LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
16.Šofránko 10978
17.Danda 10908
18.Vlk 10868
Bouldry:
16.Pařík 10175
17.Indrák 10100
18.Stráník 10081
Hory:
16. 3908
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189476 cest
Nové přelezy:
Vymetání P 8A
Midnight L 7C+
Arsenik 9
La Vie En 7b
Conviction 8A
Gourmandis 8A+
Wilibaldov 9+/10-
Viva Festi 8a
December P 9
Satisfakce Xc

Stěny
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
K2-Poprad - Poprad
Hannah Outdoor Centrum - lezení v ledu - !stěna zbourána! - Tanvaldský Špičák II

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Rock Point OC Olympia - Brno
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecké centrum Mammut v Holešovicích dočasně uzavřeno

Vedení lezeckého centra Mammut oznamuje všem svým návštěvníkům, že bude stěna dočasně uzavřena od pátku 23.9.2005 do neděle 25.9.2005.

Všem návštěvníkům lezeckého centra Mammut oznamujeme, že z provozních důvodů bude centrum uzavřeno a to ve dnech pátek - 23.9.2005, sobota - 24.9.2005 a neděle - 25.9.2005. Stěna se uzavírá z důvodu rekonstrukce bouldrovky a bude opět zcela zpřístupněna veřejnosti od pondělí 26.9.2005. Moc se všem omlouváme, ale zcela jistě budete všichni novou tváří stěny mile překvapeni.

Za vedení lezeckého centra Mammut Libor Hroza

Libor Hroza   [úpravy] 12:28 23.09.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pěkné...12:53:49 23.09.2005
Chápu že se jedná asi o "povolenou reklamu" ale nedá mi to - Mě informace o Vaší stěně nezajímají(když mě budou zajímat tak se podívám na Vaše stránky) 
Když se otevře nová pěkná stěna, rád si o tom přečtu, ale tohle jen odsouvá zajímavější články do pozadí. dejte s tím pokoj...
BBodpovědět 
 Re: pěkné...13:26:38 23.09.2005
Souhlasím s tebou, že to odsouvá zajímavější články do pozadí. Ale na druhou stranu tam dneska zbytečně nepudu a tak jsem rád, že to vím.
Mihalodpovědět 
  Re: pěkné...13:32:35 23.09.2005
Ostatne, podivejte se z okna, co byste tam chteli o vikendu delat :) ?
rtzodpovědět 
 Re: pěkné...14:15:47 23.09.2005
Mě to osobně vyhovuje. Považuji Lezec.cz za nejlepší český lezecký rozcestník a informační server. Kde jinde by se pak tyto informace měly zobrazovat na jednom místě, než zde? V jiném případě, by člověk musel lozit na stránky každé stěny, kterou hodlá navštívit. Ano, je to jenom o pár vteřinách a kliků navíc, a nebyly by zbytečné?
masuodpovědět 
 Re: pěkné...10:45:08 24.09.2005
Ne, nejedná se o žádnou povolenou reklamu, ale takový článek má určitou informační hodnotu a nevidím důvod, proč by tady nemohl být.
Standaodpovědět 
  Re: pěkné...22:18:07 24.09.2005
Jenže- tři články o cenzuře, dva o Holešovicích a copak další zajímavější články? Už mě to s...
Íziodpovědět 
   Re: pěkné...22:33:32 26.09.2005
Nerozumím tvrzení, že tato zpráva odsouvá zajímavější články do pozadí. Podle mne si každý jednotlivec najde ten svůj „zajímavý článek“ a když ne, tak se smířím s tím, že žádný zajímavý článek na lezci není. Určitě mně to nenas…, ale spíše vyprovokuje k tomu, zda bych něco zajímavého nevypotil ze svých zážitků a poznatků a nenapsal o tom článek. Zajímavé je, že na stránkách lezeckého centra Mamut není sebemenší zmínka o dočasném uzavření stěny a tak rád vítám tuto informaci zde. Souhlasím s tím, že o víkendu byl hřích zalézt na překližku a proto lezu venku, ale podzim je za dveřmi a kdo si chce udržet lezeckou kondici celoročně, tak bude muset brzy někam do teplých krajin na jih, nebo navštěvovat umělou stěnu. Lezu už několik desetiletí, nemám rád povinné chyty, ale to co postavili v Holešovicích se mně docela líbí a to co se tam chystá za úpravy bude pro širokou lezeckou veřejnost určitě přínosem.
Venca H.K.Stáříodpovědět 

 Foto dne:
Mára Holeček a Radek Groh z expedice na Cho Oyu 2025
Pod Cho Oyu
 Databáze cest:
Všechny cesty (188018)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Midnight Lightning Of Ticino 7C+ Chironico
Edge A Sketch 6B+ Foxtown Boulders
Cry Of Humanity 6B+ Foxtown Boulders
No Name 6c Leonidio
M&M's 6c Leonidio
Nově komentované:
Catwalk - Horní Var. M.Pěny Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Wilibaldovy Bicepsy 9+/10- Rudice
Tři Jestřábi 7B Popova Skála
Alfa Sumec 7B Popova Skála
Jestřábí Útok 7B Popova Skála

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Jo | Re: Jo | Re: Jo | Re: H | Re: Jo | Re: H | Re: H | Re: Nelze zkontrolovat | Re: Nelze zkontrolovat | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (18)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (15)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1707 
 50 dní v divočině 
 1198 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1507 
 Andrea 
 1223 
 Ashima 
 1001 
 Barkley Marathon 
 1038 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1087 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 969 
 Gálfy - Horský život 
 924 
 Jak se staví ledovec 
 907 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1291 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1059 
 Lezci z Manína 
 1100 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 935 
 Operace Nos 
 1065 
 Plamen nikdy nezhasne 
 971 
 Pohlednice z konce světa 
 1202 
 Pomíjivost ledu 
 927 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 962 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 967 
 Rhapsodia Corcontica 
 968 
 Sama 
 1105 
 Šampioni zlatého údolí 
 1026 
 S lyžemi v oblacích 
 1249 
 Tenaya Traverse Challange 
 1049 
 Tenkrát na východě 
 1223 
 Velká alpská silnice - 73 
 992 
 Za oponou velehor 
 1170 
 Zápasník Dee Dee 
 1060 
 Životní výprava 
 1095 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.