LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
ČP ve skialpinismu (20.01)
Novoroční open 2018 (20.01)
4. Makak- bouldrový kolotoč (26.01)

Žebříček
Cesty:
26.Nosek 10088
27.Litochleb 10078
28.Janošová 10054
Bouldry:
26.Horáček 9225
27.Calda 9225
28.Zíma 9175
Hory:
20.Hodeček 2232
21.Ondrášek 2219
22.Špás 2209

Výsledky
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)
Mistrovství Slovenska obtížnost (09.12)

Deníčky
4386 lezců
666440 cest
Nové přelezy:
Planeta Na 7c+
Knocking O 8C
Kiks 8A
Don Cayeta 7c
Nivelúngal 7c
Na Rua 7b
Clonción 7b
Nivelúngal 7c
El Rey De 7c+
Los Vetera 8a

Stěny
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Horská chata XL - Mariánská
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13925
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 8b PP11868
3.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 8b PP11550
4.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP11456
5.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 11- PP, 8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP11275
6.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 9+/10- OS, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP11244
7.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP11160
8.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP11100
9.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
10.Jungling Martin (Džangli)8c PP, XIc PP, 8b+ PP, 8b PP, XIb PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP, XIa PP11028
11.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP, 5.13b PP10991
12.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10688
13.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP10678
14.Nosáľ Jozef (germ)8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10628
15.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10531
16.Pilka Tomáš (Pilkyn)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash10501
17.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10425
18.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
19.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP10376
20.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP10360
21.Novák Honzál (hans1996)8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10203
22.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS10194
22.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS10194
24.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash, 8a PP10165
25.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10150
26.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10088
27.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10078
28.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9-/9 OS, 7b+ OS10054
29.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c flash10050
30.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP10045
31.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 9+ PP, 7c flash10022
32.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, Xb PP, Xa PP10000
33.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, Xa OS, 9- OS, 9+ PP9991
34.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS9969
35.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9947
36.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash9923
37.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 5.12b OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9+ PP9916
37.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 9- OS, 9- OS, 5.12b OS9916
39.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9912
40.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9907
41.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP9906
42.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, Xa flash9872
44.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, 9+ PP, Xb PP9862
45.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 7c+ PP9854
46. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9853
47.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9842
48.Slezák Ondřej (Karbous)8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS9828
49.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9798
50.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9778
51.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS9769
52.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9763
53.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9744
53.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9744
53.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
56.Burgr Lionel (Lionel)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c flash9731
57.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS9707
58.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9684
59.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9672
60.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP9670
61.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
62.S R (Rschneider)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9619
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9612
64.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9600
65.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash9593
66.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9570
67.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9547
68.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP9543
69.Štalmach Jan (jan2)7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
69.Zíma Honza (honzazima)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
71.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS9491
72.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP9484
73.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9470
73.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP9455
76.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 9 PP9448
77.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
78.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP9425
79.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9416
80.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 RP9406
80.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP9406
82.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9405
83.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash9375
84.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
85.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
86.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9341
87.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
88.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9332
89.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, 7c PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP9292
90.Jakubcova Monika (mo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash9288
91.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9272
92.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
93.Richter Tom (Schreiner)7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP9256
94.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
95.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9250
96.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12c PP9241
97.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9219
98.Griger David (Komíňák)8a PP, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9203
99.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP9175
100.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9150
101.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9125
102.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9115
103.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
104.Řezníček Martin (Řízek)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9103
105.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
106.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9094
106.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9082
109.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, IXb OS, IXb OS9072
110.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
111.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
112.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS9028
113.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP9016
114.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
115.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9000
115.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
117.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8982
118.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP8976
119.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8953
120.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b flash8951
121.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8948
122.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
123.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8932
124.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8921
125.Gendová Karolina (Karolinka)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash8875
126.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8866
127.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8853
127.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, IXb/IXc OS8853
129.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8850
129.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
131.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP8849
132.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8838
133.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
134.Vrona Michael (Brepta)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8822
135.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8814
136.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP8813
137.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
138.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, Xb RP, Xb PP, 7c PP, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP8804
139.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
140.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8793
141.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
142.Dzík Jan (Jan Dzík)7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP8788
143.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8777
144.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
145.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8766
145.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8766
147.Lebeda Kryštof (abvdah)7c+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8765
148.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8759
149.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8700
150.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8698
151.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS8684
152.Domanský Jiří (dom)9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP8655
153.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, IXb OS8652
154.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8629
155.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
156.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8594
157.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8576
158.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8556
159.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8554
160.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7b+ OS, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXa OS, 6c+ OS8541
161.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
162.Křováček Martin (Křovák)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8485
163.Houška Martin (Feld)9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8467
164.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8455
165.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS8450
166.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8447
167.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8444
168.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
169.Genda Milan (Gendis)8a flash, 7b+ OS, 7c flash, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash, 7b flash8427
170.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8422
171.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
172.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8419
173.henych ondra (andy90)7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8404
174.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP8398
175.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8388
176.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8376
177.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8375
178.Heger Krystof (Gaga)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8363
179.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8354
180.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash8343
181.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8341
182.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash8340
183.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 7b OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a flash8326
184.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8 flash, 8 flash8325
185.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
186.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP8318
187.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
188.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS, 7a+ PP8297
189.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8 PP8296
190.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c RP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8284
191.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP8278
192.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8264
193.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
194.Slavíček Ondřej (Mican)9 PP, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP8231
195.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
196.Rojko Andrej (stepnyvlk)7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8-/8 OS8216
197.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 6c+ OS8208
198.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash8196
199.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8176
200.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
201.Nyč Marek (majahukkataival)7c PP, 7c PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8160
202.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8150
203.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
204.Kocis Fero (Fero)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS8126
205.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
206.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8057
207.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash8054
208.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP8046
209.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8032
210.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
211.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP8018
212.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash8016
213.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 7a flash8015
214.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash8012
215.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8003
216.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7998
217.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7983
218.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
219.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7970
220.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7955
221.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXb flash, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a RP7949
222.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
222.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7948
224.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
225.koman filip (filipkoman)8+ OS, Xa PP, 8 OS, 8+/9- RP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP7910
225.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8- flash7910
227.Čížek Pavel (pavelll)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7901
228.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7898
229.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
229.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
231.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
232.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 8 PP7835
233.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 8- OS, 5.11b OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7834
234.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXa OS, IXc RP, IXc PP, 6c OS, IXb RP7830
235.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS7828
236.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7804
237.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP7797
