LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
BoulderZávody (15.06)
BoulderDěti (16.06)
SP v boulderingu Villars, SUI (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13613
2.Konečný 13075
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Jungling 11050
3.Stráník 10925
Hory:
1.Zaoral 6019
2.Švihálek 5970
3.Skopec 5925

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4678 lezců
755560 cest
Nové přelezy:
Boomerang 9
Brennpunkt 9
Effecto Do 7b
Estira La 7b+
La Pesquer 7b
Bicho 7b
Daily Terr 9-
Kušajo 10-/10
Zlaté Vejc 8A
Kulaté Hvě 9+

Stěny
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka
RAJČE - Brno
Boulder centrum VUT v Brně - Brno

Prodejny
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 7a+ OS, 9- RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS, 6 OS, 6 RP6019
2.Švihálek Jiří (svihalek)6c+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5970
3.Skopec Václav (VS)9 AF, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8+ RK, 7+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS5925
4.Novák Honzál (hans1996)7b+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ flash, 4c OS, 4 OS5416
5.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS5245
6.Neuwirth Petr (Inža)8- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP4840
7.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 6b+ OS4419
8.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 5b OS4377
9.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS4048
10.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP4014
10.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP4014
12.Hlaváč Michal (stromolezec)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS3854
13.Fajkoš Lumír (Lumir9)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP3806
14.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- RK3499
15.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
16.rorschach (rorschach)7-/7 RP, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 5 -3116
17.Bernard Michal (berny)8 AF, 8- RP, 7+ RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP3094
18.Polák Marek (marena)6b+ OS, 7 OS, 7 AF, 6 OS, 6 OS, 5+ OS2979
19.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
20.Nehasil Michal (tenis)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS2660
20.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
22.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
23.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
24.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2360
25.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, 5a OS2357
26.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 6a RC2213
27.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 7 OS, 7- OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo2186
28.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 5- RP2120
29.čáp Lukáš (čápik)6c+ AF, 6a OS, 6 OS, 6 OS2010
30.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
31.Harašta Tomáš (HARY)6b+ OS, 7 OS, 7 OS1916
32.Kočvara Petr ("Pítr")6b OS, 6b AF, 6a+ RP, VII RP1894
33.Kubalová Jana (JanKub)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS1888
34.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
35.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 4b OS, 3 OS, IV -1787
36.Chomová Mária (Majušidlo)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 2 OS1665
37.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS1616
38.motl dalibor (moták)6b OS, 6c AF, 5b OS1588
39.Valenta Lukáš (Atmelavza)6+ AF, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS1534
40.Horský Baron (M@ra)5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 3+ flash, 2 RP1530
41.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
42.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
43.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS, 6+ OS1438
44.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
44.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
46.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
47.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS1325
48.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
49.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
50.Groš Ján (Grošák)7- OS, 7- OS, 3+ OS1301
51.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
52.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS, 7- flash, 4 OS1297
53.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
54.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
55.Píchal Miroslav (Hvězdář)7 OS, 7 OS1244
56.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
57.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6+ OS1186
58.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
59.Bílý Michael (Doom312)6b OS, 5a OS, 4 OS1166
60.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
61.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
62.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
63.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
64.Němý Miloš (milo)8b PP1100
65.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
65.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS1094
67.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
68.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
69.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 5+ OS, 3+ RP1064
70.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
70.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
70.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
70.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 5a OS1044
74.Spálenka Miloš (Smáža)6 OS, 6- OS, 6 RK1043
75.Kožíšek Matěj (MaKo)6- OS, 5+ OS, 5a OS1041
76.Podušková Barča (Baru96)7+ AF, 7 AF1038
77.Ryba Tomas (t.ryba)5+ OS, 6+ AF, 5 OS1013
78.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
78.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
80.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 4- OS991
81.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
81.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
81.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
81.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
85.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
86.Procházková Barča (barcza)7- OS, 6- OS, 7- -, 5+ -944
86.Nešvera Jakub (Kuba86)6a OS, 5c OS944
88.Hodeček Mirek (drtiMIR)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
89.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
90.Fiala Adam (fialka)9 RP910
91.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
91.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
93.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
94.k. jakub (1785)9 AF894
94.Růžičková Petra (P.)9 AF894
94.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
97.Příjmení Jméno (ajislav)5+ OS, 6+ RK, 6- AF, 7 RC890
98.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
99.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
99.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
99.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
99.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
99.Kulheim David (davu)7a+ OS872
99.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
105.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
105.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
107.Pavlu Petr (speed)7b flash853
108.M. Vlada (Ladinek)5c+ OS, 4b OS, 3+ OS851
109.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
109.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
109.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
109.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
113.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
113.Šefl juráš (juras)7a OS822
113.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
113.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
113.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
113.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
119.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
120.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
121.Malásek Petí (peti18)5 OS, 4+ OS, 5 RP804
122.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
123.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
124.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
125.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
