LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
EP mládeže Graz (28.04)
EP mládeže Soure (05.05)
SP Chongqing (05.05)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 11893
3.Pail 11400
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Ondra 11400
3.Jungling 11000
Hory:
1.Šuraba 6995
2.Coubal 6441
3.Nikita 6157

Výsledky
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)
MČR v ledolezení na rychlost – Vírský cepín 2018 (10.03)

Deníčky
4429 lezců
678261 cest
Nové přelezy:
Pomsta Tro 10-
Desperado 9+
Třetí Odmo Xb
Převisem 9+
Tschernoby 9+/10-
Ich Hab´s 9-
Forbidden 9/9+
Extáze 9
Šaman 9+
Poseidón 9+/10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13878
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 10+ PP11893
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP11400
4.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS11222
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10- RP11120
7.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP11085
8.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS11066
9.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 9+/10- OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP11059
10.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
11.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
12.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10650
13.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10647
14.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10604
15.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP10509
16.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS10469
17.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10/10+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 9+/10- solo, 7b+ OS10464
18.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10425
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
21.Šofránko Peter (kepko)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10247
22.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10216
23.Paprsek Martin (tapir)8a OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP10197
24.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10173
25.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10153
26.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10144
27.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xc PP10132
28.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10128
29.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10113
30.Havlik Marek (markos)8a flash, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10078
31.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP10062
32.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10050
33.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash10047
34.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS, Xc PP10044
35.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
36.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, Xa OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9991
37.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9975
38.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9964
39.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb PP9959
40.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP9944
41. (Blem)8a RP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9928
42.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS9916
43.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
44.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash9896
45.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP9894
46.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9888
47.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9869
48.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash9859
49.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9844
49.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9+ PP9844
51.Janovský Adam (AdamJanovsky)7c+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9828
51.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7c OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9828
53.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS9757
54.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
55.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9739
56.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12d PP9738
57.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9728
58.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP9725
59.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9650
60.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
61.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP9637
61.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9637
63.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9582
64.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9579
65.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
66.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9559
67.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
68.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash9539
69.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7c PP9532
70.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
71.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS9510
72.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, Xb RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9501
73.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP9490
74.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS9469
76.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 9 flash, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
77.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS9434
78.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9426
79.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9420
80.Cottage George (tasmansky.cert)9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9416
81.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9401
82.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9394
83.Lebeda Kryštof (abvdah)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9390
84.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9365
85.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
86.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP9349
87.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
88.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9316
89.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9313
90.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.11d OS9298
91.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
92.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9263
93.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
94.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12b flash, 7c PP9241
95.Dědek Vojtěch (vjato)9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 7c PP, 9- PP9235
96.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP9229
96.Drátek Marek (Drat3k)XIa PP, 7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9229
98.Dzík Jan (Jan Dzík)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- RP9226
99.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b flash9216
100.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP9206
101.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9160
102.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9123
103.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 9 flash, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP9118
104.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 9 PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
105.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
106.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9098
107.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP9076
109.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, IXc OS9072
110.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 8+ OS, IXc OS, IXc OS9059
111.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
111.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9041
113.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
114.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9025
115.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9013
116.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9003
117.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
118.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP8991
119.Hladík David (david94)9+ PP, 7C+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8990
120.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP8984
121.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8976
122.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS8974
123.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS8972
124.Richter Tom (Schreiner)9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS8962
124.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, 9 PP, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS8962
126.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8960
127.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP8953
128.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
129.Veselský Ondřej (PacesOV)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS8940
130.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, IXb flash8936
131.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP8934
132.Kulheim David (davu)9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8928
133.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8913
134.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS8894
135.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8872
136.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
137.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8859
138.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash8852
139.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
140.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP8840
141.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
142.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8816
143.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8814
144.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS8810
145.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash8806
146.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
147.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, IXa flash8796
148.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP8795
149.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8791
149.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
151.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8774
152.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 9- PP8767
153.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXc flash8757
154.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8743
155.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8716
156.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8710
157.Čáň Vašek (Vasek)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS8700
158.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8698
159.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, Xb PP, 7b+ RP, Xa RP, Xa RP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8694
160.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8692
161.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8669
162.Slavíček Ondřej (Mican)9- flash, 9 PP, 9-/9 RP, 7a+ OS, 7b flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8666
163.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8654
164.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8653
165.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8634
166.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, 8+/9- PP8630
167.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
168.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ PP8609
169.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8578
170.Vávra (Ramir)7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8560
171.Zíma Honza (honzazima)9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, 7+/8- OS8535
172.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
173.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
173.Křováček Martin (Křovák)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
175.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8505
176.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8494
177.Šimandl Jiří (Šimi)8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8485
178.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8449
179.horáček vondřej (vondřej)8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS8448
180.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS8445
181.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8444
181.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS8444
183.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
184.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8430
185.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
185.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
187.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8397
188.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8375
189.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8371
190.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8364
191.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8362
192.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8322
193.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS8320
194.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
194.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS8310
196.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash8306
197.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8298
198.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xb RP, Xa flash, IXc flash, IXc flash, 8 PP, VIIIc RP, VIIIc PP8286
199.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS8258
200.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
201.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
202.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8179
203.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
204.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8160
205.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8154
206.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
207.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS8124
208.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8098
209.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS8057
210.Slavík Martin (Deathpulse)Xa flash, Xa RP, 8 OS, IXb OS, IXc/Xa PP, IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb flash, 7a flash8042
211.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8032
212.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