238.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
239.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash7788
240.Karko Jan (Karkoš)Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP7775
241.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP7766
242.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
243.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
244.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
245.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7679
246.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
247.Stehlík Petr (petan)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7628
248.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
249.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
250.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
251.Šebestíková Anča (garbina)7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7589
252.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP7582
253.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
254.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
255.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
256.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
257.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
258.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash7515
258.Požár Michal (mifo)7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP7515
260.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8 PP7475
261.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, IXa flash7466
262.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP7452
262.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7452
264.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
265.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP7400
266.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS7385
267.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7377
268.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
269.Vinklát Libor (Libor V)8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7353
270.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
271.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS7348
272.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP7347
273.Kužel Jirka (Zajda)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash7340
274.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, VIIIc OS7332
275.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP7324
276.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7292
277.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7291
278.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8 flash, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7283
279.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
280.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7276
281.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
282.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash7247
283.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS7240
284.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS7236
285.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7234
286.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
287.Stehlík Marek (Listy)7b OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7212
288.Sosnová Petra (sosa)5.11c OS, 5.11b OS, 5.11d PP, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11c PP, 7+ OS, 5.10d OS, 5.11a flash7207
288.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
290.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash7204
291.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
292.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7183
293.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS7170
294.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
295.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP7122
296.Ondruška Jan (arny)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7120
297.Podmela Karel (Kara)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7092
298.Ženíšek David (Zendad)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7085
299.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
300.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
301.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7060
302.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
303.Sučík Radko (Suco)8 OS, 7a flash, 8 flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS7050
304.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP7049
305.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
306.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
307.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
308.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
309.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, 7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7010
310.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS6985
311.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
312.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
313.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6950
314.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6930
315.Kruliš Jiří (Krulda)6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS6929
316.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- RP, 8- PP6928
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7+/8- OS, 7+/8- OS, IXb RP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, 8- RP6912
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 6b OS, 6b OS6866
321.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
322.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash6834
323.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
324.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS6802
324.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
326.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
327.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6784
328.Leher Vít (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6776
329.Dlask Pavel (dlaskp)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6770
329.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6770
331.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6683
332.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
333.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6651
334.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP6646
335.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
336.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP6627
337.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
338.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6610
339.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6592
339.Pešicová Anežka (Anežka )8/8+ RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6592
341.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 6b OS, VIIIb OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIb RP6582
342.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6570
343.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6569
344.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6565
345.Raja Satya (Satya)6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP6550
346.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6531
347.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS6520
347.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
349.Novák Aleš (ClimbologAleš)6c+ OS, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS6506
350.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
351.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 PP6497
352.Exner Radek (exak)7a RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash6482
353.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9- flash, 8+ flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash6479
354.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
355.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
356.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash6449
357.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
358.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
359.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
360.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- flash, 6+ flash6398
361.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6387
362.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash, 7+/8- PP6381
363.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
364.Michovský David (Ještěrka)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6370
365.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
366.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6354
367.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
368.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
369.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP6346
370.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP6338
371.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6336
372.Edr Martin (Edros)8 OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7+ RP6311
373.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
374.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7- OS, 6a+ OS6296
374.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6296
376.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+ OS, 6b OS, 7 PP, VI OS, VIIb RP6292
377.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIb flash6282
378.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
379.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6262
380.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6245
381.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP6232
382.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash6221
383.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
384.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
385.Kapitán Zdenek (Zalud)IXb RP, VIIIc OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS6212
386.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
387.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
387.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
389.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6170
389.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
389.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
389.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS6170
393.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6157
394.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
395.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
396.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6c+/7a PP, 6c flash, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6128
397.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6095
398.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
399.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6076
400.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 5.10c OS, 7 OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
401.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash6060
402.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6039
403.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6001
403.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
405.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5974
406.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
407.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c flash5950
408.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS5942
409.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS5932
410.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
411.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5913
412.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP5906
413.R. Venda (:-))8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5879
414.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
415.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5829
415.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
417.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
418.Podušková Barča (Baru96)8- PP, 6c+ PP, 7+/8- PP, 6c PP, 6c PP, VIIIc PP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 7 RP5822
419.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
420.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS5811
421.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
422.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
423.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5794
424.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
425.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5746
426.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash5744
427.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
428.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
429.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
430.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
431.Černý Tomáš (tomtom)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5658
432.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
433.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash, 6+ flash, 6+ flash5649
434.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
435.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5626
436.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
436.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
438.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
439.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, 7a flash, IXa flash, 7a PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS5591
440.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP5585
441.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5576
442.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS5570
443.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5569
444.Pavlovič Patrik (militant)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5546
445.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash5539
446.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
447.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
448.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
448.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
450.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, VIIIa flash, 7- flash5508
451.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
452.Grasserová Alena (Alča)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5476
453.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
454.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
455.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a+ flash, 7 PP5457
456.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS5415
457.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5370
458.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5366
459.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP5358
460.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP5330
461.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5328
462.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
463.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS5296
464.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5236
465.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- PP5225
466.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
467.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6a flash5213
468.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5202
469.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
470.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5196
471.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
472._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS5182
473.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP5181
474.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 6b+ PP, 6a+ PP, 5c RP5160
475.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
476.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
477.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
478.Matoušková Jana (matous)7+/8- PP, 7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7- PP5146
479.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS5144
480.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
481.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5100
482.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5070
483.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 7- PP5064
484.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
484.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
486.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5054
487.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
488.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5026
