LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199758 cest
Nové přelezy:
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Claim Freedom: film mj. o lezení v exotických destinancích

Afrika: ostrov Sv. Tomáš, Rusko: zamrzlý Bajkal

Podívejte se na nový 52minutový film Claim Freedom, v kterém jsou mimořádné záběry z lezení a bouldrování v exotických destinacích jako na několikasetmetrovou skalní věž na ostrově svatého Tomáše u Afriky nebo na útesy nad ledem zamrzlého Bajkalu.

Film zveřejnil na Youtube Adidas. Kromě lezení v něm uvidíte příběh o sjíždění vodopádů v USA na kajaku a slaňování do extrémně hluboké jeskyně v Číně.



Kdo by neměl trpělivost nebo čas na celý film, může se podívat pouze na zkrácené verze s jednotlivými epizodami.

Zde je 15minutové video o prvovýstupu big wallem na Pico Cão Grande (tzv. Mordor Tower) na africkém ostrově svatého Tomáše:



Podrobnosti o prvovýstupu na tuto věž, který autoři nazvali Nubivagant (Wandering in the Clouds), má 15 délek, 455m, 5.13d/A0 (F8b), jsou zde:
São Tomé Big Wall Climb



Věž Pico Cão Grande na Google mapě


A zde je 12minutová epizoda o bouldrování na útesu nad ledem zamrzlého jezera Bajkal v Rusku:



Epizoda o sjíždění vodopádů na kajaku je zde:
youtu.be/t6xmJvmGTc4

o slaňování do jeskyně v Číně tady:
youtu.be/9uuWScGzNAU

sth   [úpravy] 08:34 11.02.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 no jé je23:31:52 11.02.2017
čoveku se z toho chce úplně sednout na zápraží a těšit se na procházku za humna
Blakeodpovědět 

 To muze vymyslet jen Rusak08:57:04 12.02.2017
DWS nad zamrzlym rybnikem....
Papoušodpovědět 
 Re: To muze vymyslet jen Rusak10:10:06 12.02.2017
...a Adidas to zfilmovat. Je zajímavé sledovat rozdíly v přístupu firem jako Adidas či Redbul, které původně nevzešly z lezeckého prostředí...štoto ně tak, jak by řekl kolega Rus...
Jirkaodpovědět 

 Stránská16:16:04 12.02.2017
Jak v zimě na Stránské ... nám chybí jenom ten zamrzlej rybník a hlíníkovej žebřík. A Vadimovi zas chybí ten Zetor dole ... :-D
odpovědět 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189444)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Els Calés Seràn Sempre No 7a+ Grau Dels Matxos
Las Gotas De Dios 6c Grau Dels Matxos
Batzac 6b Grau Dels Matxos
Suara 6c Grau Dels Matxos
Pralinka 7C Bolešiny
Nově komentované:
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (31)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1744 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1869 
 Ne, uniklo mi to. 
 1612 
 Sleduji jen Adama. 
 1673 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.