LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198743 cest
Nové přelezy:
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c

Stěny
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň
Olympia - Brno - Modřice

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kolem Skal! - 5. Tisá s Gerhardem Tchunkem

Tisá je spolu s Ostrovem a Rájcem oblíbeným a velmi často navštěvovaným cílem horolezců. Pro svou  relativně dobrou dostupnost, převážně kvalitní materiál a relativně dobrou zajištěnost.

Přímo v Tisé se můžete realizovat na zhruba třech stovkách lezeckých objektů s třemi tisíci cestami.

Gerhard Tschunko je pak představitel silné lezecké generace šedesátých let s moderními názory a navíc stále lezecky aktivní. Spoluautor legendárního prvovýstupu severní stěnou Šchary a spousty dalších má navíc nejblíže právě k lezeni v Tisé a Rájci.



Kolem Skal! je lezecký seriál z produkce Hanibalu, ve kterém Zdeněk "Háček" Hák objede celou Českou republiku na kole a navštíví celkem 16 lezeckých oblastí. V každé z nich si s některou z místních významných osobností zaleze a vyzpovídá ji na nejrůznější témata.

Seznam dílů:
www.hanibal.cz: Kolem Skal! se Zdeňkem Hákem

Jan Šimánek   [úpravy] 07:47 29.10.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kolem skal08:18:20 29.10.2020
S gerdem povídání  hezký,jak vidím tak vůbec nestarne.jinak škoda že nevyšlo počasí kdy by se trochu lezlo.
gorbiodpovědět 

 Krásný povídání08:53:21 29.10.2020
za mě zatím nelepší díl i když se nelezlo
JardaPodpovědět 

 Titulek09:02:14 29.10.2020
Je pravda, že za mě byl jeden z nejpovedenějších závodů co jsem kdy zažil 24 hodinovka v Tisé - už ani nevím jestli to bylo 1845, nebo 1915, ale bylo to fajn
odpovědět 
 Re: Titulek18:39:04 29.10.2020
Sleduji vsechny dily, za mne tento byl nejmene zajimavy, asi proto ze ja jsem ten exot co ma radeji Belinu/nic proti Grete eh....Gertovi
Martas.odpovědět 
  Re: Titulek18:47:49 29.10.2020
V pořádku, zalíbit se všem je nepřirozené....
odpovědět 
  Re: Titulek05:54:13 30.10.2020
Proč tam podsouváš Gretu, to je jako vtip?
odpovědět 
   Re: Titulek18:05:29 30.10.2020
Jo byl to vtip..ja vim nic moc...ale v dilu o te Tise jsem chtel vedet neco vice o mistnim lezeni, ne o kavkazu ve flanelkach, toho mam uz plnou knihovnu z mladi....
Martas.odpovědět 

 Pěkné08:09:17 30.10.2020
Opět pěkný díl. Přiznám se, že mně se zatím líbil každý. Každá oblast i člověk je specifický a od toho se to odvíjí. Těším se na další :).
BKodpovědět 

 No. 108:01:46 10.11.2020
Nejlepší díl, moc se mi to líbilo.
 pavelllodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Citát natvrdlého Turčína | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu | zrele na psychiatriu | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (20)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1635 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1710 
 Ne, uniklo mi to. 
 1473 
 Sleduji jen Adama. 
 1539 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.