489.Švec Martin (Martin.S)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 7c+ PP, 7b+ flash5023
490.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5020
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
491.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+ PP, 7+ PP5016
493.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
494.Lautner Jiri (jiri lautner)8b PP, 9 OS, 9+/10- PP, Xa OS, Xa flash4997
495.Němec Zdeněk (Fábera)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4989
496.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
497.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
498.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4945
499.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 7- RP4941
500.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS4938
501.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
502.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
503.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash, 6c PP4881
504.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4870
504.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
506.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
507.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
508.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
509.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
510.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
511.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS4812
512.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4798
513.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
514.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
515.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6a+ OS, 6a OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4770
516.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
517.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
518.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4746
519.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
520.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- PP, 6a flash, 6- OS, 5b OS, 5c flash4725
521.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 7 OS, VIIIb PP, 6 OS4719
522.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
523.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
524.Vízner Tomáš (Vizly)8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS4674
525.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4670
526.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 5+ flash4669
527.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4660
528.Eisler David (ajgl)VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4634
529.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
529.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4627
531.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4620
532.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
533.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
534.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
535.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4548
536.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 6 OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS4544
537.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 7a+ PP4522
538.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
539.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
540.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4504
541.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4503
542.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP4500
543.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6- OS, 5+ OS4495
544.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash4485
545.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8 flash4469
546.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
547.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VIIb OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS, VI flash4448
548.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
549.Boudova Misa (MisaB)6b flash, 7 flash, 6b+ PP, 6b RP, 6a+ flash, 6a flash, VIIb flash, VI OS, 6 RP, 6 RP4417
550.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
551.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8 PP4400
552.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
553.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
554.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
555.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
556.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4370
557.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
558.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4363
559.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
560.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
561.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4301
562.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4270
562.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4270
562.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
565.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4258
566.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
567.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
568.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
569.Da climber Tom (glin)6a+ PP, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6- OS4219
570.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
571.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
572.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
573.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
574.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
575.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
576.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4070
577.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6+ RP4046
578.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
579.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash3951
580.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
580.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
582.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
583.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
584.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
585.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
586.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
587.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 6 OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS3851
588.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
589.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7a OS3822
590.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS3808
591.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
592.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS3751
592.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
594.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP3737
595.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
596.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
597.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3708
598.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
599.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
600.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
601.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3651
602.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
603.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
604.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3595
605.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
606.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS3585
607.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3570
608.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
608.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
610.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 6- RP, 5 RP3538
611.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP3537
612.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3508
613.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
614.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 4c OS, 4c OS3495
614.Machatý Ondřej (machy)VII OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5+ flash3495
616.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
617.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
618.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
619.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
620.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
621.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS3445
622.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
623.Sedláček Jiří (jsedl)9-/9 PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP3319
624.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
625.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP3303
626.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
627.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIIa RC3266
628.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
629.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
630.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
631.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
632.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 4 OS, 5- solo3219
633.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
634.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS3204
635.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
636.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3195
637.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
638.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
639.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3170
640.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
641.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 PP3150
642.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
643.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF3128
643.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
645.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
645.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
647.Stejskal Libor (Skřítek)VIIc RP, VIIc RP, VIIb RP, VII RP, VIIb RP, VIIb RP, VIIb RP, VII RP, VIIa RP, VIIa RP3108
648.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
649.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
650.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
651.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
652.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
653.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
654.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
655.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
656.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
657.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
658.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
659.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS2966
660.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
661.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 5- OS, 4 flash2945
662.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
663.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, V OS2922
664.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
665.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
666.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, V OS, 4+ OS2895
667.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP2894
668.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 7 RP, 6+ RP, 5 RP, 5 PP2890
669.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
670.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
671.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
672.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
673._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
674.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
675.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
676.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
676.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
678.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
678.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
680.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
681.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
682.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
683.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
684.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
685.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
686.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
687.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
688.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
689.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
690.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
691.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
692.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b OS2688
693.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
694.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
695.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
696.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
697.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
698.Urbánek Matouš (Choorbie)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS2604
699.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
700.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2585
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
708.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
708.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a flash2500
711.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
713.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS2498
714.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
715.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
716.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
717.Valoušek Honza (rejtmon)9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash2459
718.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
719.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
720.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
721.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
722.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
723.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
724.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
725.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
726.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
727.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
728.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
729.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
730.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
731.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
732.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
733.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
733.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
735.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, 4 RP2367
736.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
737.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
738.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
739.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
740.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
741.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
741.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
743.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
744.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
745.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
746.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
747.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
748.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
749.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
750.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
751.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 5- PP2282
752.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
753.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
754.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
755.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
756.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
757.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
758.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
759.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
760.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
761.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP2236
762.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
763.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
764.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
