Přes převislou stěnku pod převis k vodorovné spáře. Po ní traverz vlevo a vzhůru stěnkou na polici. Vzhůru nevýrazným vhloubením k okraji pásu převisů (zde se spojuje s cestou Lešetínský Traverz) a na vrchol.
Přes previslou stěnku pod převis k vodorovné spáře. Po ní traverz vlevo a vzhůru stěnkou na polici. Vzhůru nevýrazným vhloubením k okraji pásu převisů (zde se spojuje s cestou Lešetínský traverz) a na vrchol. Čermák - Palán 1972
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.