LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11025
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1185338 cest
Nové přelezy:
Když Se Sn 8A
Hollywood 7C
Jogín 7C/7C+
Rychlá Smr 10-
Primetime 7C
Nácinka 8A
Runway 9+/10-
Rychlá Smr 10-
Ippolito 10-
Jelínkova 10-

Stěny
HOKOK Sport Kladno - Kladno
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point OC Olympia - Brno
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Příborský Pavůk 7. 1. 2017- pozvánka

MPM 2017 I.kolo

Horolezecký oddíl Příbor tímto zve na dvanáctý ročník Příborského Pavůka - tradiční závod v lezení na obtížnost pro začínající a mírně pokročilé závodníky do šestnácti let, který i letos bude prvním závodem čtvrtého ročníku Moravského poháru mládeže - MPM 2017.

Místo konání: Příbor, tělocvična bývalé základní školy na ulici Dukelská, boční (levý) vchod ze strany fotbalového hřiště ( 49.6368292N, 18.1376586E ). Výška stěny 6m.

Datum: 7. 1. 2017

Prezentace: 8:00 – 9:00 hod.

Začátek: 9:30 hod.

Konec: v odpoledních hodinách (podle počtu přihlášených).

Startovné: 150,- Kč
(při předchozí registraci přes web-formulář do 4.1.) / 200,- Kč

Kontakt: Jiří Babača,  603 702 412, www.moravskelezeni.cz , www.hopribor.cz

Přihlášení: prostřednictvím webového formuláře http://www.moravskelezeni.cz/kontakt/ . Závodníci se mohou také přihlásit až v den konání závodu při prezentaci avšak za vyšší startovné. Pozor maximální kapacita tělocvičny je cca 100 závodníků! V případě naplnění tohoto počtu již nebude možné se přihlásit – bude oznámeno na webu MPM. Při registraci uveďte také státní příslušnost zkratku CZ / SK / PL apod.



Kategorie

Dívky / Chlapci
                  E - nejmladší               2009 a mladší
D - mladší               2007 – 2008
C - prostřední               2005 – 2006
B - starší               2003 – 2004
A – nejstarší               2001 – 2002

Cílová skupina: závod je určen především pro mírně pokročilé a začínající lezce z řad dětí a mládeže. Z tohoto důvodu závodníci, kteří se v rámci Českého  poháru mládeže a nebo soutěže U14 v lezení na obtížnost v předchozím roce umístnili na celkovém 1. až 3. místě, se mohou zúčastnit závodů MPM v lezení na obtížnost jen mimo soutěž – uveďte při registraci v políčku oddíl „mimo soutěž“. Obdobně platí toto pravidlo pro případné zahraniční závodníky a umístění v jejich národní pohárové soutěži. Do celkového pořadí MPM 2016 se započítávají pouze závodníci z ČR.

Pravidla: soutěží se v lezení na obtížnost. Cesty jsou lezeny stylem „flash“. Hodnotí se součet nejvýše (nejdále;-) rukou dosažených chytů jednotlivých soutěžních cest (5) vynásobených příslušným koeficientem obtížnosti každé jednotlivé cesty (cca 4 až 8+/9- UIAA).
Detaily budou upřesněny před zahájením závodu.

Občerstvení: bude zajištěno.

Žádost o výpomoc: současně bychom tímto chtěli požádat doprovod o výpomoc s odjištěním závodníků (cca 10 jističů) a s rozhodováním (cca 10 rozhodčích).

Poznámka: doporučujeme přibalit také skládací křesílka či karimatky na sezení. Přezůvky do tělocvičny s sebou.

Seriál závodu MPM 2017 podporují firmy CT - CLIMBING TECHNOLOGY, METOLIUS, PARAMIT a lezecký časopis MONTANA.

Za Horolezecký oddíl Příbor srdečně zve a pour féliciter 2017 za MPM přeje Jiří Babača.







logo



Jiří Babača   [úpravy] 16:20 31.12.2016Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Inu11:06:35 03.01.2017
Úroveň závodníků roste a z MPM se pomalu stává ona II národní liga s mezinárodní účastí. Inu - ona výzva činovníků z CHS padla na úrodnou půdu. Ještě něco podobného v česku a máme skoro rakouský model regionů.
Honzaodpovědět 
 Re: Inu19:24:29 04.01.2017
Honzo ahoj,
tak ono i v západních Čechách mají svůj regionální pohár, v Kladně pokud vím organizují také seriál několika závodů (sice na jedné stěně, ale i tak), takže už dávno to máme na obdobné úrovni jako v Oestereichu ... (;-).

Jediné co je na tom ostudné je, že to nemohl zastřešovat horolezecký svaz jménem ČHS. Jinými slovy, že to není díky horosvazu, ale horosvazu navzdory ... to je fakt ostuda nejhrubšího zrna.

Když už to je, jak to je kdyby alespoň svazoví funkcionáři neházeli ty klacky pod nohy. Ale o tom škoda mluvit.
JiBodpovědět 
  Re: Inu23:17:58 09.01.2017
a
odpovědět 
  Re: Inu23:17:58 09.01.2017
a
odpovědět 

 Předregistrace je již uzavřena!18:16:03 04.01.2017
Z kapacitních důvodů tělocvičny je omezen počet startujících na 100 závodníků.

Vzhledem k tomu, že mi již přišlo na 100 přihlášek, uzavírám tímto předregistraci závodníků!
JiBodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187552)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Asistentka 6A Kalovy
A Grand Pas 5c Champfromier
C'est Rando 5c+ Champfromier
Prise Rapide 6a+ Champfromier
Chicodrome L1bis 6b Champfromier
Nově komentované:
Dr. Faust 7- Meteora
Corrida 8- U Mamuta
Inseminátor 8- U Mamuta
Tropkandlík 7C Sklárna Sever
Viktorka 6- Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | trapný | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Čištění péřové bundy |

 Nové komentáře:
Re: Proč toto není na olympiádě? | Re: Proč toto není na olympiádě? | Proč toto není na olympiádě? | Re: Leva cesta | Rock star | Re: Rychlost | Re: zběrači | Re: Rychlost | Rychlost | Re: Leva cesta |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (120)
MČR v boulderingu (52)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (30)
Mára Holeček a Radek Groh vyrazili do Nepálu na Cho Oyu (8188 m) (16)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Adam Ondra vyhrál Rock Master Duel 2025 (12)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (10)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (9)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Singingrock Rama | Fiat Talento | Statická a dynamická lana | Ocún Sigma 11,5 UK | Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1354 
 50 dní v divočině 
 919 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1185 
 Andrea 
 971 
 Ashima 
 791 
 Barkley Marathon 
 819 
 B.I.G. - světové prvenství 
 845 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 744 
 Gálfy - Horský život 
 698 
 Jak se staví ledovec 
 685 
 JAMES - Století nad oblaky 
 994 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 829 
 Lezci z Manína 
 843 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 747 
 Operace Nos 
 830 
 Plamen nikdy nezhasne 
 723 
 Pohlednice z konce světa 
 954 
 Pomíjivost ledu 
 712 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 748 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 737 
 Rhapsodia Corcontica 
 743 
 Sama 
 896 
 Šampioni zlatého údolí 
 832 
 S lyžemi v oblacích 
 960 
 Tenaya Traverse Challange 
 821 
 Tenkrát na východě 
 970 
 Velká alpská silnice - 73 
 781 
 Za oponou velehor 
 958 
 Zápasník Dee Dee 
 810 
 Životní výprava 
 857 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.