765.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
766.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
767.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
768.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 8a+ PP2175
768.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
770.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
771.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
772.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
773.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 4 RP2155
774.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
775.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
776.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
777.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
778.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
779.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
780.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
781.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
782.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
783.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
783.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP2100
783.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
786.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
787.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
788.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
789.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
790.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
791.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
792.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
793.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
793.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
795.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
796.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
796.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
798.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
799.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
800.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
801.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
802.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
803.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
804.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
804.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
806.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
807.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
808.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
808.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7a PP, 7a PP, 6c PP2000
810.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
811.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
812.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
812.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
812.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
815.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
816.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
816.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
818.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
819.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
820.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
820.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
820.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
823.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
823.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
825.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
826.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP1950
827.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
828.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
829.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
830.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
831.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
832.Hyr Filip (Filips)VII OS, VII OS, VI OS, V OS, VIIa RP, VI RP1912
833.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
834.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
835.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
836.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
837.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
837.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
837.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
837.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
837.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
837.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
843.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
843.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
843.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
846.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
847.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
847.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
849.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
850.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
851.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
852.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
853.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
853.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
855.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
856.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
857.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
857.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
859.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
860.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
861.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
861.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
861.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
864.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
865.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
866.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
867.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
868. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1823
869.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
870.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
871.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
871.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
873.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
874.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
875.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 2 OS, 3+ RP1797
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
879.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS, 5c OS1766
879.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
881.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
882.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
883.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
884.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
885.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
886.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
887.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
887.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
889.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
889.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
891.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
892.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
893.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
893.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
895.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
896.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
897.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
898.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
898.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
900.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
901.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
902.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
902.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
902.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
905.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
906.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
907.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
908.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
909.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
910.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
911.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash, 5a AF1679
912.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
913.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
914.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
914.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
916.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
917.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
918.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
919.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
920.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
920.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
920.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
923.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
924.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
925.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 5a PP, 4c RP, 3+ OS, 4 PP, 4 PP, 5c RC, 4b RC1639
926.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
927.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
928.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
928.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
928.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
928.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
932.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
933.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
934.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
935.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
936.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
936.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
936.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
939.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
940.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
941.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
941.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
943.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
944.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
945.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
946.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
947.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
947.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
949.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
949.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
951.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
952.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
953.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
953.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
953.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
953.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1565
958.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
959.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
960.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
960.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
962.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
962.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
964.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
965.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
966.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
967.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
968.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
968.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
968.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
971.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
972.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
973.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
974.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
975.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
975.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
977.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
978.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
978.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
980.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
980.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
980.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
980.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
984.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
985.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
985.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
985.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
988.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
988.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
988.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
991.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
992.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
993.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
993.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
995.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
996.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
997.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
998.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
998.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1000.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1001.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1001.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1003.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1004.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1005.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1005.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1005. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1008.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1009.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1010.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1011.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1012.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1013.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1014.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
1014.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1014.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1017.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1018.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1019.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1020.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1020.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1020.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1023.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1024.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1025.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1026.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1027.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1027.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, VIIIa OS1422
1029.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1030.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1031.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1031.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1031.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1031.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1031.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1031.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS1416
1037.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1038.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1038.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1040.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1040.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1042.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1043.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1044.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1045. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1045.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1047.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1048.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1048.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1050.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1051.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1052.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1052.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1054.buhak (coho)11-/11 OS1372