126.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP, 5 OS782
126. (brecka6)5c+ OS, 6 RP782
128.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
128.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
128.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
128.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
128.gospoš martin (gospa)8- OS772
128.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
128.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
128.Čepička Martin (cepec)8- OS772
128.Abt Lukáš (asu)8- OS772
137.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
137.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
137.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 5+ OS769
137.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
137.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
137.Petrůj Jaroslav (Kopei)6 OS, 5+ OS769
143.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
144.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
145.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
146.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
147.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
148.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
148.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
148.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
148.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
148.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
148.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
148.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
148.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
148.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
148.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
148.Nešťák Matěj (Maaty)6 OS, 5 OS744
148.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
160.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
160.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
160.Obst Petr (Ptí)6c OS722
160.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
160.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
160.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
160.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
160.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
160.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
160.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
160.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
160.Domanský Jiří (dom)6c OS722
172.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
173.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
174.Čiviš michal (cbl)7a RP710
174.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
176.Ondruška Jan (arny)5 OS, 4 OS, 4+ RP704
177.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
178.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
179.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
180.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
180.Janata Marek (marek.j)8 AF694
180.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
180.Hladík David (david94)8 AF694
180.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
180.Pokorný Petr (foton)8 AF694
180.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
180.Vejvoda Ludvík (Budík01)6- OS, 5 OS694
180.Straka Jan (Stračena)8 AF694
180.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
190.Daněk Radek (R.Daněk)5c AF, 5b AF, 4+ AF682
191.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
191.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
191.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
191.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
191.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
191.Holub Marek (Maara)7+ OS672
191.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
191.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
191.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
191.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
191.M Ondra (Bat)6b+ OS672
191.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
191.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
204.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
204.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
204.Šajgal Štefan (Stewo)8-/8 AF669
204.Urubčík Roman (Urukus)5+ OS, 5 OS669
208.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
209.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
210.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
210.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
210.Elster Petr (Peťř)8- AF644
210.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
210.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
210.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
210.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
210.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS, 4- OS644
210.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS, 5 OS644
210.Klimešová Alena (AK)6- OS, 4+ OS, 6 RC644
210.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
221.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
222.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
222.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
222.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
222.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
222.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
222.john martin (johnny)7 OS622
222.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
222.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
222.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
222.Šálek Jan (čaj)7 OS622
222.Liškutin David (Liškut)7 OS622
222.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
222.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
222.Macek Ondřej (om)6b OS622
222.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
222.Šauer Max (max)7 OS622
222.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
222.Chudoba David (hammen)6b OS622
222.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
222.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
222.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
222.Pail Leoš (enzo)6b OS622
222.Kral Mirek (laurot)6b OS622
222.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
222.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
222.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
222.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
222.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
222.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
222.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
222.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
222.Brich Milan (mibr)6b OS622
222.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
222.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
222.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
222.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
258.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
258.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
260.Hron Adam (hadam)6c AF594
260.mareš mates (mates m.)6c AF594
260.Podmela Karel (Kara)6c AF594
260.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
264.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
264.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
264.Mašek Petr (máša)7- OS572
264.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
264.H. Marek (trenér)7- OS572
264.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
264.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
264.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
264.Čech Peter (peco)6a+ OS572
264.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
264.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
264.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
264.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
264.Šauli Honza (Sup)7- OS572
264.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
264.K S (Merlin)7- OS572
264.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
264.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
264.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
264.A P (Andy)6a+ OS572
264.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
264.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