213.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP8018
214.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 5.11c OS, 7a+ flash, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8001
215.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7998
216.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
217.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 8 flash, 7a flash, 7a flash7965
218.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP7954
219.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
220.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
221.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8-/8 flash, 7a PP, 8 PP7930
222.Turčani Miloš (Turky)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP7927
223.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP7924
224.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7919
225.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP7899
226.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
227.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa OS, IXa/IXb PP, VIIIa OS, 6a OS7885
228.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8-/8 OS, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP7875
229.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7863
230.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
230.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, IXb PP7862
232.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash7850
233.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS7848
234.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
235.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7838
236.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS7820
237.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP7802
238.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7801
239.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
240.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP7790
241.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP7766
242.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
243.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP7755
244.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS7729
245.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
246.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
247.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
248.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
249.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP7690
250.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7+ OS7686
251.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash7619
255.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
256.Požár Michal (mifo)7c PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP7571
257.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7555
258.Vaňkát Adam (Vankadam)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7550
259.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
260.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
261.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7521
262.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
263.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
264.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS7488
265.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP7472
266.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP7464
267.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash7462
267.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS7462
269.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
270.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7444
271.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7430
272.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7428
273.Štefan Honza (stefic)7a OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 5.11b flash, 7a PP7425
274.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS7420
275.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7382
276.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7375
277.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS7372
278.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8- PP, 7+ RP, 7 flash7366
279.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
280.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP7356
281.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
282.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP7347
283.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7341
284.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7323
285.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7320
286.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7280
287.Polák Marek (marena)6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS7270
288.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash7254
289.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP, 7+ OS, 7- solo7253
289.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
291.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7250
292.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
293.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
294.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, Xa PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIb OS7192
295.F Radim (Kwikwi)8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS7169
296.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 PP7147
297.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, IXb PP, 8 PP, VIIIc OS7144
298.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS7133
299.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP7119
300.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS7105
301.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7094
302.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
303.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7066
304.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7060
305.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
306.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7050
307.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7- OS, 7 flash7049
308.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
309.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
310.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
311.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, VIIIb OS7001
312.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6988
313.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
314.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 6c+ PP6978
315.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash, 7- flash6953
316.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6930
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6898
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, VIIIb OS, 6b OS6866
321.belas jan (belina)8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6859
322.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
323.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6844
324.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb PP, 8 PP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6820
325.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
326.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS6802
327.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
328.Hodoušek Matěj (pomalík)6c OS, 6c OS, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6745
329.Krejčí Václav (vašek k.)8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6700
330.Svoboda Daniel (DaněkS)9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 flash, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 PP6693
331.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash6683
332.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
333.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
333.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS6665
335.Exner Radek (exak)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS6647
336.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash6630
337.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
338.Rabadová Lucka (LucyLoo)9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ flash6618
339.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
340.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6604
341.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
341.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
343.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
344.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6588
345.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6579
346.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
347.Ondruška Jan (arny)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6470
347.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6470
349.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
350.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
351.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
352.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
353.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP6437
354.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
355.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6429
356.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
357.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ flash6402
358.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS6399
359.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6b RP, 7 PP6398
360.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8 flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6397
361.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6388
362.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
363.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6366
364.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash, 7+/8- PP6365
364.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
366.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
367.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
368.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6345
369.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6335
370.Skřivan Filip (observer)6c OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS6326
371.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6320
372.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
373.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS6296
374.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6294
375.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6292
376.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6282
377.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6279
378.Kramoliš Ondřej (Eda)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7a RK, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 7- OS, 6a+ OS6267
379.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP6231
380.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP6228
381.Roupec Jakub (kube951)8 RP, 8 PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS6217
382.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
383.Rais Jan (Johník)7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS6204
383.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6204
385.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
386.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS6195
387.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6c/6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS6187
388.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
388.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
390.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+/7a flash, 7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6175
391.Laciok Kryštof (Štofin)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6174
392.Toupal Jan (Toupis)6c OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6170
392.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
394.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 8- flash, 8- PP, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6154
395.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
396.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6136
397.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 RP6131
398.Sk Roman (romisak)8- flash, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7+ RP, 6b+ RP, 7+ PP6130
399.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6120
400.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
401.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6057
402.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6b flash6022
403.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6008
404.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
405.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5992
406.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 6b flash5975
407.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5958
408.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
409.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5939
410.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 7+/8- PP5936
411.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP5933
412.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
413.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS5901
414.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5896
415.Cigánková Hana (Ciganče)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash5893
416.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5890
417.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS5879
417.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP5879
417.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS5879
420.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
421.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
422.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP5865
423.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5863
424.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS5851
425.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS5838
426.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
427.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5812
428.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
429.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
430.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
430.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5770
430.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
433.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ AF5739
434.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
435.# Miki (Miki)9- OS, 9- PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP5688
435.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
