LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
EP ledolezení Finsko (24.02)
AIX Ádr Boulder Session 2018 (24.02)
BigWall Open 2018 (24.02)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13978
2.Konečný 11843
3.Pail 11700
Bouldry:
1.Stráník 11475
2.Ondra 11450
3.Jungling 11000
Hory:
1.Coubal 6441
2.Šuraba 6358
3.Nikita 6157

Výsledky
SP ledolezení Jižní Korea (09.02)
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)

Deníčky
4393 lezců
668612 cest
Nové přelezy:
Artisans 7c+
De Picos P 8b
Mishi 8a
Il Mistico 7c+
Život Ve S 8A/8A+
Joe Blau 8c+
Bakhiti Yo 8+/9-
L´ame De M 7b+
FFMeuh 7c+
Baleine So 7c

Stěny
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň
Makak LBC - zrušena - Liberec
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP13978
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 8b PP11843
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10 PP11700
4.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP11456
5.Vejmolová Iva (16071995)11- PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
6.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 9+/10- OS, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP11244
7.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP11160
8.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11150
9.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 9+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
10.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP, 5.13b PP10991
11.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP10847
12.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP10697
13.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10675
14.Nosáľ Jozef (germ)8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10628
15.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10610
16.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10560
17.Pilka Tomáš (Pilkyn)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash10501
18.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP10425
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.Lachman Vítek (Lachtan)9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS10348
21.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, XIb PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP10276
22.Novák Honzál (hans1996)10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 9+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP10247
23.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS10239
24.zedek martin (martin zedek)8b PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10234
25.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10222
26.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS10194
27.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10166
28.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash, 8a PP10165
29.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10154
30.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8a OS, 7c+ OS, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS10132
31.Šofránko Peter (kepko)7c+ OS, 7c+ OS, 10- RP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS10098
32.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP10090
33.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10078
34.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10066
34.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10066
36.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c flash10050
37.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, Xa OS, 9- OS, 9+ PP9991
38.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9928
39.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9925
40.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash9923
41.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP9916
41.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 5.12b OS, 9- OS, 9- OS9916
43.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9912
44.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9907
45.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP9906
46.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
47.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9878
48.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 7c+ PP9854
49. (Blem)9 OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash9853
50.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb PP, Xb PP9818
51.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9798
52.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9778
53.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9763
54.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9744
54.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9744
54.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
57.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS9707
58.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9684
59.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9672
60.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP9670
61.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
62.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9619
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9612
64.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9600
65.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP9590
66.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP9589
67.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9570
68.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
69.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash9562
70.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
71.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP9500
72.Štalmach Jan (jan2)7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
72.Zíma Honza (honzazima)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
74.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9470
74.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
76.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 9 PP9448
77.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
78.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP9425
79.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9416
80.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 RP9406
81.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9405
82.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
83.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
84.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12b flash9353
85.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9341
86.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
87.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9332
88.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, 7c PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP9292
89.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP9291
90.Jakubcova Monika (mo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash9288
91.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 7b flash9287
92.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9272
93.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
94.Richter Tom (Schreiner)7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP9256
95.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
96.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9250
97.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12c PP9241
98.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9219
99.Griger David (Komíňák)8a PP, 7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+/7b OS9197
100.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP9185
101.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP9175
102.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9150
103.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9125
104.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9115
105.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
106.Dzík Jan (Jan Dzík)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9100
107.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9082
108.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9082
110.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP9042
111.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
112.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
113.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS9028
114.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
115.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9000
115.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
115.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9000
118.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS8992
119.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8982
120.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8953
121.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b flash8951
122.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8948
123.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
124.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, Xa flash8938
125.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8932
126.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8921
127.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS8898
128.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
129.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS8860
130.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9/9+ PP, Xa flash, 9- PP, 8+/9- RP, IXc flash, IXc flash, 8 RP8857
131.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, IXb/IXc OS8853
131.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8853
133.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8850
133.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
135.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP8849
136.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP8838
137.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
138.Vrona Michael (Brepta)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8822
139.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8814
140.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
141.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, Xb RP, Xb PP, 7c PP, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP8804
142.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
143.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP8795
144.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8793
145.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
146.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8777
147.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP8767
148.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8766
148.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8766
150.Lebeda Kryštof (abvdah)7c+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8765
151.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, IXc OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS8763
152.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8759
153.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8700
154.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8698
154.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8698
156.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP8695
157.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS8685
158.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, IXb OS8652
159.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8629
160.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8626
161.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
162.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8594
163.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8556
164.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
165.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
166.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8505
167.Křováček Martin (Křovák)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8485
168.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP8455
169.henych ondra (andy90)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8454
170.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8447
171.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8444
172.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
173.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8421
174.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
174.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
176.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8419
177.Slavíček Ondřej (Mican)9 PP, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash8397
178.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8376
179.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8375
180.Heger Krystof (Gaga)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8363
181.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8354
182.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash8343
182.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8343
184.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8341
185.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash8340
186.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 7b OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a flash8326
187.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
188.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS, 7a+ PP8297
189.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8 PP8296
190.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8264
191.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8/8+ flash, 8- OS, 5.11d PP8259
192.Kalvas Michal (Kropáček)9+/10- PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8250
193.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
194.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
195.Rojko Andrej (stepnyvlk)9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8-/8 OS8216
196.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 6c+ OS8208
197.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8176
198.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
199.Nyč Marek (majahukkataival)7c PP, 7c PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8160
200.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
201.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8150
202.Kocis Fero (Fero)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS8126
203.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS8104
204.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8100
205.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8098
206.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
207.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8057
208.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8- flash8037
209.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8032
210.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
211.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP8018
212.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 7a flash8015
213.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash8012
214.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8003
215.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7998
216.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7983
217.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
218.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7970
219.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7955
220.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXb flash, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a RP7949
221.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
222.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
223.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8- flash7910
223.koman filip (filipkoman)8+ OS, Xa PP, 8 OS, 8+/9- RP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP7910
225.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c OS7901
225.Čížek Pavel (pavelll)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7901
227.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7898
228.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8 flash7897
229.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7882
230.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
231.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
231.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
233.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
234.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 8- OS, 5.11b OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7834
235.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXa OS, IXc RP, IXc PP, 6c OS, IXb RP7830
