LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
43.Paprsek 10070
44.Mikosik 10047
45.Smetanová 10047
Bouldry:
43. 8703
44.Pail 8656
45.Herman 8609
Hory:
14.Bernard 3207
15.Klimešová 2929
16.Černý 2891

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4713 lezců
769639 cest
Nové přelezy:
Dekameron Xb
Dvergtroll 8a+
Festival E 8A
Kalter Hau 9-
Glaspatron 9+/10-
Vysmátá Hr Xa
Carcassone 9
Hlavolam Xa
Obsidián 9+/10-
Valar Morg 10-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

Lanex cup

Místo konání: Trutnov
Kategorie: závod mládeže
Typ: obtížnost
Datum: 23.11.2002
Koeficient: 0.00

Chlapci A

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Rozehnal Pavel1993HO Rebel, TriopTOP+TOP+4TOP+
2.Němec Miroslav1993HO Hejnice-LanexTOPTOP+618+
2.Němec Tomáš1994HO HejniceTOP+TOP+418+
4.Kučera Roman1993PardubiceTOPTOP+618
5.Hornák Matuš1993Sekho-Senica (SK)TOP+TOP+418-
5.Šourek Jiří1993BěcharyTOP+TOP+418-
7.Šanda jakub1993HO GekonTOPTOP+618-
8.Šifra Radovan1996LanškrounTOP+TOP+417+
9.Burda Matěj1996HUDY Sport Hřensko7+913,49
9.Kuře Matěj1994Yetticlub Trutnov1115+11,4
9.Švarc Martin1994Yetticlub Trutnov131510,99
9.Otta Vojtěch1994Ricochet - Trutnov131510,99
9.Kubina Šimon1995HSK-Benecko14-3+11,22
9.Pacina Honza1994HK Sokol BěláTOP+16+5,617

Chlapci B

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Pfeifer Pavel1991HKO Police n. Met.TOP+TOP+6,71TOP+
2.Šimůnek Filip1991PardubiceTOP+TOP+6,7120
3.Novotný Tomáš1991PardubiceTOP+TOP+6,7120-
3.Tesař Lukáš1992HO HejniceTOP+TOP+6,7120-
5.Šifra Martin1991LanškrounTOP+TOP+6,7119+
5.Dupal Krištof1991HO Alpin IVTOP+TOP+6,7119+
7.Kadlec Vítek1992PardubiceTOP+TOP+6,7119
8.Brejtr Tomáš1991Yetticlub TrutnovTOP+TOP+6,7119-
9.Kubina Matěj1992HSK-BeneckoTOP+TOP+6,7114
9.Rott Martin1992HO Alpin IVTOP+TOP+6,7114
11.Kačírek Jan1991Yetticlub TrutnovTOP+TOP+6,717
12.Vachel Jan1992HO HejniceTOPTOP+9,49
13.Němeček Petr1992Lanškroun16+TOP+9,87
14.Dupal Štěpán1991HO Alpin IV16TOP+10,25
15.Cinert Matěj1992Pardubice14+1115,49
15.Honzák Radek1992Yetticlub Trutnov5+11+15,49

Chlapci C

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Kovačík Jakub1989MKŠK Modra (SK)TOP+TOP+8,4TOP-
2.Hladík Jan1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416+
3.Koza Standa1989Kadaň-HO ChomutovTOP+TOP+8,416
4.Slach Matěj1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416(-)
5.Pecen Ondra1990Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416-
6.Adámek David1989Kadaň-HO ChomutovTOP+TOP+8,415+
7.Dvorský Martin1989Ultraant PrahaTOP+TOP+8,415(+)
7.Tesař Jan1989HO HejniceTOP+TOP+8,415(+)
9.Fanta Petr1989HO Alpin IVTOP+TOP+8,415
10.Pavelek Petr1989HO Alpin IVTOP+TOP+8,415(-)
10.Novák Josef1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,415(-)
10.Skalický Jakub1989DDM-Česká LípaTOP+TOP+8,415(-)
13.Pavlíček Jakub1990PardubiceTOP+TOP+8,410+
14.Novák Matěj1989PardubiceTOP+TOP-11,9
15.Macháček Marek1990Yetticlub TrutnovTOP+1512,5
16.Karcol Jaroslav1989Pardubice11+TOP+13,1
17.Jelínek Ondřej1989HoubyTOP+14+13,3
17.Kádrle Martin1990Yetticlub TrutnovTOP+14+13,3
19.Našinec Zdeněk1989-TOP+1414,5
20.Šoltys Marek1990LK-Prachov131518,2
21.Jedlička Radek1990LK-PrachovTOP+1420,4
22.Pokorný Matuš1990LK-Prachov13+1421,5
23.Kalužný Ríša1989Yetticlub Trutnov121423
24.Moravec Petr1990Yetticlub Trutnov101423
25.Trenčianský Jan1990Kutná Hora8+1025