264.Exner Radek (exak)6a+ OS572
264.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
264.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
264.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
264.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
264.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
264.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
264.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
264.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
264.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
264.henych ondra (andy90)7- OS572
264.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
264.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
299.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
300.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
300.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
300.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
300.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
300.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
300.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
306.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
306.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
306.Holub Petr (hop)6a OS522
306.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
306.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
306.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
306.Vít Honza (Honzís)6a OS522
306.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
306.Strnad Michal (raster)6a OS522
306.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
306.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
306.Vávra (Ramir)6a OS522
306.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
306.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
306.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
306.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
306.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
306.Pražák David (dejvi)6a OS522
306.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
306.Maňourová Anna (annis)6a OS522
306.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
306.Lazar Petr (Petricek)6a OS522
306.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
329.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
329.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
331.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
331.Holec Standa (Standa)6b RP510
333.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
333.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
335.Holeček Michal (mikina)7- flash503
336.křížek petr (crosby)7 PP500
337.Kasa Jan (kasa)6b AF494
337.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
337.X. Tomáš (filosof)6b AF494
337.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
341.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
342.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
343.S. Petr (pesm)5c+ OS472
343.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
343.gerčák michal (gero)6+ OS472
343.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
343.Černička Martin (dedo)6+ OS472
343.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
343.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
343.Farský Aleš (farda)6+ OS472
343.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
343.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
343.jester v (v.jester)6+ OS472
343.Švec Michal (Michal)6+ OS472
343.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
343.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
343.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
343.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
343.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
343.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
343.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
343.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
343.Surda (Paluch)6+ OS472
343.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
343.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
343.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
343.Pintar David (badboy)6+ OS472
343.Er David (David Eret)6+ OS472
343.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
343.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
343.belas jan (belina)6+ OS472
343.H A (A-d-a-m)6+ OS472
343.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
343.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
343.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
343.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
343.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
343.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
343.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
343.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
343.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
343.Melich Marián (majoo)6+ OS472
343.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
343.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
343.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
343.Černý Adam (blacks)6+ OS472
343.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
343.Rak Kuba (krab)6+ OS472
343.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6+ OS472
390.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
391.Ch. Juro (François)7- RP460
391.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
391.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
391.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
391.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
391.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
397.Ludvik O (ludes)6b RK449
397. Tatuš (Tatuss)6b RK449
397.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
400.S R (Rschneider)6a+ AF444
400.rigelsky martin (rigi)7- AF444
400.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
400.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
404.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
405.C Jirka (jiricz)6 OS422
405.Jandík Petr (skritek)5c OS422
405.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
405.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
405.Burian Michal (MichalB)5c OS422
405.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
405.H. Roman (ropman)6 OS422
405.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
405.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
405.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
405.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
405.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
405.Novotný Petr (petasn)6 OS422
405.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
405.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
405.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
405.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
405.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
405.orac maros (maclimber)6 OS422
405.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
405.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
405.Berry Loukast (loukast)6 OS422
405.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
405.lajos lajos (lajos)6 OS422
405.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
405.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
405.Janek Ondrej (janes)6 OS422
405.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
405.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
405.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
405.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
405.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
405.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
405.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
405.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
405.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
405.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
405.Herodes Martin (herodes)6 OS422
405.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
405.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
405.Čapek Filip (Filip)6 OS422
405.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
405.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
405.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