236.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS7828
237.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash7808
238.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7804
239.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
240.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash7788
241.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP7766
242.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
243.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
244.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
245.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
246.Karko Jan (Karkoš)Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP, IXa PP7681
247.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7679
248.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
249.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a/7a+ PP, 6c OS7631
250.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 5.11c OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 5.11d PP, 6c OS, 5.11a OS, 5.11a OS7629
251.Stehlík Petr (petan)7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7628
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
255.Šebestíková Anča (garbina)7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7589
256.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP7582
257.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8 flash, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
258.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
259.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
260.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
261.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
262.Požár Michal (mifo)7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP7515
263.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
264.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7475
265.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP7474
266.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, IXa flash7466
267.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7452
268.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
269.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP7400
270.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS7385
271.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7377
272.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
273.Vinklát Libor (Libor V)8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7353
274.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
275.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS7348
276.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP7347
277.Kužel Jirka (Zajda)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash7340
278.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP7324
279.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, 8 PP, 6b+ OS7314
280.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7292
281.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7291
282.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8 flash, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7283
283.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
284.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
285.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash7247
286.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS7236
287.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7234
288.Stehlík Marek (Listy)7b OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7212
289.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
290.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash7204
291.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7201
292.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
293.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7183
294.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7182
295.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS7170
296.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
297.Ondruška Jan (arny)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7120
298.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 7+ OS7094
299.Ženíšek David (Zendad)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7085
300.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
301.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7060
302.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
303.Sučík Radko (Suco)8 OS, 7a flash, 8 flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS7050
304.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
305.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
306.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
307.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
308.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, 7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7010
309.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS6985
310.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
311.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash6971
312.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
313.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, IXb PP, VIIIc OS, 8- RP, IXa RP6964
314.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash, 7- flash6953
315.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6950
316.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6930
317.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- RP, 8- PP6928
318.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 6b OS, 6b OS6866
321.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
322.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
323.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS6802
323.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
325.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
326.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
326.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6784
328.Dlask Pavel (dlaskp)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6770
328.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6770
328.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6770
331.Leher Vít (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6768
332.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6683
333.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
334.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
335.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6651
336.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP6646
337.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
338.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP6627
339.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
340.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
341.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6610
342.Pešicová Anežka (Anežka )8/8+ RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6592
342.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6592
344.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 6b OS, VIIIb OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIb RP6582
345.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6570
346.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6569
347.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6565
348.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6531
349.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS6520
349.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
351.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 PP6497
352.Exner Radek (exak)7a RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash6482
353.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9- flash, 8+ flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash6479
354.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
355.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS6457
356.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
357.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
358.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash6449
359.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
360.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
361.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
362.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- flash, 6+ flash6398
363.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6387
364.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
365.Michovský David (Ještěrka)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6370
366.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
367.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6354
368.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
369.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
370.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP6346
371.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP6338
372.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6337
373.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6336
374.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
375.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6296
375.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7- OS, 6a+ OS6296
377.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+ OS, 6b OS, 7 PP, VI OS, VIIb RP6292
378.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIb flash6282
379.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
380.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6262
381.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6245
382.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP6232
383.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash6221
384.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
385.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
386.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
387.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
388.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
388.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
390.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
390.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6170
390.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
390.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS6170
394.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6157
395.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
396.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
397.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6c+/7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6128
398.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6095
399.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
400.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6076
401.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 5.10c OS, 7 OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
402.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash6060
403.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6039
404.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6001
404.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
406.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
407.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c flash5950
408.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS5942
409.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS5932
410.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
411.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5913
412.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP5906
413.R. Venda (:-))8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5879
414.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
415.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
415.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5829
417.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
418.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
419.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS5811
420.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
421.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5794
422.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
422.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
424.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5746
425.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash5744
426.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
427.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
428.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
429.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
430.Černý Tomáš (tomtom)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5658
431.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
432.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
433.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5626
434.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
434.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
436.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
437.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, 7a flash, IXa flash, 7a PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS5591
438.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP5585
439.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5576
440.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5569
441.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b RP, 6a+ flash5557
442.Pavlovič Patrik (militant)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5546
443.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash5539
444.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash5534
444.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
446.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
447.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
447.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
449.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, VIIIa flash5508
450.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
451.Podušková Barča (Baru96)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5482
452.Grasserová Alena (Alča)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5476
453.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
454.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
455.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a+ flash, 7 PP5457
456.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS5451
457.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS5415
458.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5370
459.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5366
460.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP5358
461.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP5330
462.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5328
463.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
464.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS5296
465.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
466.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS5208
467.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5202
468.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
469.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5196
470.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
471._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS5182
472.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP5181
473.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 6b+ PP, 6a+ PP, 5c RP5160
474.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
475.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
476.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
477.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS5144
478.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
479.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
480.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIIa RP, VIIIa RP5103
481.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5100
482.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5070
483.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 7- PP5064
484.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
484.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
486.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5054
487.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
488.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5026
489.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5020
490.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+ PP, 7+ PP5016
490.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
492.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
