LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
38.Šenkýř 10197
39.Winter 10179
40.Novotná 10168
Bouldry:
38.Zímová 9203
39.Jeliga 9203
40.Chovanová 9200
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199926 cest
Nové přelezy:
SHARMUJ LO 7C
Francouzsk XIa
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-

Stěny
Vertigo lezecké centrum - Bratislava
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Mariánské lázně - Mariánské Lázně

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Rock Point - OC Nisa - Liberec
HUDYsport - Ústí nad Labem

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

cupOFF OPEN - závod v lezení na obtížnost 2. ročník

19.-20. února 2011

Ještě před 14 dny to tak sice nevypadalo, ale teď už  je to jasný,  skalní sezona skončila a je načase zalézt na překližku. Čeká nás dlouhé a někdy trošku nudné tréninkové období na stěnách a boulderovkách. Jak si celou zimu udržet motivaci trénovat? Osvědčenou motivací jsou závody.

Proto jsme už teď na smíchOFFě  začali pracovat na přípravě  druhého ročníku závodu  cupOFF OPEN 2011. Pevně věříme, že se tím vyhneme hektickým přípravám, které provázely první ročník a že se nám podaří závod ještě vylepšit.

Takže formu začněte ladit na víkend 19. - 20.2. 2011.

Dobrou zprávu máme pro ty, kterým se první ročník líbil. Moc toho měnit nehodláme. Sobota bude určena pro širokou lezeckou veřejnost. Poleze se flash na cestách obtížnosti 4 – 9+ UIAA. Takže si zaleze opravdu každý. V neděli proběhne semifinále a finále, do kterého postoupí nejlepší ze soboty a nasazení závodníci ze světové špičky. Plné znění pravidel, postupový klíč, propozice a další informace naleznete na www.cupoff.cz. Rád bych upozornil na dvě změny oproti ročníku 2010. Ve snaze co možná nejvíce urychlit průběh závodu, jsme se rozhodli umožnit přihlášení do závodu již v pátek od 19.00 - 22.00 hod. a v sobotu od 7.30 – 8.00 hod. Druhá a podstatnější změna se týká zdvojení některých kvalifikačních cest.  Po zkušenostech s loňským ročníkem jsme se rozhodli zdvojit cesty obtížnosti 6, 7 a 8- UIAA. U těchto obtížností bude cesta A a cesta B (to jsme zkušebně zavedli již v minulém ročníku u cest 6 a 7). Změna bude spočívat v tom, že pokud si závodník vybere cestu B a nevyleze ji, tak bude mít na konci závodu možnost opravného pokusu na cestě A. Tento opravný pokus však bude sloužit pouze k získání bodů do celkového pořadí. Pokud tedy závodník vyleze cestu A v opravném pokusu TOP, tak již nepostupuje na cestu s vyšší obtížností a končí s výsledkem TOP na cestě A. Toto poněkud komplikované pravidlo zavádíme proto, že chceme, aby sobotní závod byl plnohodnotným závodem pro všechny a ne pouze kvalifikací, která má určit xy postupujících do semifinále.  Jsme přesvědčeni, že každý závodník by měl znát své umístění v závodu s maximální přesností.

Online registrace: bude možná v termínu:  15.1.-13.2.2011

Kategorie:
Ženy (které dovrší v roce 2011 16 let a starší)
Muži (kteří dovrší v roce 2011 16 let a starší)
Týmy – nejméně tříčlenné, mohou být i početnější. Započítávají se však výsledky tří nejúspěšnějších členů týmu. Soutěž týmů se počítá pouze ze sobotního závodu.

Hledáme sponzory:  Uspořádání  takovéto akce není úplně zadarmo. Proto bychom i touto cestou rádi požádali případné sponzory o podporu tohoto závodu. Pokud budete mít zájem, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Postupně budeme tento článek doplňovat o aktuální informace.

Za tým cupOFF
Tomáš Rakovič










Tomáš Rakovič   [úpravy] 14:27 10.12.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super21:18:51 10.12.2010
Uz se moc tesim, moc diky ;)
Modpovědět 

 Respekt22:06:57 10.12.2010
Už se taky těším;)
Olinodpovědět 
 Re: Respekt21:03:32 11.12.2010
Skoda, ze to neni MČR...
odpovědět 
  Re: Respekt17:06:04 12.12.2010
Závodní lezení i ?%CR má svoje pravidla. Pochopíte to už?
odpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189470)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SHARMUJ LOW Soft 7B Popova Skála
SHARMUJ LOW Hard 7C Popova Skála
Mrtvý Bod 6C Bystřička
— 1 -
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1783 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1926 
 Ne, uniklo mi to. 
 1670 
 Sleduji jen Adama. 
 1736 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.