Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Ve středu pravé části hřebenové stěny (pravá část vystouplá), spárou a koutem (K) a dále převislým žebrem (crux) a stěnou n.v.
Poznámka:
To převislý žebro fakt vypadá jak sedmička železo na golf. A voblízt ho je dobrej mejdan. Ještě, že je tam ta třícentimetrová břízka, udržela i devadesátikilovýho Papouše!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.