493.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4998
494.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
495.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
496.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4945
497.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 7- RP4941
498.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS4938
499.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
500.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
501.Stránský David (davson)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS4908
502.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4870
502.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
502.Novák Aleš (ClimbologAleš)8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7+ RP, 7 RP, 7- RP4870
505.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
506.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
507.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
508.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
509.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
510.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS4812
511.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4798
512.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
513.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
514.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
515.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
516.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
517.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- PP, 6a flash, 6- OS, 5b OS, 5c flash4725
518.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 7 OS, VIIIb PP, 6 OS4719
519.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
520.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
521.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
522.Vízner Tomáš (Vizly)8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS4674
523.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4670
524.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 5+ flash4669
525.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4660
526.Pavlíková Petra (Deetroit)7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 7 flash, 6b RP, 6a+ RP, 6a RP, 6- OS, 6- RP4655
527.Eisler David (ajgl)VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4634
528.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
528.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4627
530.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4620
531.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
532.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
533.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
534.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 6 OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS4544
535.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 7a+ PP4522
536.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
537.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
538.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4508
539.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4504
540.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4503
541.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP4500
542.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6- OS, 5+ OS4495
543.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash4485
544.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
545.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VIIb OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS, VI flash4448
546.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
547.Tauchman Jan (draken)VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4420
548.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
549.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8 PP4400
550.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
551.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
552.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
553.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
554.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4370
555.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
556.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4363
557.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
558.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
559.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4301
560.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4270
560.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4270
560.Bobek Aleš (boban)VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4270
560.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
564.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
565.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8- PP, 6b+ flash, 6c PP4228
566.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
567.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
568.Da climber Tom (glin)6a+ PP, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6- OS4219
569.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
570.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
571.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
572.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
573.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
574.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
575.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4070
576.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6+ RP4046
577.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
578.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash3951
579.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
579.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
581.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
582.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
583.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
584.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
585.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
586.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
587.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 6 OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS3851
588.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
589.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7a OS3822
590.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3821
591.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS3808
592.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
593.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
593.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS3751
595.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP3737
596.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
597.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
598.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
599.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
600.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
601.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3651
602.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
603.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
604.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3595
605.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
606.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS3585
607.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3570
608.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
608.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
610.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 6- RP, 5 RP3538
611.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP3537
612.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3508
613.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
614.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 4c OS, 4c OS3495
614.Machatý Ondřej (machy)VII OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5+ flash3495
616.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
617.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
618.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
619.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
620.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
621.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS3445
622.Řezníček Martin (Řízek)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+ PP3387
623.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
624.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXa flash, VIIIa OS, VIIc OS3369
625.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
626.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP3303
627.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
628.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIIa RC3266
629.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
630.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
631.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
632.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
633.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 4 OS, 5- solo3219
634.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
635.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS3204
636.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
637.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3195
638.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
639.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
640.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3170
641.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
642.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 PP3150
643.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
644.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF3128
644.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
646.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
646.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
648.Stejskal Libor (Skřítek)VIIc RP, VIIc RP, VIIb RP, VII RP, VIIb RP, VIIb RP, VIIb RP, VII RP, VIIa RP, VIIa RP3108
649.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
650.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
651.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
652.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
653.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
654.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
655.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
656.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
657.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
658.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
659.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
660.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS2966
661.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
662.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
663.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 5- OS, 4 flash2945
664.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
665.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, V OS2922
666.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
667.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
668.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, V OS, 4+ OS2895
669.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP2894
670.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
671.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
672.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
673.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
674._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
675.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
676.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
677.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
677.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
679.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 9+ PP, 8+ OS2822
680.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
680.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
682.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
683.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
684.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
685.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
686.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
687.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
688.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
689.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
690.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
691.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
692.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
693.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
694.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
695.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
696.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
697. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
698.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
699.Urbánek Matouš (Choorbie)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS2604
700.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4b OS, 4 OS, 3+ OS, 4 RP2543
708.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
709.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
709.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS2520
711.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
712.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a flash2500
712.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
714.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS2498
715.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
716.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
717.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
718.Valoušek Honza (rejtmon)9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash2459
719.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
720.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
721.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
722.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
723.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
724.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
725.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
726.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
727.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
728.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
729.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
730.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
731.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
732.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
733.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
734.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
734.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
736.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, 4 RP2367
737.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
738.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
739.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
740.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
741.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
742.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
742.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
744.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
745.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
746.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
747.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
748.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
749.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
750.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
751.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
752.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 5- PP2282
753.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
754.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
755.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
756.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
757.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
758.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
759.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
760.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
761.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
762.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP2236
763.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
764.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
765.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
766.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