1055.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1056.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1057.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1057.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1057.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1057.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1061.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1361
1062.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1063.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1064.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1064.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1066.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1066.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1066.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1066.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1066.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1071.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1072.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1072.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1074.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1075.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1075.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1075.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1078.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1078.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1080.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1081.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1082.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, VI PP, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VI -1331
1083.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1084.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1084.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1086.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1086.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1088.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1089.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1090.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1091.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1092.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- PP, 7 PP1300
1093.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1093.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1095.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1095.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1095.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1095.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1099.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1099.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1101.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1102.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1103.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1104.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, VIIIa -, VII -1277
1105.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1106.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1106.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1108.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1109.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1110.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1111.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1111.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1113.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1114.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1114.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1116.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1117.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1118.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1119.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1120.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1120.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1122.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1123.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1123.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1123.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1123.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1123.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1123.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1123.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1130.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1131.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1132.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1133.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1134.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1134.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1136.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1136.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1138.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1138.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1140.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1140.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1142.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1143.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1144.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 RP1223
1145.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1145.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1147.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1147.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1149.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1149.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1151.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1151.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1153.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1154.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1155.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1156.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1156.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1158.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1158.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1158.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1158.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1158.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1158.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1164.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1164.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1164.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1167.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1167.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1169.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1170.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1170.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1172.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1173.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1174.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1174. (SPIDERRICO)10- OS1172
1174.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1177.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1177.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1179.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1179.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1179.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1179.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1179.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1184.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1185.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1185.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1187.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1188.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1189.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1189.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1189.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1192.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1192.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1192.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1192. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1192.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1192.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1192.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1192.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1192.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1192.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1192.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1203.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1203.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1205.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1206.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1206.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1208.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1209.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1209.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1211.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1212.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1212.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1212.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1212.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1212.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1217.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1217.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1217.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1217.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1221.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1221.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1223.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1223.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1225.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1225.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1225.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1228.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1229.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1229.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1231.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1232.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1232.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1234.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1234.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1236.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1237.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1238.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1238.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1238.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1238.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1238.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1238.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1238.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1238.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1246.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1246.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1248.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1248.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1248.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1248.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1252.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1253.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1253.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1253.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1256. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1257.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1258.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1259.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1259.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1261. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1262.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1263.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1263.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1263.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1263.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1263.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1263.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1269.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1270.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1270.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1272.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1272.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1274.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1275.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1276.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1277.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1278.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1278.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1278.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1278.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1278.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1278.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1278.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1278.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1278.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1278.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1278.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1278.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1290.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1291.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1292.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1292.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1292.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1292.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1296.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1297.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1298.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1299.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1299.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1301.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1301.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1301.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1304.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1305.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1306.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1307.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1308.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1308. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1308.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1311.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1312.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1313.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1314.. . (Wondas)8a PP1006
1314.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1314.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1314.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1314.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1319.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1320.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1321.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1321.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1321.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1321.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1321.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1321.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1321.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1321.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1321.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1321.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1321.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1321.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1321.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1321.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1321.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1336.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1337.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1338.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1338.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1338.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1338.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1342.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1342.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1344.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1344.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1346.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1347.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1348.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1349.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1349.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1351.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1352.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1353.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1353.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1353.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1356.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1357.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1357.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1359. (karelwimmer)7b+ OS972