437.R. Venda (:-))6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS5679
438.Podušková Barča (Baru96)6b OS, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS5670
439.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
440.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
441.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, VIIIa flash5640
442.Beňadik Vláďa (vladabeny)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5635
443.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
443.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
445.Trojan Petr (pierre)6c flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5610
446.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5568
447.Grasserová Alena (Alča)7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5560
448.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 RP, 7- flash5558
449.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
450.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
451.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
452.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
453.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
454.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS, VIIc OS, 5.10b PP, 5.10a PP5484
455.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5470
456.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
457.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
458.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 7+ PP, 6b+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6b PP, 6b PP5436
459.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5420
460.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5406
461.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7-/7 flash, 7-/7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5351
462.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP5346
463.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5326
464.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
465.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 7- RP, 6 OS5308
466.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6b PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash5300
467.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6- RP5250
467.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5250
469.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5246
470.Kolek Martin (Kolčo)8 PP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5238
471.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS5213
472.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
473.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5198
474.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VI OS5182
475.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5166
476.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
477.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
478.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash5130
479.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS5128
480.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5127
481.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
482.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP5115
483.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
484.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5091
485.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
486.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5058
487.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP5056
488.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
489.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5042
490.Da climber Tom (glin)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP5022
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
492.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
493.Ruso Filip (FreezBoy)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a flash5007
494.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7- OS, VIIIa flash, VII OS, VII OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS4989
495.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
496.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
497.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc/IXa RP, 7 flash, VIIIb/VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS4942
498.Nešťák Matěj (Maaty)8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash4935
499.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
500.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
501.motl dalibor (moták)7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS4896
502.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
502.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
504.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
505.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
506.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
507.Eisler David (ajgl)7- OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS4834
508.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4820
509.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4785
510.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
511.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
512.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
513.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
514.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP4744
515.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
516.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4712
517.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
518.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
519.Kranjc Tomaz (JC)7- OS, 7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4679
520.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc RP, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF4653
521.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4633
522.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4629
523.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
523.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4627
525.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
526.mateju jakub (kubajs)7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIb OS, 6+ flash4575
527.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS4545
528.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, V AF4527
529.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS4521
530.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
531.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
532.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 7- OS, 7 RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4477
533.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
534.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6- OS, 6- OS4458
535.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4454
536.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP4450
537.Dušánková Martina (Martanka)8- OS, 8 RP, 8- PP, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP4448
538.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7+ PP4432
539.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP4424
540.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4420
540.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4420
542.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
543.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
544.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
545.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash4370
546.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
547.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
548.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 flash, 7+ PP, 7 PP4337
549.Malátová Karin (Karin)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
550.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
551.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash4247
552.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
553.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS4213
554.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS4209
554.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
556.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9-/9 PP, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS4191
557.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
558.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS4184
559.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
559.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 7c PP, 7b flash, 6c+ OS, 7a flash4181
561.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
562.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, IV OS, IV OS4170
562.Vondra Kuba (Jcop)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS4170
564.Drobná Danča (Brouk_81)6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4150
565.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4138
566.Janata Petr (petr.vht)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4133
567.Bobek Aleš (boban)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4120
568.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
569.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP4100
570.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP4088
571.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
572.Urbánek Matouš (Choorbie)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4033
573.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4023
574.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4020
575.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, III solo3977
576.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
576.Zámečník Pavel (Pájos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3970
578.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
579.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
580.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
581.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
582.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
583.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3908
584.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
585.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
586.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash, VI OS, VI OS3851
586.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3851
588.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
589.Solanská Míša (Soli)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ PP, 8 PP, 7+ flash3828
590.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
591.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+ OS, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3765
592.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
593.Votrubec Vlastimil (vlasta)7+ RP, VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, 6+ RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS3735
594.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
595.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
596.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3708
597.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
597.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP3700
599.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash3681
600.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
601.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
602.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
603.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 8/8+ OS, 8 flash, 7+ flash, 7- flash3562
604.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS3545
604.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
606.Vacek Ondra (vaca34)VII OS, 6 OS, 6- OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, VIIb RP3508
607.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7- PP, VIIb OS, VI OS, VII PP, V OS, IV OS, III OS, III OS3504
608.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
609.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3495
610.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
611.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
612.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash3468
613.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
614.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
615.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
616.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3446
617.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
618.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3420
619.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
620.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash, 4c OS, 4+ flash3363
621.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 5 RP3328
622.Machatý Ondřej (machy)VII OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS3326
623.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3320
624.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
625.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
626.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS3263
627.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
628.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
629.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
630.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
631.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS3216
632.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
633.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS3195
634.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
635.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
636.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
637.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
638.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
639.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
639.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
641.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
642.Hyr Filip (Filips)7- RP, VII OS, VII OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, VIIa RP, VI RP3054
643.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
644.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP3043
645.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
646.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
647.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
648.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS3020
649.Janosek Jiri (Janosek)7- PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5 flash, 5 flash, 5- flash, 5 PP3018
650.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3004
651.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
652.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
653.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