767.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
768.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
769.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 8a+ PP2175
769.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
771.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
772.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
773.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
774.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 4 RP2155
775.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
776.Švec Martin (Martin.S)10 PP, 8a+ PP2150
776.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
778.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
779.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
780.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
781.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
782.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
783.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
784.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
785.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
785.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
787.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
788.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
789.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
790.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
791.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
792.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
793.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
794.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
794.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
796.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
797.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
797.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
799.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
800.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
801.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
802.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
803.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
804.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
805.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
805.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
807.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
808.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
809.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7a PP, 7a PP, 6c PP2000
809.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
811.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
812.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
813.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
813.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
813.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
816.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
817.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
817.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
819.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
820.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
821.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
821.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
821.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
824.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
824.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
826.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
827.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP1950
828.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
829.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
830.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
831.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
832.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
833.Hyr Filip (Filips)VII OS, VII OS, VI OS, V OS, VIIa RP, VI RP1912
834.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
835.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
836.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
837.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
838.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
838.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
838.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
838.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
838.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
838.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
844.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
844.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
844.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
847.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
848.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
848.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
850.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
851.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
852.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
853.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
854.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
854.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
856.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
857.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
858.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
858.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
860.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
861.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
862.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
862.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
862.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
865.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
866.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
867.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
868.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
869. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1823
870.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
871.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
872.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
872.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
874.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
875.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
876.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 2 OS, 3+ RP1797
877.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
878.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
879.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
880.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS, 5c OS1766
880.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
882.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
883.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
884.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
885.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
886.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
887.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
888.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
889.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
889.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
891.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
891.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
893.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
894.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
895.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
895.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
897.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
898.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
899.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
900.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
900.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
902.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
903.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
904.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
904.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
904.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
907.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
908.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
909.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
910.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
911.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
912.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
913.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
914.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash, 5a AF1679
915.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
916.Sedláček Jiří (jsedl)9-/9 PP, 8+/9- PP1675
916.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
918.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
918.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
920.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
921.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
922.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
923.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
924.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
924.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
924.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
927.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
928.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
929.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 5a PP, 4c RP, 3+ OS, 4 PP, 4 PP, 5c RC, 4b RC1639
930.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
931.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
932.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
932.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
932.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
932.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
936.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
937.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
938.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
939.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
940.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
940.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
940.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
943.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
944.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
945.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
945.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
947.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
948.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
949.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
950.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
951.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
951.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
953.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
953.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
955.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
956.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
957.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
957.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
961.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1565
962.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
963.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
964.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
964.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
966.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
966.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
968.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
969.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
970.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
971.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
972.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
972.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
972.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
975.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
976.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
977.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
978.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
979.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
979.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
981.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
982.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
982.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
984.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
984.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
984.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
984.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
988.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
989.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
989.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
989.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
992.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
992.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
992.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
995.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
996.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
997.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
997.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
999.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
1000.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1001.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1002.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1002.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1004.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1005.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1005.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1007.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1008.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1009.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1009.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1009. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1012.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1013.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1014.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1015.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1016.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1017.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1018.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
1018.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1018.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1021.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1022.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1023.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1024.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1024.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1024.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1027.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1028.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1029.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1030.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1031.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1032.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1033.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1034.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1034.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1034.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1034.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1034.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1034.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS1416
1040.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1041.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1041.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1043.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1043.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1045.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1046.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1047.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1048. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1048.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1050.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1051.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1051.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1053.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1054.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1055.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1055.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1057.buhak (coho)11-/11 OS1372