405.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
405.Polák Robert (r0bin)5c OS422
405.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
405.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
405.Skřivan Filip (observer)5c OS422
405.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
405.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
405.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
405.Čuma Honza (Mek)5c OS422
405.Šanca Marek (maaara)6 OS422
405.Fliegl Ondřej (fondra)6 OS422
405.Došla Jan (Došlík)6 OS422
405.Zámečník Pavel (Pájos)6 OS422
405.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
405.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
405.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
405.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
405.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
405.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
405.Koza Olda (ziege)6 OS422
405.Mothejzík Ondřej (mothy)6 OS422
405.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
405.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6 OS422
405.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
405.B Honza (oual)6 OS422
405.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
405.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
476.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
476.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
478.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
479.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
480.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
480.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
482.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
483.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
483.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
483.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
483.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
483.L Jano (flying)5b OS372
483.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
483.Malá Níla (Neluše)5b OS372
483.zemap dia (diazemap)5b OS372
483.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
483.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
483.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
483.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
483.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
483.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
483.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
483.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
483.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
483.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
483.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
483.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
483.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
483.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS372
505.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
505.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
507.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
508.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
508.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
508.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
508.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
512.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
513.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
513.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
513.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
513.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
513.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
513.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
513.P V (hidden)5+ OS347
513.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
513.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
513.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
513.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
513.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
513.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
513.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
513.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
513.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
513.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
513.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
513.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
513.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
513.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
513.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
513.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
513.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
513.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
513.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
513.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
513.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS347
513.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
513.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
513.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
544.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
544.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
544.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
544.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
544.Kopačková Lucie (lusile)6+ AF344
549.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
549.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
551.Smatana Martin (vircor)5 OS322
551.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
551.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
551.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
551.Havel David (dhavel)5a OS322
551.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
551.... Peta (prr)5a OS322
551.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
551.Sokol Filip (sóča)5 OS322
551.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
551.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
551.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
551.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
551.Bednár Filip (béďo)5 OS322
551.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
551.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
551.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
551.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
551.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
551.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
551.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
551.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
551.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
551.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
551.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
551.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
551.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
551.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
551.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
551.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
551.Novotný Matěj (snilard)5a OS322
551.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
551.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
551.Daněk Petr (arsike)5 OS322
551.kraťas petr (krta)5a OS322
551.T Vojta (mag)5 OS322
551.Boček (bocin)5 OS322
551.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
551.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
551.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
551.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
551.Štefan Honza (stefic)5 OS322
551.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
551.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
595.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
595.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
597.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
598.Noname Radek (radek)5c RP310
598.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
598.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
598.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
598.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
598.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
604.kimi (kimi)5C solo304
604.Procházka Jan (easy)5C solo304