654.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
655.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ RP2962
656.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
657.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
657.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 3 OS2950
659.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
660.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+ PP, IXb flash, 8 RP, VIIIa flash2916
661.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
662.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
663.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
664.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
665.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
666.Králová Markéta (Market01)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS2832
667.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
668.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
668.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
670.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, V OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2826
671.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
671.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
673.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
674.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
675.Skopec Václav (VS)9+ PP, 9+ PP, Xb PP2800
676.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
677.Cerny Michal (Muycle)8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash2785
678.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
679.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
680.Leher Vít (Ležák)7+ PP, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIb AF, VIIc AF, VIIc AF2772
681.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
682.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
683.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
684.tarwac bt (tarwac)8a PP, 7c+ PP, IXc PP2700
685.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
685._ _ (Matik)7 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 6 RP, 6- RP2698
687.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
688.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
689.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP2681
690.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
691._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS, III OS2660
692.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
693.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 7- OS, 7+ PP, 7- PP, 6- OS2644
694.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP2634
695. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
695.Durník Ivo (ivod)7- PP, 6 OS, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6- PP, 5 PP, 3+ OS, 4 flash, 4 PP2632
697.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
698.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5 RP2620
699.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS2610
700.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS2541
708.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
708.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
712.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
713.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
714.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
715.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
716.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
717.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
718.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
719.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
720.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
721.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
722.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
723.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
724.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
725.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
726.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
727.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
728.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
728.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
730.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2373
731.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
732.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
733.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
734.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ RP2352
734.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
736.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
737.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
737.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
739.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
740.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
741.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP2312
742.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
743.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
744.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 8+ PP, 8 PP2300
745.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
746.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
747.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
748.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
749.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
750.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ PP, 8 PP2278
751.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 8+ PP, 8- PP2275
752.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
753.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
754.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
755.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
756.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
757.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
758.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
759.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
760.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2201
761.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
762.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
763.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
764.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
765.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
766.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
767.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
768.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
769.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
770.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
771.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
772.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
773.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
774.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
775.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
776.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
777.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
778.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP, V RP, 3 OS, 3 OS2106
779.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
779.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
781.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
782.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
783.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
784. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, VI flash, V RP, V RP, IV RP, IV AF2076
785.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
786.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
787.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
788.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
789.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
789.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
791.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP2057
792.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
793.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
793.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
795.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
796.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
797.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
798.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
799.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
800.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
801.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
801.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
803.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
804.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
805.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
806.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
807.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
808.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
808.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
808.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
811.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
812.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
812.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
814.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
815.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
816.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
816.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
816.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
816.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
820.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
820.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
822.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
823.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 6 PP, 4 flash1954
824.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
825.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
826.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
827.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 8- RP, 6b flash1923
827.Čechová Michaela (Michaela)V OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4 OS, V RP, 3+ OS, 3 OS, III OS, III OS1923
829.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
830.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
831.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1914
832.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.8 OS, 5.7 OS1913
833.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
834.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
835.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
836.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
836.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
836.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
836.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
836.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
836.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
842.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 AF, 5- RC1883
843.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
843.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
843.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
846.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
847.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 4 PP, 4 PP, VII RC1876
848.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
848.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
850.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
851.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
852.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
853.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
854.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
854.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
856.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
857.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
858.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
859.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
860.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
861.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
861.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
861.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
864.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
865.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
866.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
867.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
868.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
869.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
870.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
870.Šnopl Ondra (Ondra85)IXa OS, 7 OS, 6 OS1816
870.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
873.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
874.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
875.Novotný Matěj (snilard)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS1794
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
879.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
880.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
881.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
882.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
883.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
884.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
885.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
885.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
887.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
887.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
889.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
890.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
891.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
891.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
893.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
894.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ AF, 6a+ -, 6a -1717
895.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
896.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
897.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
897.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
899.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
900.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
901.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
901.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
901.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
904.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
905.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
906.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
907.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