1058.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1059.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1060.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1060.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1060.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1060.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1064.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1065.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1066.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1066.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1068.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1068.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1068.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1068.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1068.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1073.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1074.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1074.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1076.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1077.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1077.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1077.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1080.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1080.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1082.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1083.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1084.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, VI PP, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VI -1331
1085.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1086.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1086.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1088.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1088.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1090.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1091.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1092.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1093.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1094.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- PP, 7 PP1300
1095.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1095.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1097.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1097.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1097.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1097.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1101.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1101.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1103.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1104.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1105.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1106.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, VIIIa -, VII -1277
1107.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1108.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1108.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1110.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1111.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1112.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1113.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1113.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1115.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1116.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1116.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1118.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1119.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1120.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1121.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1122.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1122.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1124.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1125.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1125.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1125.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1125.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1125.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1125.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1125.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1132.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1133.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1134.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1135.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1136.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1136.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1138.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1138.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1140.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1140.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1142.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1142.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1144.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1145.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1146.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 RP1223
1147.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1147.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1149.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1149.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1151.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1151.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1153.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1153.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1155.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1156.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1157.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1157.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1159.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1159.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1161.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1161.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1161.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1161.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1161.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1161.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1167.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1167.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1167.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1170.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1170.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1172.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1173.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1173.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1175.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1176.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1177.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1177. (SPIDERRICO)10- OS1172
1177.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1180.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1180.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1182.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1182.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1182.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1182.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1182.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1187.Novák Petr (cimprcampr)7A solo, 7- RP1164
1188.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1189.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1189.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1191.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1192.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1193.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1193.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1193.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1196.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1196.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1196.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1196. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1196.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1196.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1196.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1196.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1196.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1196.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1196.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1207.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1207.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1209.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1210.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1210.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1212.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1213.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1213.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1215.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1216.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1216.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1216.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1216.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1216.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1221.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1221.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1221.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1221.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1225.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1225.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1227.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1227.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1229.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1229.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1229.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1232.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1233.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1233.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1235.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1236.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1236.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1238.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1238.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1240.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1241.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1242.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1242.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1242.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1242.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1242.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1242.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1242.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1242.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1250.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1250.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1252.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1252.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1252.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1252.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1256.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1257.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1257.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1257.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1260. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1261.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1262.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1263.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1263.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1265. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1266.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1267.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1267.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1267.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1267.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1267.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1272.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1273.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1273.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1275.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1275.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1277.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1278.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1279.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1280.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1281.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1281.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1281.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1281.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1281.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1281.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1281.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1281.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1281.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1281.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1281.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1281.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1293.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1294.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1295.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1295.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1295.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1298.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1299.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1300.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1301.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1301.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1303.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1303.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1303.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1306.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1307.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1308.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1309.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1310.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1310. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1310.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1313.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1314.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1315.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1316.. . (Wondas)8a PP1006
1316.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1316.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1316.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1316.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1321.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1322.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1323.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1323.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1323.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1323.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1323.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1323.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1323.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1323.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1323.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1323.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1323.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1323.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1323.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1323.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1323.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1338.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1339.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1340.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1340.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1340.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1340.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1344.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1344.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1346.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1346.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1348.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1349.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1350.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1351.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1351.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1353.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1354.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1355.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1355.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1355.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1358.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1359.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1359.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1361. (karelwimmer)7b+ OS972