1359.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1359.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1359.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1363.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1364.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1365.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1365.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1365.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1368.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1369.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1370.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1370.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF963
1372.b tomas (01021981)9+ RP960
1372.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1372.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1375.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, VIIb solo, 5 solo958
1376.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1376.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1378.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1378.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1378.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1378.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1378.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS956
1383.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1384.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1384.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1384.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1387.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1388.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1388.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1388.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1388.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1388.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1388.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1388.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1388.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1388.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1388.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1388.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1388.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1388.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1401.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1401.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1403.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1404.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1404.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1404.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1404.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1404.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1409.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1409.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1411.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1412.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1413.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1414.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1414.john martin (johnny)9/9+ RP935
1414.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1417.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1417.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1417.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1417.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1421.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1421.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1423.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1424.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1424.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1426.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1427.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1428.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1428.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1428.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1428.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1428.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1428.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1434.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1435.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1436.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1436.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1436.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1436.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1440.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1440.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1440.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1440.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1444.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1445.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1446.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1447.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1447.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1447.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1447.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1447.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1452.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1453.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1454.Mílek Michal (misak)9 PP906
1454.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1454.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1454.Woki Woki (Woki)9 PP906
1454.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1454.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1454.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1454.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1454.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1454.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1464.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1465.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1465.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1465.Žák martin (martin žák)9- flash903
1468.Petula Libor (Libi)9 PP900
1468.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1468.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1468.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1468.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1468.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1468.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1468.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1468.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1468.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1468.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1468.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1468.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1468.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1468.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1468.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1468.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1468.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1468.gendová alexandra (saša)7c PP900
1468.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1468.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1468.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1468.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1468.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1468. (EvaK)9 PP900
1468.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1468.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1468.Novacek Honza (coko)7c PP900
1496.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1496.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1498.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1498.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1500.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1500.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1500.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1500.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1504.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1505.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1505.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1507.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1508.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1508.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1510.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1511.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1512.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1513.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1513.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1513.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1516.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1517.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1518.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1519.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1519.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1519.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1519.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1519.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1519.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1519.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1519.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1519.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1519.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1529.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1529.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1529.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1529.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1533.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1534.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1534.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1536. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1536.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1536.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1536.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1536.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1541.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1541.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1541.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1541.nosál noso (nos)9- PP856
1541.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1541.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1547.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1548.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1548.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1550.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1550.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1550.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1550.F P (peutetre)7b flash853
1554.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1554.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1554.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1554. Jára (EDÚ)9- PP850
1554.Ludvik O (ludes)9- PP850
1554.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1554.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1554.Macháč Martin (spike)9- PP850
1554.peklo (peklo)7b+ PP850
1554.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1554.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1554.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1554.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1554.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1554.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1554.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1554.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1554.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1554.a a (lMartinl)9- PP850
1554.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1574.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1574.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1574.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1574.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1574.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1574.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1574.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1574.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1574.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1583.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1584.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1585.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1586.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1587.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1587.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1587.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1590.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1591.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1592.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1593.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1593.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1593.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1593.Louka Louka (Louka)7a OS822
1593.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1593.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1593.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1593.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1593.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1593.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1593.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1593.B Honza (oual)7a OS822