908.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
909.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
910.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
911.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
912.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
913.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
914.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
914.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7 OS, 7 OS, 6 OS1666
916.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
917.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
918.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
919.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
919.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
919.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
922.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
923.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
924.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
925.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
926.Křivinka Filip (Papouš)5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, VI RP, IV RP1630
927.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
927.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
927.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
927.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
931.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
932.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
933.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
934.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
935.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
935.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
935.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
938.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
939.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
940.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
940.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
942.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
943.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
944.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
944.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
946.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
947.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
947.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
949.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
949.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
951.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
952.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
953.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
953.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
953.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
953.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
957.Janča Jan (ČAJAN)5 flash, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 solo, 2 solo1563
959.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
960.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
960.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
962.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
963.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
963.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
965.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
966.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
967.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
968.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
969.Eflerová Nela (NelkaEf)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS1538
970.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
970.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
970.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
973.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
974.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
975.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
976.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP1524
977.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
977.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
979.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
980.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
980.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
982.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
982.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
982.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
982.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
986.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
987.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
987.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
987.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
990.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
990.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
990.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
993.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
994.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
995.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
995.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
997.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
997.Krov Martin (polikrk)7 flash, 7/7+ PP, 6 OS1500
999.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1000.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1001.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1001.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1003.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1003.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1005.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, III OS, II solo, VI RC, VIIIb RC, VI RC1481
1005.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS, III solo, III solo, III solo, II solo1481
1007.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1007.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1009.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1010.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1011.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1011.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1011. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1014.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1015.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1016.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1017.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1018.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1019.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1020.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1020.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1022.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1023.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1024.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1025.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1025.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1025.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1028.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1029.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1030.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1031.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1032.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1033.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1034.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1034.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1034.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1034.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1034.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1039.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1040.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1040.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1042.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1042.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1044.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS1401
1045.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1046.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1047.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1048. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1048.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1050.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1051.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1051.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1053.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1054.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1055.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1055.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1057.buhak (coho)11-/11 OS1372
1058.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1059.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1060.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1060.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 4a OS1366
1060.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1060.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1060.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1065.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1066.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1067.Liner Lukáš (Coyot)8 PP, 8- PP1356
1068.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1068.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1070.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1071.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS1344
1071.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1071.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1071.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1071.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1071.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1077.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1078.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1078.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1080.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1081.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, VI OS, VI OS, 5+ RP1339
1082.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1082.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1082.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1085.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1085.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1087.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1088.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1089.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1090.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1090.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1092.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1092.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1094.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1095.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1096.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1097.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1098.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1098.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1100.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1100.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1100.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1100.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1104.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1104.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1106.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 6a OS, IXa RC1286
1107.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1108.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1109.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1110.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1111.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1111.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1113.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1114.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1115.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1116.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1116.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1118.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1119.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1119.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1121.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1122.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1123.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1124.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1125.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1125.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1127.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1128.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1128.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1128.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1128.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1128.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1128.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1128.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1135.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1136.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1137.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1138.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1138.Mašek Jan (JanMasek)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 7- -, 6+ -, 7- -, VIIc RC, VIIIb RC, VIIIa RC1238
1140.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1140.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1142.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1142.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1144.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1144.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1146.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1146.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1146.Vejvara Daniel (Danda vejvara)5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP, 6 AF, 6 -1228
1149.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1150.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1151.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1151.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1153.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1153.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1155.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1155.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1157.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1157.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1159.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1160.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1161.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1161.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1163.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5- OS, 4b OS, 3+ OS, 4 RP, 3 RP1198
