LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
14.Pelikán 11028
15.Havlík 10897
16.Adamovský 10794
Bouldry:
14.Mlejnek 10100
15.Calda 9975
16.Votoček 9962
Hory:
3.Coubal 5186
4.Nikita 5186
5.Ondrášek 5185

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4713 lezců
769704 cest
Nové přelezy:
Unt'n Ban 7C
Unbekannt 7C
Automatix 8A+
Mise Kleop 8A
Dekameron Xb
Dvergtroll 8a+
Festival E 8A
Kalter Hau 9-
Glaspatron 9+/10-
Vysmátá Hr Xa

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

Trinec * BOULDER CUP 2003

Místo konání: TŘINEC Masarykova ZŠ
Kategorie: Český pohár v boulderingu
Typ: bouldering
Datum: 08.02.2003
Pořadatel: Rosťa Zico Tomanec
Koeficient: 0.00

Související článek

Muži finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1  B2  B3  B4  SUM  
1.Fojtík Martin730/Z1/8T2/Z1/12T1/Z1/120/Z4/82T3/4Z7/
2.Souček Radovan72T2/Z1/120/Z1/10T1/Z1/120/0/62T3/3Z3/
3.Eckert Martin77T1/Z1/120/Z1/80/Z1/80/Z1/91T1/4Z4/
4.Kašpárek Ivo73T1/Z1/120/Z1/80/Z1/80/0/71T1/3Z3/
5.Doubravský Tomáš780/Z1/8T1/Z1/120/Z2/80/0/61T1/3Z4/
6.Neústupný Štěpán830/Z1/6T1/Z1/120/Z2/80/Z3/81T1/4Z7/
7.Resch Petr74T1/Z1/120/0/60/0/70/0/21T1/1Z1/
8.Chrastina Andrej730/Z1/8T2/Z1/120/0/50/Z4/81T2/3Z6/

Ženy finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1  B2  B3  SUM  
1.Lipenská Helena77SENSOR, SUNSPORT, HO VERT. BRNOT1/Z1/120/Z1/60/Z1/81T1/3Z3/
2.Ulmonová Simona76JISKRA NOVÝ BORT1/Z1/120/0/40/0/51T1/1Z1/
3.Rajfová Lucie86TRIOP, SOKOL BRNO0/Z1/60/Z1/60/0/60/2Z2/18
4.Drlíková Michaela72HAVÍŘOV, LANEX0/Z3/70/0/40/0/20/1Z3/13
5.Holková Saša73HO ALPA OSTRAVA0/Z1/6000/Z1/6
6.Gojová Kateřina77HO TJ TŽ TŘINEC0/0/40/0/40/0/20/0/10

Muži kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1  B2  B3  B4  SUM  
1.Fojtík Martin73LOS BRŇOS0/Z1/8T2/Z1/12T1/Z1/120/Z4/8 2T3 4
2.Souček Radovan72BRNOT2/Z1/120/Z1/10T1/Z1/120/0/6 2T3 3
3.Eckert Martin77MKŠK MODRA, TRIOPT1/Z1/120/Z1/80/Z1/80/Z1/9 1T1 4
4.Neústupný Štěpán73SL USK PLZEŇ, PAD0/Z1/6T1/Z1/120/Z2/80/Z3/8 1T1 4
5.Kašpárek Ivo73CLIMBING TEAM PŘEROVT1/Z1/120/Z1/80/Z1/80/0/7 1T1 3
6.Doubravský Tomáš78ŠUMPERK0/Z1/8T1/Z1/120/Z2/80/0/6 1T1 3
7.Resch Petr74BEROUN PADT1/Z1/120/0/60/0/70/0/2 1T1 1
8.Chrastina Andrej73ŽILINA, BB KLAN, OCÚN0/Z1/8T2/Z1/120/0/50/Z4/8 1T2 3
9.Černý Karel77ZLÍN0/Z1/8T2/Z2/12 1T2 2
10.Doležaj Peter82CCC BBB SLOVENSKO0/0/4T2/Z1/12 1T2 1Z
11.Přibil Jiří80BB KLAN0/Z1/60/Z1/8
12.Šindel Petr73MEDIUM SOFT, TAXNET0/Z1/60/Z2/8
13.Mazák David65CLIMBING TEAM PŘEROV0/Z2/80/Z2/8
14.Bardas Tomáš74HO ALPA OSTRAVA0/Z1/60/0/6
14.Karolak Grzegorz81ZANIK TEAM0/Z1/60/0/6
14.Wozniak Romuald77DKW STRZEGOM0/Z1/60/0/6

Ženy kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1  B2  B3  SUM 
1.Lipenská Helena77SENSOR, SUNSPORT, HO VERT. BRNOT1/Z1/12T1/Z1/12T1/Z1/123T3
2.Holková Saša73HO ALPA OSTRAVAT1/Z1/12T1/Z1/120/Z2/92T2/3Z4/
3.Ulmanová Simona76JISKRA NOVÝ BORT1/Z1/12T1/Z1/120/Z3/82T2/3Z5/
4.Rajfová Lucie86TRIOP, SOKOL BRNOT1/Z1/12T1/Z1/120/0/62T2/2Z2/
5.Gojová Kateřina77HO TJ TŽ TŘINECT1/Z1/12T1/Z1/120/0/42T2/2Z2/
6.Drlíková Michaela72HAVÍŘOV, LANEXT1/Z1/12T2/Z2/120/Z2/92T3/3Z5/
7.Tomanová Petra83PETROL SERVICE ZL. MORAVCET2/Z2/120/0/60/0/41T2/1Z2/
8.Ulrychová Zuzana84BB KUBÍN0/Z1/80/0/60/0/41Z1/18
9.Gruszewska Emilia81ZANIK TEAM PL.0/Z1/80/0/30/0/41Z1/15
10.Klučiarova Monika83PETROL SERVICE ZL. MORAVCE0/0/60/0/30/0/312
10.Koláčková Michala78VAS BRNO0/0/60/0/30/0/312


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Legoland, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (137621)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
MTB Sudety III Supí Skály
Sestupová II Supí Skály
Mise Kleopatra 8A Sloup
Cheyenne 7+/8- Helenental
Zirbe 7 Grossglockner
Nově komentované:
Festival Experimentální Kultur 8A Ostaš
Rubikova Kostka 7A Vysoký Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Oprava spárových lezek | Re: Vrcholová knížka - krabička | Re: Vrcholová knížka - krabička | Re: Vrcholová knížka - krabička | Re: Vrcholová knížka - krabička |

 Nové komentáře:
Penis nerozhoduje | Vývoj se vrací k technickému lezení | Re: reflexy... | Re: Prý průměr :-) | Re: jištění - nerozumím tomu | Re: jištění - nerozumím tomu | Re: Prý průměr :-) | Re: Prý průměr :-) | Re: Prý průměr :-) | ten co se mu to líbí |

 Kde to vře:
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu: muži kvalifikace (139)
Pád na Rovišti (89)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 27 (13)
MS v lezení - rychlost (12)
MS v lezení: kombinace - ženy - finále (11)
MS v lezení - obtížnost finále (4)
Lucka Hrozová: Digital Crack 8a/+ na Arete des Cosmiques (4)
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu - ženy (2)

 Nově v inzerci:
POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Prodám kotvu a karabinu | Prodám různé druhy karabin | Statická a dynamická lana | Horsky pruvodce | Cyklotretry Shimano dámské | Doprovod k dětem na ferratu | Spolulezec | Directalpine | Kalhoty Prana |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 700 
 správce oblasti 
 626 
 obec - město 
 743 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 796 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.