LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
37. 10178
38.??? 10166
39.Sejbal 10156
Bouldry:
37.Kümmel 9450
38.Stadtherrová 9350
39. 9206
Hory:
21.Magič 3464
22.Tomasu 3348
23.Lukeš 3282

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174694 cest
Nové přelezy:
Brillefin 7b
Osambabosa 8a
Tuzex 9+/10-
Křečové Ží 7C+
Věčně Bez 9-
Kríza Stre 10-
Královna O 7C
Kostěj 7C
Harmatanec 9a
Festival E 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Rozstřelový díl

Odezněl poslední díl naší soutěže. A stále není jasno.

Soutěž se totiž neuvěřitelně komplikuje. Je to hrozně napínavé a mnohem více napínavé to teprve bude!!

A protože sledovat tenhle urputnej zápas bavilo nejen mě, ale začalo bavit i mnoho dalších lidí, na Lezci bylo rozhodnuto, že podpoříme soutěž nějakou důstojnou cenou. Takže se soutěží o naprosto fantastickou cenu!

O lano Tendon 9,7 mm .
To lano Tendon, které tak příjemně hladí v ruce při jištění a lze ho rychlostí blesku cvaknout do expresky. Jeho délka je také úctyhodná má totiž 70m a tak ho můžete později zkracovat, zkracovat a zkracovat.
Jeho koncích je zabudován čip (TeROM - Tendom Electronic Rope Marking), to vám bude sice k vylezení cesty moc nepomůže, ale kdo by nechtěl mít lano s čipem?

Jen není jasné, kdo ho získá.



Proto jsme připravili rozstřelové snímky, připravili jsme je hlavně pro ty čtyři výtečníky
Michal Sylla, Kuba Hlaváček, Láďa Fuka, Jirous Příba (ale můžou soutěžit samozřejmě i ostatní), kteří se neumí řádně rozřadit v normálůní soutěži. Jsou to tři snímky (trochu nám to trvalo), na kterých se snažte poznat co nejlépe, o co to jde. Věřím, že právě to, že snímky jsou tři, snad napomůže k tomu, abychom mohli určit vítěze.



Minulý snímek byl z Fontainebleau, velké světlé parkoviště je výchozí bod pro sousední oblast Bas Cuvier, horní parkoviště hostilo dnes již neexistující kemp


Tři těžké soutěžní snímky 



Když už to lokalizujete, dejte si záležet na tom, abyste opravdu co nejpřesněji definovali hledanou oblast.

Poslední soutěžní snímek správně určili:
Kuba Hlaváček, Jakub Plšek, Jirous, Honzáč, Torouš, Hany, Špicál, Láďa Fuka, Emil Červenka, Honza Smichovič, Michal Mestek, Michal Sylla


Rozstřelový snímek A

foto by © Google




Rozstřelový snímek B

foto by © Google




Rozstřelový snímek C

foto by © Google



Napište mi do týdne na mail luky@lezec.cz používejte prosím opět nadpis: SOUTĚŽ.

Luky   [úpravy] 19:00 07.08.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186093)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schneckenparadie 5 Donautal
Sølvpilen 7a+ Stryn
Ville Vesten 7a+ Stryn
Ein Sommar I Stryn 7 Stryn
Tiriltoppen 5 Stryn
Nově komentované:
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Michalův Řezák 9- Holštejn
Michalův Řezák 9- Holštejn
Locherspiel 6c Eiger

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2251 
 Ne 
 2482 
 Nevím 
 1698 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.