1164.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1164.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1166.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1166.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1166.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1166.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1166.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1166.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1166.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1173.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1173.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1173.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1176.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1176.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1178.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1179.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1179.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1181.Filip Ondřej (Ryzek)7- PP, 6- OS, 5+ OS, 7+/8- AF1176
1182.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1183.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1184.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1184. (SPIDERRICO)10- OS1172
1184.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1187.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1187.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1189.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1189.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1189.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1189.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1189.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1194.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1195.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1195.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1195.Ridzoňová Simona (samica)6c PP, 7+ RP1160
1198.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1199.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1200.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1200.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1200.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1203.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1203.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1203.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1203.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1203. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1203.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1203.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1203.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1203.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1203.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1203.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1214.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4a OS, 4a flash, 5a AF1142
1215.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1215.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1217.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1217.Künkel Sven (Sven)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1135
1219.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1219.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1221.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1222.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1222.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1224.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1225.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1225.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1225.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1225.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1225.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1225.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1231.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1231.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1231.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1231.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1235.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1235.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1237.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1237.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1239.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1239.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1239.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1242.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1243.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1243.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1245.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1246.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1246.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1248.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1248.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1250.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1251.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1252.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1252.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1252.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1252.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1252.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1252.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1252.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1252.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1260.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1260.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1262.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1262.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1262.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1262.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1266.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1267.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1267.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1267.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1270. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1271.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1272.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1273.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1273.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1275. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1276.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1277.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1277.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1277.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1277.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1277.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1282.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1283.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 5+ OS, 6- flash1072
1283.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1283.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1286.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1286.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1288.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1289.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1290.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1291.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1291.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1291.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1291.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1291.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1291.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1291.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1291.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1291.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1291.Švec Martin (Martin.S)8a+ PP1050
1291.Eliáš Petr (elicz)10- PP1050
1291.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1291.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1291.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1305.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1306.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1307.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1307.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1307.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1310.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1311.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1312.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1313.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1314.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1314.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1314.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1314.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1318.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1319.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1320.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1321.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1321. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1321.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1324.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1325.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1326.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1327.. . (Wondas)8a PP1006
1327.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1327.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1327.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1327.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1332.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1333.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1334.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1334.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1334.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1334.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1334.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1334.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1334.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1334.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1334.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1334.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1334.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1334.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1334.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1334.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1348.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1349.Skywallker Look (notorik)VI OS, VI OS, VI OS, III solo995
1350.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1350.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1350.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1350.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1354.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1354.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1356.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1356.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1358.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1359.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1360.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1361.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1361.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1363.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS980
1364.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1365.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1366.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1366.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1366.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1369.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1370.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1370.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1372. (karelwimmer)7b+ OS972
1372.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1372.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1375.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1376.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1377.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1377.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1377.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1377.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, V OS, V -, IV -, III -, VII -, VIIb -, VIIa -, IV -966
1381.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1382.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1383.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1384.b tomas (01021981)9+ RP960
1384.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1384.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1387.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1387.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1389.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1389.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1389.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1389.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1389.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1394.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1395.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1395.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1395.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1398.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1399.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1399.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1399.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1399.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1399.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1399.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1399.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1399.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1399.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1399.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1399.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1399.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1399.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1412.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1412.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1414.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1415.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1415.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1415.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1415.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1415.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1420.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1420.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1422.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1423.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1424.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1425.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1425.john martin (johnny)9/9+ RP935