1361.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1361.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1361.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1365.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1366.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1367.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1367.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1367.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1370.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1371.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1372.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1372.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF963
1374.b tomas (01021981)9+ RP960
1374.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1374.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1377.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1377.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1379.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1379.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1379.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1379.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1379.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS956
1384.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1385.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1385.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1385.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1388.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1389.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1389.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1389.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1389.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1389.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1389.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1389.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1389.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1389.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1389.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1389.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1389.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1389.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1402.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1402.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1404.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1405.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1405.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1405.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1405.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1405.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1410.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1410.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1412.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1413.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1414.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1415.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1415.john martin (johnny)9/9+ RP935
1415.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1418.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1418.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1418.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1418.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1422.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1422.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1424.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1425.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1425.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1427.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1428.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1429.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1429.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1429.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1429.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1429.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1429.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1435.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1436.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1437.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1437.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1437.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1437.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1441.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1441.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1441.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1441.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1445.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1446.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1447.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1448.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1448.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1448.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1448.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1448.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1453.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1454.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1455.Mílek Michal (misak)9 PP906
1455.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1455.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1455.Woki Woki (Woki)9 PP906
1455.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1455.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1455.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1455.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1455.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1455.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1465.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1466.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1466.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1466.Žák martin (martin žák)9- flash903
1469.Petula Libor (Libi)9 PP900
1469.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1469.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1469.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1469.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1469.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1469.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1469.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1469.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1469.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1469.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1469.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1469.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1469.gendová alexandra (saša)7c PP900
1469.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1469.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1469.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1469.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1469.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1469.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1469.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1469.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1469.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1469.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1469. (EvaK)9 PP900
1469.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1469.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1469.Novacek Honza (coko)7c PP900
1497.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1497.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1499.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1499.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1501.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1501.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1501.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1501.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1505.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1506.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1506.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1508.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1509.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1509.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1511.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1512.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1513.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1514.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1514.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1514.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1517.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1518.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1519.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1520.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1520.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1520.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1520.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1520.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1520.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1520.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1520.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1520.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1520.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1530.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1530.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1530.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1530.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1534.Babinec Petr (Bejbs)7 RP, 6+ RP870
1534.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1536.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1536.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1538. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1538.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1538.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1538.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1538.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1543.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1543.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1543.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1543.nosál noso (nos)9- PP856
1543.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1543.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1549.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1550.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1550.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1552.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1552.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1552.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1552.F P (peutetre)7b flash853
1556.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1556.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1556.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1556. Jára (EDÚ)9- PP850
1556.Ludvik O (ludes)9- PP850
1556.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1556.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1556.Macháč Martin (spike)9- PP850
1556.peklo (peklo)7b+ PP850
1556.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1556.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1556.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1556.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1556.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1556.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1556.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1556.a a (lMartinl)9- PP850
1556.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1556.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1556.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1576.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1576.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1576.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1576.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1576.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1576.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1576.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1576.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1576.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1585.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1586.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1587.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1588.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1589.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1589.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1589.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1592.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1593.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1594.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1595.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1595.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1595.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1595.Louka Louka (Louka)7a OS822
1595.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1595.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1595.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1595.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1595.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1595.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1595.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1595.B Honza (oual)7a OS822
