LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
17.Kohout 10822
18.Svoboda 10693
19.Kalvas 10678
Bouldry:
17.Širůčková 10006
18.Majdloch 10000
19.Chejn 10000
Hory:
18.Louda 3282
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203301 cest
Nové přelezy:
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C
Špičkový V 8A
Fakerník 9+/10-
Vaya Valla 7c
Ars Amandi 8a
Sparťan 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

HUDY dětské závody 2020 Brno

„Olympijská trojkombinace“

Když jsme na konci února 2020 hostili na HUDY stěně Brno 1. kolo Českého poháru v lezení na obtížnost, nikdo netušil, že pouze dáme stěnu dohromady a zavřeme. Se zavřením došlo k odložení i dalšího plánovaného závodu OPEN závodů ČHS komise mládeže.

Nakonec vše dopadlo, a tak jak jsme v Brně závody jarní části sezóny uzavřeli, tak jsme je teď v červnu opět otevřeli.

Zejména díky posunu VH ČHS a tak vzniklé termínové kolizi jsme zvolili netradičně nedělní termín. Vzhledem k tomu, že OPEN závody cílí zejména na regionální mládežníky, se nám tato skutečnost neprojevila negativně a neobsazeno zůstalo jen pár míst v kategorii U10 a U 12. Stěna tak hostila celkem 101 závodníku a jejich doprovodu. Takže jestli jsme chvílemi na baru nestíhali, omlouváme se a vynasnažíme zvládat i takový nápor.

Na rozdíl od nás na baru se s tím mládežníci na stěně nepárali a užívali si na max. lezení na obtížnost od Silvie a Lucky Rajfových, bouldry od Davida Kozla a Radovana Součka i speciálně pro závod postavenou nestandardní rychlostní cestu s regulérní časomírou. Děkujeme Štípkům za zapůjčení.

Ve zhruba dvouhodinových blocích se prorotovaly všechny kategorie na všech třech disciplínách. Kdy leckteré bouldry jsou oříškem i pro dospělé návštěvníky stěny. Rámcově se obtížnost U10 pohybovala od 5a do 5c, U12 v dolezu těžší obtížnosti 6c a U14 máme v dolezu až k 7b. Všechny cesty na stěně zůstaly, takže můžete vyzkoušet. Nastavení obtížnosti závodu je laděno spíše do lehčích stupňů, hlavním cílem je mládežníky motivovat, a to jaksi nejde, pokud celý den čekáte na jeden pokus, jednu cestu a kde, když něco nevyjde, tak hotovo. U tohoto formátu je výhodou, že se dá zkoušet a i pokud se jedna disciplína nepovede, není nic ztraceno.

To, jak se kdo s nástrahami kombinovaného závodu vypořádal, najdete ve výsledcích, no a až čas ukáže, zda některá jména uvidíme i v těch výsledcích olympijských.

Vyhlášení proběhlo podle časového harmonogramu v 17:30 a ceny od našich partnerů ROCK EMPIRE, TENDON, DIRECT ALPINE a HUDY si v každé kategorii odneslo 5 nejlepších závodníků. Za stávající celkové ekonomické situace pak velký dík patří městu BRNO a ČHS – komise mládeže, jejichž finanční podpora vůbec realizaci závodu umožnila.

Děkujeme všem, kteří se na závodu organizačně podíleli. Mladým závodníkům, že si závod užili. Rodičům za trpělivost.

Rádi vás uvidíme i na dalších OPEN závodech, závodech pro radost z lezení.

Za pořádající HO Lokomotiva Brno

Radek

 Závody v lezení Hudy Brno 2020 - chlapci

 Závody v lezení Hudy Brno 2020 - dívky





























































Radek   [úpravy] 09:03 18.06.2020Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189783)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Szeroka Rysa 4 Jura Polska
Filar Apteki 4+ Jura Polska
Oringowana Czwórka 4+ Rzedkowice
Lagodny Wasyl 4 Rzedkowice
Ende Gut, Alles Gut 6b+ Jerzu
Nově komentované:
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Fakerník 9+/10- Súľov

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz |

 Nové komentáře:
Re: Ultra lezci | jakou to má jednotku? | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: Nedodelana prace | Ultra lezci | Re: Nedodelana prace | Re: zavadejici titulek | nepochopena prac | Re: Anketa |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (18)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (4)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2194 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2395 
 Ne, uniklo mi to. 
 2092 
 Sleduji jen Adama. 
 2166 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.