1425.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1428.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1428.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1428.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1431.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1431.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1433.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1434.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1434.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1436.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1437.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1438.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1438.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1438.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1438.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1438.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1438.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1444.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1445.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1446.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1446.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1446.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1446.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1450.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1450.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1450.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1450.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1454.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1455.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1455.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1457.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1458.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1458.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1458.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1458.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1458.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1463.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1464.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1465.Mílek Michal (misak)9 PP906
1465.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1465.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1465.Woki Woki (Woki)9 PP906
1465.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1465.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1465.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1465.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1465.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1465.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1465.Řezníček Martin (Řízek)9 PP906
1476.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1477.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1477.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1477.Žák martin (martin žák)9- flash903
1480.Petula Libor (Libi)9 PP900
1480.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1480.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1480.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1480.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1480.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1480.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1480.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1480.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1480.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1480.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1480.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1480.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1480.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1480.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1480.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1480.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1480.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1480.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1480.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1480.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1480.gendová alexandra (saša)7c PP900
1480.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1480.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1480. (EvaK)9 PP900
1480.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1480.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1480.Novacek Honza (coko)7c PP900
1508.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1508.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1510.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1510.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1512.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1512.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1512.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1512.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1516.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1517.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1518.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1518.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1520.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1521.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1522.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1523.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1523.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1523.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1526.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1526.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS880
1528.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1529.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1530.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1530.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1530.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1530.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1530.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1530.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1530.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1530.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1530.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1530.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1540.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1540.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1540.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1540.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1544.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1544.Babinec Petr (Bejbs)7 RP, 6+ RP870
1546.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1546.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1548. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1548.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1548.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1548.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1548.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1553.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1553.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1553.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1553.nosál noso (nos)9- PP856
1553.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1553.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1559.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1560.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1560.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1562.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1562.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1562.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1562.. (Litlos)7b flash853
1562.F P (peutetre)7b flash853
1567.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1567.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1567.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1567. Jára (EDÚ)9- PP850
1567.Ludvik O (ludes)9- PP850
1567.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1567.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1567.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1567.Macháč Martin (spike)9- PP850
1567.peklo (peklo)7b+ PP850
1567.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1567.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1567.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1567.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1567.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1567.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1567.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1567.a a (lMartinl)9- PP850
1567.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1567.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1587.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1587.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1587.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1587.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1587.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1587.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1587.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1587.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1587.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1596.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1597.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1598.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1599.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1600.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1600.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1600.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1603.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1604.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1605.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1606.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1606.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1606.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1606.Louka Louka (Louka)7a OS822
1606.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1606.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1606.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1606.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1606.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1606.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1606.Žák Radek (zakra)7a OS822
1606.B Honza (oual)7a OS822
1606.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1606.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1620.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1620.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1620.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1620.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1624.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1624.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1624.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1624.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1624.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1629.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1629.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1629.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1629.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1629.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1629.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1635.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1635.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1635.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1638.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1639.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1639.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1639.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1642.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1642.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1642.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1645.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1645.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1647.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1647.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1647.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1650.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1650.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1650.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1650.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1650.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1650.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1650.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1650.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1658.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1658.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1658.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1658.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1658.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1658.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1658.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1658.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1658.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1658.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1658.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1658.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1658.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1658.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1658.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1658.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1674.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1674.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1674.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1677.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, 3 OS796