604.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo304
604.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
604.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
604.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
610.Vondruška Marek (marekk21)5c PP300
611.L J (georgeino)5- OS297
611.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
611.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
611.R. Venda (:-))5- OS297
611.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
611.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
611.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
611.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
611.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
611. (Žebřík)5- OS297
611.Snopko David (Kojak)5- OS297
611.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
611.Plhák Marek (marda)5- OS297
611.(šamony)5- OS297
611.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
611.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
611.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
611.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
611.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
611.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
611.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
611.Češpivo Jan (beer)5- OS297
611.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
611.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
611.Májsky Michal (Majcolo)5- OS297
636.Petula Libor (Libi)6 AF294
636.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
636.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
636.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
636.M P (Uzlar)6 AF294
636.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
636.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
636.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
636.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
636.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
646.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
647.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
647.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
647.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
647.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
647.macek kuba (8410045325)V OS272
647.Briza Michal (mick)V OS272
647.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
647.Krysta Michal (mishan)V OS272
647.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
647.Hranička Jan (janek)4c OS272
647.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
647.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
647.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
647.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
647.Belas Martin (mbe)4+ OS272
647.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
647.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
647.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
647.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
647.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
647.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
647.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
647.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
647.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
647.Drobek Jan (drobo)4+ OS272
647.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
647.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS272
647.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
647.Straka Ondřej (str.o)V OS272
647.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
647.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
647.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
647.Petrouš František (Freson)4+ OS272
680.Da climber Tom (glin)6- RP, 5- RC264
681.Hampejs David (Dejv)6- RP260
681.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
683.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
683.Bartak Karel (karelb)5a flash253
683.hanak pavel (hanny)5a flash253
683.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
687.D David (DavidD)4 OS, 2 RP252
688.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
689.Najman Karel (najmankm)4 OS, 2 solo246
690.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
690.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
692.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
693.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
693.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
693.Požár Michal (mifo)5- flash228
693.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
697.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
697.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
697.Havliš (JardaH)4 OS222
697.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
697.rupert marian (elmar)IV OS222
697.Růta Honza (RutaH)IV OS222
697.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
697.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
697.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
697.Masinsky Petr (masha)4 OS222
697.Dostal Radek (dasty)4 OS222
697.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
697.Šedý Martin (seda)4 OS222
697.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
697.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
697.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
697.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
697.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
697.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
697. (K0Lc0)4 OS222
697.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
697.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
697.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
697.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
697.Bayer Honza (bayer.honza)4 OS222
722.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
722.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
724.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
724.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
726.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
726.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
726.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
726.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
726.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
726.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
726.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
733.Dobias Filip (pip)5 PP200
734.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
734.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
734.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
737.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
738.Jursa Petr (berťa)4- OS172
738.Cap David (becquerel)4a OS172
738.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
738.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
738.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
738.Glivický Petr (glivi)4- OS172
738.Gygal Radek (gyga)4- OS172
738.Mašková Eva (Evík)4- OS172
738.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
738.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
738.Baryl Jan (Honz)4- OS172
738.Holas David (David Holas)4- OS172
750.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
751.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
751.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
751.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
751.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
751.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
751.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
751.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
751.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
751.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
751.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
751.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
751.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
751.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
751.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
751.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
766.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
767.Mayer Standa (stanely)4 flash153
768.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
768.Olson (Olson.vs)3 OS152
