LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
16.Šofránko 10895
17.Lukášek 10878
18.Melen 10832
Bouldry:
16.Kučera 10028
17.Šípek 10000
18.Košťál 10000
Hory:
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598
22.Petr 3385

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162687 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc
Prešovský 9-
Chilli 9
Menší Post 9
Rallye 10
Prešovský 9-
Spargeltar 7b
Panzerfaus 10-

Stěny
HO Náchod lezecká stěna ZŠ TGM - Náchod
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
Lezecké centrum Vertikon - Zlín

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Martin Stráník leduje koleno, aby byl na SP v Indii ok

+ video s br. Stráníky o závodech v Praze, Japonsku a sekání

"Do Indie letím zítra odpoledne a přípravy se točí především okolo levého kolena, ve kterým mně ve finále v Praze luplo," odpověděl nám dnes (11.5.) ráno Martin Stráník ohledně přípravy na boulderový svěťák, který je tento víkend v Nové Bombaji.

"Bylo to ve druhým boulderu, kde jsem při vykození do nohy zatlačil asi až moc a v kolenu přeskočilo, druhý den jsem s problémy chodil, koleno leduju a dnes už je celkem ok. Včera jsem tedy dal jen silový trénink a dnes už půjdu na lištu jen zlehka. Kromě kolena se cítím ve formě, uvidíme jak se to podaří prodat na závodě, kde je to vždy trochu loterie."

Martin Stráník finále Sport Expo Praha 2016 2. boulder

Boulder č. 2, v kterém Martin vykozil levé koleno


"A závod? Parádní akce, slabší byla jen divácká účast, jinak si závody jedou vlastní level, kvalita závodu je vysoká, stěna, chyty, stavěči, organizátoři, všechno jim klape a pro nás závodníky je radost se účastnit," uvedl Martin ke zmíněnému závodu Českého poháru v Praze na Sport Expo.





Pořadatelé Rock Point Českého poháru v boulderingu zveřejnili video rozhovor s Martinem a Štěpánem Stráníkovými z víkendu o těžkostech bouldrů na posledním závodě Českého poháru v Praze na Sport Expo, o zmeškaném finále na SP v Japonsku a o sekání chytů.

Viz:


sth   [úpravy] 11:20 11.05.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Indie12:37:22 12.05.2016
pojď pojď, Martine, a dávej tam hustě!
odpovědět 

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (184507)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Il Gatto Nero 6+ Popena
Il Gatto Nero 6+ Popena
Il Gatto Nero 6+ Popena
Straight Into My Shelll 5 Bovilla
L'Escargot 5 Bovilla
Nově komentované:
Jazda Dědo XIc Adršpach
Charly 6B+ El Poris
Kartágo 6+ Sloup
Přes Tohle Vlak Nejede 7+/8- Srbsko
Coup D´Etat 9+ Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: hádej | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Zillertal spaní, mýto atd | hádej | Re: Davle sekačka |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
dětský sedák | Potřebujete peníze online zdarma a naléhavě? | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1492 
 Ne 
 1727 
 Nevím 
 1028 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.