1678.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1679.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1679.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1679.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1682.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1683.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1683.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1685.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1686.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1687.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1687.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1689.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1690.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1691.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1691.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1691.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1691.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1691.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1691.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1691.Zelvap (zelvap)8- OS772
1691.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1691.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1691.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1701.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1702.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1702.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1702.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1705.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 4 AF, 5+ AF767
1706.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1706.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1708.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1709.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1709.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1711.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1712....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1712.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1712.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1712.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1712.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1712.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1718.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1719.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1719.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1719.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1719.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1719.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1724.Budík Honza (budik)8 flash753
1724.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1724.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1724.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1724.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1724.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1730.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1731.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1731.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1731.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1731.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1731.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1731.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1731.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1731.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1731.Egan Egan (egan)8+ PP750
1731.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1731.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1731.Rys František (piskar108)IXc PP750
1731.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1731.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1731.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1731.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1731.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1748.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1749.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1750.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1751.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1751.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1751.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1751.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1751.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1751.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1757.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1757.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1757.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1757.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1761.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1762.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1763.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1763.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1763.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1766.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1766.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1768.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS734
1769.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1770.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1771.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1772.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1772.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1772.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1772.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1772.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1772.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1778.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1778.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1780.pady zzz (zzz)6c OS722
1780.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1780.rajcan pavol (daben)6c OS722
1780.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1780.Hudak Martin (lef)6c OS722
1780.jerry PM (jerrymyn)6c OS722
1780.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1787.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1787.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1787.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1787.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1787.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1792.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1792.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1792.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1792.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1796.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1797.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1798.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1798.- - (Správce)8 RP714
1798.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1798.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 RP714
1802.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1803.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1803.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1805.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1805.- - (stepantomas)7a RP710
1805.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1805.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1805.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1805.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1805.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1805.baca (jergus)7a RP710
1805.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1805.y x (Peut)8 RP710
1805.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1805.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1817.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1817.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1817.cho ri (Piškot)IXb PP706
1817.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1821.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1821.Beran Jan (Ram77)6- OS, 4 OS, 4 RP704
1823.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1823.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1823.ličko vojta (vojta)8- flash703
1823.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1823.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1823.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1823.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1823. (rocky721698791)8- flash703
1823.chovan (smooloo)IXa flash703
1823.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1823.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1834.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1835.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1835.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1835.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1835.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1835.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1835.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1835.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1835.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1835.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1835.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1835.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1835.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1835.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1835.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1835.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1835.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1835.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1835.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1853.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1854.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1854.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1856.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1856.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1856.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1856.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1856.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1856.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1856.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1863.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1864.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1865.Šimiček Martin (Fido)4+ RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP, 4 PP684
1866.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1866.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1868.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1869.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1870.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1870.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1872.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1872.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1874.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1874.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1874.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1874.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1874.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1874.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1874.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1874.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1874.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1874.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1874.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1874.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1874.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1874.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1874.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1874.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1874.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1874.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1874.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1874.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1874.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1895.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1895.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1895.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1898.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1898.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1898.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1898.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1902.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1902.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1904.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1905.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1905.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1905.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1905.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1905.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1905.Altman Petr (petalt)8- RP660
1905.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1905.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1905.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1905.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1905.Vízner Tomáš (Vizly)8- RP660
1916.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1917.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1917.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1917.Red (Red)8- PP656
1917.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1917.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1917.Mamut (Ofčák)8- PP656
1917.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1924.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1924.Martin Martin (macik32)8- solo654
1924.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1924.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1928.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1928.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1928. (HonzaV)6c flash653
1931.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1932.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1933.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1933.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1933.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1933.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1933.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1933.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1933.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1933.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1933.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1933.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1933.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1933.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1933.