.Mansbart Tom (Číča)3 -0
830.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
830.Novák Aleš (alesak)7- -0
830.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
830.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
830.Fíla Jan (jfila)6- RC, 5+ RC, 5+ RC0
830.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (135694)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hokus Pokus 6A+ Loučovice
Simsalabim 3 Loučovice
Abrakadabra 4 Loučovice
Klamná Naděje 6A+ Loučovice
Levá Zadní IV Drábské Světničky
Nově komentované:
Útěk Před Holubem VII Ostrov
Rychlá Žába V Drábské Světničky
Žabí Stehýnko 6+ Srbsko
Rychlá Žába V Drábské Světničky
Komín II Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Marmolada | Re: Okolí Prahy - lezení ve stínu | Re: Marmolada | Re: Marmolada | Marmolada | Re: Okolí Prahy - lezení ve stínu | Re: Okolí Prahy - lezení ve stínu | 19.6-foto dne | Re: Okolí Prahy - lezení ve stínu | Re: Okolí Prahy - lezení ve stínu |

 Nové komentáře:
Re: M.Blanc | Doping | M.Blanc | Re: Fufina | Re: Prachy, prachy, prachy | Re: Prachy, prachy, prachy | Re: Prachy, prachy, prachy | Re: Myslím, že žartoval | Re: prachy a kyslik | Re: Myslím, že žartoval |

 Kde to vře:
Adam Ondra: Road to Tokyo # 16 (85)
Klára Kolouchová se vrací na další pokus o výstup na K2 (46)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 17 (24)
UFOline… (19)
Je volný přelez, když se chytnu řetězu? (17)
Klára Kolouchová vystoupila na osmitisícovku Kančendženga (14)
XIII. HandiCamp 2019 (14)
Uzavření stanového tábořiště u chaty Tete Rouse na Mont Blanku (12)
El Corazón (10)
Karina (9)

 Nově v inzerci:
stan Jurek AT | Prodám kotvy a karabinu | Prodám různé druhy karabin | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Statická a dynamická lana | Kol.brusle | V.Tatry | Smíchoff 19.6. | Dynafit Alpine Pro vel. 42 | lasportiva Bushido II |

 Anketa:
Nosíte na túry do hor, do skal deštník?
 Ano 
 592 
 Ne, pláštěnku 
 462 
 Ne, nepromokavou bundu 
 587 
 Ne, promoknu 
 549 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.