Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Minule si mluvil jinak :) Je to na hovno, v téhle sportovní oblasti s takovou kvalitou zvětralých sraček dělat cesty po vlastním, natož navíc bez slaňáků, natož je po sobě neočistit pro ostatní lezce. Uvidíme se už brzy ;)
Martine, klídek. Může tam být v pohodě oboje. Každý si dá, co se mu líbí. Kompletně vyjišťovat spárový cesty je trochu nesmysl. Kde se mají pak lidi učit zakládat. Je pravda, že cestu by autor po prváči vyčistit měl.
včera proběhla úspěšná asanace s přelezem, nastupuje-li se obtížněji koutem se spárou pak 5+, víc asi ne. frendy lze pro lidi zajistiti a sláňák by předčasně ukončil zábavu. je tam dobrý strom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.