Chlapci D

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Fráz Tomáš1987HO Alpin IVTOP+TOP+7TOP
2.Tomanec Jakub1987HO JeseníkTOP+TOP+717
3.Kunc Michal1987Yetticlub TrutnovTOP+TOP+717-
4.Melichar Zdeněk1987HO HejniceTOP+TOP+716
5.Votoček Vojta1988Yetticlub TrutnovTOP+TOP+716-
6.Plzák Jan1987PardubiceTOP+TOP+713+
7.Honzák Jiří1988Yetticlub TrutnovTOP+TOP+711+
8.Tatera Lukáš1987HO Alpin IVTOP+TOP+711-
9.Hacura Jakub1987Hradec KrálovéTOP+TOP+79
9.Hurta Michal1987HO GekonTOP+TOP+79
11.Polišenský Pavel1987HO Rebel PustiměřTOP+TOP+78+
11.Lejsek Marek1988HO GekonTOP+TOP+78+
13.Jedlička Miroslav1987LK Prachov13-TOP+9,9
14.Krajcar Fanda1987Houby12+TOP+10,6
15.Kraclík Vojtěch1987Kadaň-HO Chomutov12+14-15
16.Velfl Lukáš1987Houby12+12-16,4
17.Školný Jakub1988Kadaň-HO Chomutov121316,7
18.Tříletý Petr1987HO Sokol Bělá Děčín1212+17,2
19.Hradecký Jiří19883.ZŠ Kom. TU8-5+18,5

Chlapci E

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Slouka Pavel1984LK PrachovTOP+TOP+9,519
1.Hacura Adam1985Hradec KrálovéTOP+TOP+9,519
3.Hovanec Stanislav1984HO Baník KarvináTOP+TOP+9,518
4.Drbohlav Lukáš1985HO Alpin IVTOP+TOP+9,518-
5.Mrázek Pavel1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,517
5.Fröhlich Vojta1985HO Alpin IVTOP+TOP+9,517
7.Procházka Milan1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,516-
8.Šolc Jan1986HKO Police n. M.TOP+TOP+9,512-
9.Bočarov Vasil1984HO Lokomotiva TUTOP+TOP+9,511+
10.Muráň Dalibor1985SPŠ LiberecTOP+TOP+9,511
11.Malošík Jan1985HO Baník KarvináTOP+TOP+9,510+
12.Daniel Jan1984HO Baník KarvináTOP+TOP+9,510
12.Štolc Filip1985HO GekonTOP+TOP+9,510
12.Staněk Jaroslav1986Yetticlub, SSARTOP+TOP+9,510
15.Profous Honza1984HoubyTOP+TOP+9,59-
16.Žigmond Martin1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,57-
17.Drechsel1986HKO Police n. M.TOP+TOP+9,56+
18.Jüngling Martin1986HO Alpin IVTOP+14+13,4
19.Veverka Ondřej1984Houby13TOP+13,6
20.Trenčianský Vladimír1986Kutná Hora13019,7

Dívky A

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Kosinová Lucka1993DymokuryTOP+TOP+2,7419-
2. Pražáková Verča1993DymokuryTOP+TOP+2,7418+
2. Schlöglová Tereza1994HO LanškrounTOP+TOP+2,7418+
4. Chmelíková Tereza1993PardubiceTOP+TOP+2,7418-
5. Skalická Anna1993Yetticlub TrutnovTOP+03,87

Dívky B

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále  SF 
1. Kovačiková Dominika1991MKŠK-Modra (SK)TOP+TOP+4,39TOP+16
2. Kuhn-Gaberová Monika1992HO VrchlabíTOP+TOP+4,39TOP+15
3. Kolouchová Barbora1991HO Alpin IVTOP+TOP+4,3920
4. Burešová Kateřina1991HO GekonTOP+TOP+4,3919+
5. Burdová Adéla1992HUDY Sport HřenskoTOP+TOP+4,3919
6. Horká Ludmila1992HSK-Benecko TOP+TOP+4,3912+
7. Nallerová Michaela1991Triop ZlínTOPTOP+6,2
8. Gaborčáková Martina1991Yetticlub TrutnovTOP-TOP+6,63
9. Rázková Evelína1992Yetticlub Trutnov13TOP+7,23
10. Borůvková Míša1992Yetticlub Trutnov13TOP+7,23