1605.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1605.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1605.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1605.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1609.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1609.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1609.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1609.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1609.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1614.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1614.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1614.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1614.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1614.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1614.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1614.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1621.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1621.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1621.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1624.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1625.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1625.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1625.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1628.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1628.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1628.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1631.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1631.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1633.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1633.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1633.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1636.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1636.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1636.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1636.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1636.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1636.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1642.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1642.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1642.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1642.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1642.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1642.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1642.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1642.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1642.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1642.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1642.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1642.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1642.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1642.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1642.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1642.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1658.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1658.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1658.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1661.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1662.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1662.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1662.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1665.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1666.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1666.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1668.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1669.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1670.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1670.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1672.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1673.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1674.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1674.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1674.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1674.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1674.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1674.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1674.Zelvap (zelvap)8- OS772
1674.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1674.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1674.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1684.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1685.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1685.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1685.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1688.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1688.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1690.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1691.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1691.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1693.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1694....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1694.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1694.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1694.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1694.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1694.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1700.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1701.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1701.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1701.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1701.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1701.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1706.Budík Honza (budik)8 flash753
1706.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1706.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1706.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1706.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1706.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1712.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1713.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1713.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1713.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1713.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1713.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1713.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1713.Vesely Jozef (jove)8+ PP750
1713.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1713.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1713.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1713.Egan Egan (egan)8+ PP750
1713.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1713.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1713.Rys František (piskar108)IXc PP750
1713.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1713.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1713.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1713.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1713.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1732.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1733.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1734.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1735.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1735.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1735.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1735.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1735.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1735.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1741.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1741.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1741.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1741.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1745.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1746.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1747.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1747.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1747.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1750.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1750.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1752.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1753.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1754.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1755.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1755.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1755.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1755.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1755.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1755.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1761.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1761.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1763.pady zzz (zzz)6c OS722
1763.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1763.rajcan pavol (daben)6c OS722
1763.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1763.Hudak Martin (lef)6c OS722
1763.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1769.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1769.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1769.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1769.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1769.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1774.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1774.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1774.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1774.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1778.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1779.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1780.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1780.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1780.- - (Správce)8 RP714
1780.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1784.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1785.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1785.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1787.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1787.- - (stepantomas)7a RP710
1787.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1787.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1787.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1787.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1787.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1787.baca (jergus)7a RP710
1787.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1787.y x (Peut)8 RP710
1787.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1798.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1798.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1798.Žák Radek (zakra)8 PP706
1798.cho ri (Piškot)IXb PP706
1798.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1803.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1803.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1805.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1805.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1805.ličko vojta (vojta)8- flash703
1805.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1805.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1805.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1805.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1805. (rocky721698791)8- flash703
1805.chovan (smooloo)IXa flash703
1805.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1805.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1816.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1817.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1817.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1817.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1817.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1817.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1817.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1817.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1817.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1817.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1817.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1817.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1817.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1817.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1817.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1817.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1817.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1817.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1817.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1835.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1836.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1836.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1838.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1838.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1838.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1838.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1838.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1838.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1838.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1845.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1846.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1847.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1847.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1849.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1849.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1851.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1852.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1852.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1854.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1854.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1856.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1856.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1856.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1856.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1856.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1856.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1856.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1856.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1856.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1856.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1856.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1856.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1856.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1856.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1856.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1856.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1856.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1856.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1856.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1856.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1856.Čeřovský Jan (HONZA75)7+ OS672
1856.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1878.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1878.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1878.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1881.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1881.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1881.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1881.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1885.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1885.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1887.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1888.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1888.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1888.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1888.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1888.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1888.Altman Petr (petalt)8- RP660
1888.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1888.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1888.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1888.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1898.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1899.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1899.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1899.Red (Red)8- PP656
1899.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1899.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1899.Mamut (Ofčák)8- PP656
1899.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1906.Martin Martin (macik32)8- solo654
1906.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1906.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1909.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1909.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1909. (HonzaV)6c flash653
1912.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1913.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1914.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1914.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1914.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1914.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1914.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1914.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1914.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1914.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1914.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1914.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1914.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1914.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1914.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1914.M P (Uzlar)6c+ PP650
1914.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1914.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1914.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP650
1914.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1914.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1914.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1934.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1935.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1936.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1937.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1938.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644