LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5836 lezců
1192414 cest
Nové přelezy:
Silly Game 8a
Bella Ciao 7b
El Prado D 7b+
Černý Trav 7C
Deutsche W 7B+ tr
Zellweger 8a
Seven Live 8a
Pal Norte 8c+
Pal Public 8c
Memoria De 7b

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Igor Novák - Předseda/ místopředseda

Ohromně si vážím Igora za rozhodnutí se zapojit do dění v epicentru ČHS. Vážím si ho o to víc, protože řada jeho vrstevníků rezignovala a už nechtějí v ničem pomoci (nedávno jsem potkal známého horolezce, jeho francouština a angličtina by nám jistě pomohla, v Krkonoších: Já už nic a z Brna máme blíž do Vídně).

Na druhou stranu se domnívám, že nějakou dobu stál trochu mimo. Z toho důvodu budu volit za předsedu Alenu, k tomu mám ostatně mandát oddílu. Igora bych ale hrozně rád viděl ve funkci místopředsedy a to proto, že by bylo velká škoda nevyužít jeho zkušeností a ochoty něco pro české horolezce udělat. Ostatně si myslím, že pokud vydrží, ho ten předsednickej post stejně časem nemine. V tandemu s Alenou mohou ale lecos dokázat, protože Alena je rozenej diplomat, kdežto Igor dokáže bouchnout do stolu.
K ostatním kandidátům: Slávek Vomáčko má podle mě trochu zúženej pohled, když ne překližkou, tak určitě soutěžema (všichni za stejných podmínek). Rozhodně ale ve VV rozhodně místo má. Taky bych tam rád viděl Jirku Všetečku. Honza Bloudek bude jistě dělat zase hlavního ekonoma. Rád bych ale viděl pojistku v tom, aby hlavní ekonom nemusel být za každou cenu ve VV. To pro případ, že by, nedej horolezecký pámbu, nebyl zvolen.
Nedávno jsem potkal Zdeňka Teplého. Utrousil, že neví, co na volbu Aleny řekne sekretariát. Myslím, že to byl jen jeho úlet. Každopádně nepředpokládám, že se budeme rozhodovat podle nálady sekretariátu, ale on se bude řídit našim rozhodnutím.
Promiňte lobování za Alenu, ale znám ji hezkech pár let, dokonce jsme spolu i něco málo vylezli.

Ťéša   [úpravy] 20:44 14.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Neboť kdo chvíli stál22:00:30 14.03.2005
Což růže neodvírá svoje květy,
když mezi ní a sluncem rozstřen mrak?
Pryč s klímotem již u kormidla lodi:
kdo chvíli stál, již stojí opodál,
den žádný dvakráte se nenarodí,
čin dvakrát nezraje - jen dál, jen dál!

Nám slunce jako jiným skráně zdobí,
nám po noci jak jiným vzchází den,
jsme jako jiní syny velké doby -
ta žádá však si celých mužů jen!
Klasikodpovědět 
 Básně noci22:37:23 14.03.2005
...řekl jsem mu probůh pane co jste zač
odvětil mi smutným hlasem nikdo hráč
bylo tu však něco smutného co mlčí
byl to stín jenž jako šibenice trčí
stín jenž padal z mostu vykřikl jsem ach!
ne vy nejste hráč! ne vy jste sebevrah
jiný klasikodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
Nasenbar, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Appendix 7b Baunei
Test124 6 +++
Cesta125 6 +++
Test124 6 +++
Samuel 8- Geyikbayiri
Nově komentované:
Standing Ovation 10-/10 Srbsko
Nová 2 5+ Kreutzberk
Tataráček V 11 7C Tisá - Modřín
Lenga 6a+ Kyparissi
Splněná Pětiletka 9+ Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Zase opaviáni | Re: Zase opaviáni | Re: Zase opaviáni | Para | Re: KDE JSTE??? | Re: Adam Ondra | Zase opaviáni | KDE JSTE??? | epesni | :) |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (33)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (9)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
60metrová spára na mostě v Berlíně na flash (4)

 Nově v inzerci:
Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | Telekomunikace ve Švedsku | Železo | Prodám sadu chytů | Pohorky Garmont Tower 2.0 Extreme | Péřák Warmpeace Explorer | Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 628 
 Někdy ano 
 601 
 Ne nepoužívám 
 640 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.