1607.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1607.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1607.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1607.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1611.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1611.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1611.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1611.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1611.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1616.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1616.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1616.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1616.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1623.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1623.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1623.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1626.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1627.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1627.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1627.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1630.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1630.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1630.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1633.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1633.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1635.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1635.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1635.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1638.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1638.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1638.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1638.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1638.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1638.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1638.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1645.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1645.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1645.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1645.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1645.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1645.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1645.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1645.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1645.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1645.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1645.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1645.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1645.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1645.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1645.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1645.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1661.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1661.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1661.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1664.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1665.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1665.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1665.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1668.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1669.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1669.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1671.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1672.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1673.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1673.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1675.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1676.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1677.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1677.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1677.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1677.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1677.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1677.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1677.Zelvap (zelvap)8- OS772
1677.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1677.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1686.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1687.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1687.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1687.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1690.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1690.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1692.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1692.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP764
1694.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1694.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1696.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1697....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1697.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1697.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1697.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1697.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1697.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1703.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1704.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1704.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1704.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1704.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1704.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1709.Budík Honza (budik)8 flash753
1709.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1709.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1709.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1709.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1709.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1715.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1716.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1716.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1716.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1716.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1716.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1716.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1716.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1716.Vesely Jozef (jove)8+ PP750
1716.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1716.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1716.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1716.Egan Egan (egan)8+ PP750
1716.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1716.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1716.Rys František (piskar108)IXc PP750
1716.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1716.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1716.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1716.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1735.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1736.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1737.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1738.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1738.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1738.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1738.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1738.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1738.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1744.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1744.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1744.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1744.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1748.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1749.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1750.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1750.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1750.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1753.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1753.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1755.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1756.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1757.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1758.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1758.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1758.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1758.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1758.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1758.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1764.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1764.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1766.pady zzz (zzz)6c OS722
1766.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1766.rajcan pavol (daben)6c OS722
1766.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1766.Hudak Martin (lef)6c OS722
1766.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1772.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1772.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1772.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1772.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1772.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1777.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1777.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1777.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1777.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1781.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1782.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1783.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1783.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1783.- - (Správce)8 RP714
1783.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1787.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1788.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1788.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1790.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1790.- - (stepantomas)7a RP710
1790.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1790.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1790.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1790.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1790.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1790.baca (jergus)7a RP710
1790.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1790.y x (Peut)8 RP710
1790.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1801.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1801.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1801.Žák Radek (zakra)8 PP706
1801.cho ri (Piškot)IXb PP706
1801.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1806.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1807.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1807.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1807.ličko vojta (vojta)8- flash703
1807.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1807.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1807.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1807.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1807. (rocky721698791)8- flash703
1807.chovan (smooloo)IXa flash703
1807.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1807.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1818.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1819.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1819.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1819.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1819.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1819.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1819.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1819.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1819.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1819.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1819.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1819.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1819.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1819.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1819.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1819.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1819.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1819.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1819.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1837.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1838.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1838.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1840.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1840.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1840.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1840.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1840.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1840.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1840.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1847.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1848.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1849.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1849.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1851.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1851.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1853.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1854.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1854.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1856.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1856.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1858.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1858.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1858.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1858.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1858.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1858.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1858.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1858.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1858.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1858.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1858.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1858.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1858.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1858.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1858.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1858.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1858.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1858.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1858.Nebeský Jan (Nebe)VIIIc OS672
1858.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1858.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1858.Čeřovský Jan (HONZA75)7+ OS672
1858.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1881.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1881.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1881.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1884.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1884.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1884.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1884.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1888.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1888.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1890.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1891.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1891.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1891.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1891.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1891.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1891.Altman Petr (petalt)8- RP660
1891.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1891.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1891.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1891.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1901.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1902.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1902.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1902.Red (Red)8- PP656
1902.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1902.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1902.Mamut (Ofčák)8- PP656
1902.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1909.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1909.Martin Martin (macik32)8- solo654
1909.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1909.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1913.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1913.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1913. (HonzaV)6c flash653
1916.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1917.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1918.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1918.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1918.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1918.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1918.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1918.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1918.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1918.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1918.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1918.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1918.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1918.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1918.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1918.M P (Uzlar)6c+ PP650
1918.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1918.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1918.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1918.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1918.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1918.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP650
1938.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1939.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1940.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1941.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1942.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1942.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1942.