Dívky C

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále  SF 
1. Marecsková Štěpánka1989HO JeseníkTOP+TOP+416-13-
2. Tomancová Zuzana1989HO JeseníkTOP+TOP+416-9-
3. Burešová Štěpánka  1990HO Gekon TOP+TOP+415+
3. Máchová Nela1990LK PrachovTOP+TOP+415+
5. Štrajtová Monika1989HUDY Sport HřenskoTOPTOP+5,615
6. Bímová Adéla1989HO Alpin IVTOP+15-6,415-
7. Mrštíková Veronika1990Yetticlub Trutnov13+TOP+6,511-
8. Šandová Debora1990HO GekonTOP+TOP+410+
9. Dudová Dita 1990 PrahaTOP+14+7,3
9. Santariusová Markéta1989HO GekonTOP+14+7,3
11. Hančová Jana1990Yetticlub Trutnov13+TOP-9,8
12. Skalická Viola1990 DDM Česká Lípa13+14+12
12. Bakičová Martina1989HO Gekon13+14+12
14. Vrbenská Michaela1990Pardubice11+14+13,4
15. Štrajtová Tereza1990HUDY Sport Hřensko13+1413,6
16. Semeráková Dáša1990Yetticlub Trutnov10-1416,2
17. Horká Kamila1989HSK Benecko10+13+16,5
18. Nekvindová Jana19903.ZŠ Kom. TU8+10+18,5
18. Řepková Nikola1990Triop – Zlín9+1018,5

Dívky D

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Bílková Karina1988Praha13+TOP+1,711
2. Dupalová Dominika1988HO Alpin IVTOP+141,79
3. Smolařová Lucka1987Houby13-135,67+
4. Borůvková Katka1987Yetticlub Trutnov13-14-47
4. Tomášková Bohuslava1987HO Rebel PustiměřTOP+14-2,37
6. Pecenová Zuzana1988Yetticlub Trutnov12+13+5,76
7. Procházková Věra1988HO Alpin IV1213+6,2
8. Fantová Hanka1987HO Alpin IV10+12-8,7
9. Trojanová Mariana1988HO Alpin IV12-108,9
10. Ramešová Olga1988HO Alpin IV8-12-9,2
11. Šlochová Lucie1987Triop Zlín6+9+11

Dívky E

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Moravcová Linda1986Houby12+14-2,27
2. Kádrlová Romana1985Yetticlub Trutnov12+14-2,27-
3. Stárková Hana1986HO Gekon10+13+46+
4. Borůvková Lenka1986Yetticlub Trutnov13-14-1,46
5. Nedvědová Lenka1985HO Gekon10-135


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Krucjata trzeźwości, 8b (VI.6)
 Databáze cest:
Všechny cesty (137621)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zirbe 7 Grossglockner
One Way 4+ Grossglockner
Alex 5c Nago
Capitan Uncino 5a Nago
Wendy 5b Nago
Nově komentované:
Rubikova Kostka 7A Vysoký Vrch
Kalifornské Rendez-vous 8- Srbsko
Andulčina 8 Srbsko
Novomanželům Jansovým 4+ Perštejn

 Nově v diskusi:
Vrcholová knížka - krabička | Re: Vrcholová knížka - krabička | Re: Vrcholová knížka - krabička | Vrcholová knížka - krabička | Re: Stahnout lano nad vodou | Re: Stahnout lano nad vodou | Re: Stahnout lano nad vodou | Re: Finsteraarhorn 2019 | Re: Povolení Pálava | Re: Finsteraarhorn 2019 |

 Nové komentáře:
. | Definice | Re: jištění - nerozumím tomu | jištění - nerozumím tomu | ??? | Re: Oh | Re: Oh | rychlost | trollové | Re: Road to Tokyo (or Toulouse) |

 Kde to vře:
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu: muži kvalifikace (131)
Pád na Rovišti (74)
MS v lezení - obtížnost finále (37)
MS v lezení - rychlost (12)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 27 (10)
Lucka Hrozová: Digital Crack 8a/+ na Arete des Cosmiques (4)
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu - ženy (2)
Známý lezec zahynul (1)

 Nově v inzerci:
Kalhoty Prana | Lezečky Ocun Diamond | Garmin Fenix 5 Sapphire Gray Optic Metal band | Marmot Never Summer | ÁDR | Mamka lezeni | kámoš na pohodu | Skialp set Fischer Transalp 88 | Péřové kombinéza THE NORTH FACE | Lezení Rakousko |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 660 
 správce oblasti 
 590 
 obec - město 
 707 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 758 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.