LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
50.Y 10025
51.Pelikán 10018
52.Hebelka 9976
Bouldry:
50.Kalvas 8900
51.Tra 8884
52.Kollár 8853
Hory:
29.Nehasil 2710
30.Malý 2695
31.Málek 2682

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174731 cest
Nové přelezy:
Fuck Capit 9-
LSD 9/9+
Chasin´ Th 9
Speedy Gon 9
Brillefin 7b
Osambabosa 8a
Tuzex 9+/10-
Křečové Ží 7C+
Věčně Bez 9-
Kríza Stre 10-

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Akády

Jen telegraficky: Muže vyhrál Jirous Příba, ženy Helča Lipenská.
Cesty byly pěkný, času málo ( vyhnali nás uklízečky ) a rozlézt v izolaci se nedalo ( vyhnal nás chlápek s vrtačkou ). Jinak to bylo GUT!!!

Luky   [úpravy] 22:28 12.11.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Ve stinu
Myslim, ze toto akademicke mistrovstvi bylo az moc ve stinu mistrovstvi republiky. Byla chyba, ze se vsechno konalo "dokupy". Minule akademiky v Pardubicich mely lepsi atmosferu i organizaci. V izolaci se nedalo rozlezt, malo divaku,... Pripadalo mi to jako by se konalo z nutnosti. Jinak byly fajn.
Zapsal: Trojkař, 19:16:50 13.11.2001
 AM-Praha
Souhlasím s názorem,že akademické mistrovství tohoto roku bylo asi pouze z nutnosti aby někdo měl "čarku"Oproti předchozímu ročníku v Pardubicích byl rozdíl asi jako mezi závodem SP/který jsem tedy abych přiznal viděl pouze na videu/a mezi vesnickým přeborem.Minulý ročník byl naprosto profesionálně připraven a to např.propagačně/já jsem se o konání AM v Praze dozvěděl náhodou u nás na fakultě nebylo nic!/,v Pardubicích měli např.závodníci zajištěno ubytování,teplou stravu/velmi zajímavě-jako v letadle/,nápoje,profi diskžokeje,komentátora/p.Sacký-HO Lomnice nad Popelkou/,byli přítomny dvě TV stanice a dokonce z celého závodu byla natočena profi video kazeta,která je v prodeji na stěně v Pardubicích/tuto by si měli "organizátoří Prahy koupit aby věděli jak se dělá AM!/.A co bylo pro závodníky nejzajímavější tak super ceny/dle zdělení organizátorů v hodnotě cca 70.000kč/A po závodech bylo super posezení v loděnici s uzeným seletem!Tento ročník jsme očekávali že bude určitě na úrovni předchozího,bohužel!Zmatek nad zmatek,hrůza!A co bylo nejvíc trapné?Půlení jednoho lana pro vítěze/hlavní cena!/,co vítězové budou dělat s 25m lana je určitě záhadou i pro ně.Jediné co bylo dobré tak dobře postavené cesty i když byli hodně těžké.Celkový pocit z pražských závodů,no další už tam nepojedu!
Zapsal: faja, 18:25:54 13.12.2001
 Akády
Plně souhlasím z předchozím článkem!Myslím že není co více dodat.
Zapsal: Tent, 18:15:04 14.12.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186099)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Milf 8 Frankenjura
Mephisto To Face 8/8+ Frankenjura
Bingo Bongo 7+/8- Donautal
Immer Wenn Es Regnet 7- Donautal
Rimini Protokoll 8 Donautal
Nově komentované:
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Michalův Řezák 9- Holštejn
Michalův Řezák 9- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2251 
 Ne 
 2484 
 Nevím 
 1700 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.