768.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
768.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
768.Preisler Eda (Exus)3 OS152
768.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
768.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
768.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
768.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
768.Mikloš Martin (basama)3 OS152
768. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
768.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
768.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
768.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
768.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
768.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
768.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
768.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
768.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
768.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
768.Samková Růža (Růža)3 OS152
768.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
790.Jedlička Marek (tulak)III OS147
790.Janků Tomáš (zip)3- OS147
792.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
792.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
792.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
792.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
792.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
792.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
792.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
799.Čermák Martin (Čermy)1 OS132
799.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
799. (Kim Jong Un)I OS132
802.Plšek Martin (Plch)4 RP110
802.Klega Honza (Hanz)4 RP110
802.Novotný Vašek (letec)4 RP110
805.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
805.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
807.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
808.Kovář Martin (MaM)2 flash73
809.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
810.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
811.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
812.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
812.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
812.Girg Petr (girgp)3 RP40
812.šléza J (sleza)3 RP40
816.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
817.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
818.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
818.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
818.Švecová Kača (svecova)3 solo34
818.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
818.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
818.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
818.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
825.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
825.Vacek Ondra (vaca34)III solo29
827.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
827.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
829.Burian Jarda (buracek)III AF19
830.Chudoba David (Bída)1 AF4
831.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
831.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
831.Dub Petr (petrdub)6+ -0
831.Konečný David (orlík)4+ -0
831.Hekela Josef (josefek)6 -0
831.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
831.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
831.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
831.Malina Michal (Malča)1 -0
831.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
831.Brabec Michael (sluniq)5- -0
831.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
831.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
831.Olša Petr (rafan)6+ -0
831.cho ri (Piškot)6c+ OS0
831.lienerth radek (zoban)6b+ -0
831.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
831.Kasse Tomas (sotek)8- -0
831.Kuta Jan (Kutik)6a -0
831.Koníček Jakub (Konev)7 -0
831.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
831.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
831.trvaj m (javrt)6+ -0
831.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
831. (dk)6b -0
831.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
831.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
831.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
831.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
831.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
831.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
831.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
831.Červinková Romča (ianire.el)V -0
831.Payne Pavel (pól)6 -0
831.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
831.Machů Jana (janycka)V RC0
831.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
831.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
831.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
831.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
831.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
831.Novotný David (novotny.david)6 -0
831.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
831.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
831.Kohn Ivo (Huron)4 -0
831.Kus Marek (kuck97)2 -0
831.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
831.Mika Pavel (butcher)7+ -0
831.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
831.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
831.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
831.Cinková Helena (Helik)III RC0
831.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
831.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
831.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
831.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
831.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
831.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
831.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
831.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
831.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
831.Mansbart Tom (Číča)3 -0
831.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
831.Novák Aleš (alesak)7- -0
831.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
831.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
831.Fíla Jan (jfila)6- RC, 5+ RC, 5+ RC0
831.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Země zázraků
Potrefená husa, VIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (135781)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Soplanucas 6c Pelúgano
El Desplumadero 7a+ Pelúgano
Estira La Parra 7b+ La Hermida
La Pesquera 7b La Hermida
Bicho 7b Las Devotas
Nově komentované:
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Lokální Politika 7+/8- Lom V Doubí
Zlatá Horečka 8- Lom V Doubí
Barborka 7+/8- Tetínské Skály
Diretisima 7 Pašinka

 Nově v diskusi:
Re: Půlky různych průměrů | Re: Půlky různych průměrů | Re: Půlky různych průměrů | Re: Sportovka na vyhlídku křižáku | Sportovka na vyhlídku křižáku | Re: Bouldery | Re: Bouldery | Re: Havran u Jitravy | Re: Půlky různych průměrů | Re: Půlky různych průměrů |

 Nové komentáře:
Re: APOLITIKA vážení. | Re: Adámek VS. Ovar | Re: Adámek VS. Ovar | Re: Adámek VS. Ovar | super | Re: Nazzi | Re: Adámek VS. Ovar | Re: Nazzi | Re: Nazzi | Re: Adámek VS. Ovar |

 Kde to vře:
Poslanci navrhli prezidentu Zemanovi Adama Ondru na medaili (73)
Klára Kolouchová se vrací na další pokus o výstup na K2 (58)
Lezci přistáli u vrcholu Mont Blanku s letadlem (32)
Uzavření stanového tábořiště u chaty Tete Rouse na Mont Blanku (22)
Závodní BoulderVíkend na pražském Výstavišti (15)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 16 (12)
Pád horolezce na Hnědých skalách v Krkonoších (12)
Seb Bouin oznámil vylezení Move 9b/b+ ve Flatangeru (9)
El Corazón (6)
Je volný přelez, když se chytnu řetězu? (6)

 Nově v inzerci:
La sportiva Tarantulace Kiwi 43 | Spacák Sir Joseph Rimo II 850 - 190 cm | Nové lezečky Triop prodám | Prodám lezečky La Sportiva Otaki | šetrná vakcína pro děti | Úplně nové skoby | Nové PETZL Charlet Quark + expresky | Úpně nové lana EDELRID + blokanty | Dětský úvazek Petzl Simba | Šroub Simond |

 Anketa:
Nosíte na túry do hor, do skal deštník?
 Ano 
 701 
 Ne, pláštěnku 
 529 
 Ne, nepromokavou bundu 
 663 
 Ne, promoknu 
 634 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.