LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
25.Churavý 10550
26.Lachman 10504
27.Chejn 10400
Bouldry:
25.Duchoň 9425
26.Karban 9400
27.Barchánek 9253
Hory:
24.JPPP 2485
25.Lavička 2452
26.Nešťák 2357

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4715 lezců
770223 cest
Nové přelezy:
Total Brut Xa
Igym 8+/9-
Poslední V 10
Vyschlý Po 7C
Tarragona 7c
Instint Sa 7b+
Cuobo 7c
Kuiippel A 9
Osama Du S 9/9+
Epita 9

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

MČR

Místo konání: Prah Brumlovka
Kategorie: Mistrovství České Republiky
Typ: obtížnost
Datum: 10.11.2001
Rozhodčí: Slávek Vomáčko
Koeficient: 0.00
Sponzoři:
ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, Exaterm

Muži

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kval.        Semif.        Finále       
1.Mrázek Tomáš82Rock Pillars, Van Gansenwinkeljun.top99,0099,00top99,0099,00top99,0099,000
2.Hlaváček Kuba82Triop, BB klan, Ruzynějun.top99,0099,00top99,0099,0028,00-28,0027,997
3.Kořan Pavel74Triop, VanGansewinkeltop99,0099,00top99,0099,0026,50-26,5026,497
4.Malina Václav73HO Ruzynětop99,0099,0019,60+19,6019,6024,00-24,0023,997
5.Přibil Jirous80BB klan, Ocún, RPtop99,0099,0021,5021,5021,5020,8020,8020,800
6.Chrastina Andrej73BB klan, Ocún, RP, a.9top99,0099,0022,50-22,5022,5020,0020,0020,000
7.Resch Zdeněk72Lokomotiva Berountop99,0099,0019,80+19,8019,8017,80+17,8017,803
8.Fojtík Martin73Los Brňostop99,0099,0020,50-20,5020,5016,50+16,5016,503
9.Resch Petr74Lokomotiva Berountop99,0099,0018,50+18,5018,50
10.Novák Standa79Brnotop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Oliva Jirka77BB klantop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Klap David75Praha Lukastop99,0099,0018,5018,5018,50
13.Nosek Radim79Liberec15,00-15,0015,0018,5018,5018,50
14.Štefánek Rosťa77Hudy sporttop99,0099,0018,50-18,5018,50
14.Zbranek Jan86Triopjun.top99,0099,0018,50-18,5018,50
16.Stráník Štěpán87Choceňjun.top99,0099,0017,5017,5017,50
17.Rakovič Tomáš68Jaruška Prahatop99,0099,0016,0016,0016,00
18.Švub Ondřej85CCCBBBjun.top99,0099,0015,70-15,7015,70
19.Bláha Petr76HO Přírodní vědy16,5016,5016,5015,70-15,7015,70
20.Beneš Ondřej83USK Slaviajun.top99,0099,0015,2015,2015,20
20.Mázl Luboš72Saltictop99,0099,0015,2015,2015,20
22.Dragoun Jiří70Lokomotiva Berountop99,0099,0015,20-15,2015,20
23.Ulrich Pavel52Jaruška Prahatop99,0099,0013,5013,5013,50
24.Skalský Tomáš84Universita Brnojun.15,80+15,8015,8012,60+12,6012,60
25.Volf Jakub87TJ Ruzynějun.top99,0099,0012,30-12,3012,30
26.Sládek Tomáš82BB klan, Jaruška Prahajun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
26.Valčík Jakub85Choceňjun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
28.Stráník Martin90Choceňjun.top99,0099,0011,20-11,2011,20
29.Peltrám Václav68Benešov u Prahytop99,0099,0010,00-10,0010,00
30.Mazák David75Přerov17,5017,5017,509,40+9,409,40
31.Pelikán Martin83Plzeňjun.17,500,000,000,00
32.Trnka Martin79THC HoLo16,20-16,2016,20
33.Hroza Libor87Saltic,Singing rockjun.15,3015,3015,30
34.Matoušek David79HO Zevl15,00-15,0015,00
35.Frohlich Vojta85HOM Alpin IVjun.14,9014,9014,90
36.Leitman Marek83HK Baník Prievidzajun.14,50+14,5014,50
37.Straka Jaroušek77Jaruška Praha14,4014,4014,40
38.Lautner Jiří77Triop14,10+14,1014,10
38.Podhradský Tomáš79Pod Hradem14,10+14,1014,10
40.Horák Honza65Jaruška Praha14,1014,1014,10
41.Niedoba Pavel75Los Brňos14,00+14,0014,00
42.Brodský Břéťa80H.K.Pavouk Budějovice14,00-14,0014,00
43.Bláha Jakub85Extrém team Kadaňjun.13,90+13,9013,90
44.Roch Petr78HO Zevl13,30+13,3013,30
45.Herodes Martin79HO Zlín13,3013,3013,30
46.Štefko Robert66CCCBBB12,5012,5012,50
47. Vích Pavel84Jaruška Prahajun.12,50-12,5012,50
48.Maršík Jarda71HO Teplice12,0012,0012,00
49.Pavlů Karel73HO Hoření Paseky11,80+11,8011,80
50.Brajer Raďous66Jaruška Praha11,8011,8011,80
51.Bobok Stano67CCCBBB10,2010,2010,20
52.Lukáš Jan74Plzeň10,20-10,2010,20
53.Kovanda Rudy57Los Brňos9,409,409,40
54.Řehák Milan79BB klan8,80+8,808,80
55.Křišta Karel74Kapka8,60+8,608,60
56.Dlouhý Tomáš83Freesportjun.8,00+8,008,00
57.Sucharda Ondřej78THC HoLo7,60+7,607,60
58.Havel Jirka82Triop Zlínjun.7,207,207,20
59.Kosík Tomáš85Plzeňjun.7,007,007,00
59.Sadílek Martin83jun.7,007,007,00
61.Nováček Honza83Fresportjun.6,80+6,806,80
62.Bláha Jindra89Extrém team Kadaňjun.6,806,806,80
63.Švácha Jiří86HOKOK Kladnojun.6,006,006,00

Ženy

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Semif.        Finále        Superf.      
1.Kotasová Věra77Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkeltop99,0099,00021,00-21,0020,99725,50+25,5025,503
2.Kysilková Tereza87Hudy Sport Brnojun.top99,0099,00021,00-21,0020,99725,00-25,0024,997
3.Lipenská Helena77Pivovar Eggenberg, Sensortop99,0099,00020,50-20,5020,497
4.Čintalová Zuzana83Modra, HO Zevl, SKjun.top99,0099,00019,30-19,3019,297
5.Rajfová Lucie86Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00019,00+19,0019,003
6.Hrozová Lucie88Saltic, Singing Rockjun.top99,0099,00019,0019,0019,000
7.Nagyová Sylva77Brnotop99,0099,00018,50-18,5018,497
8.Rajfová Silvie89Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00017,00+17,0017,003
9.Trnková Lenka75Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia ULtop99,0099,00015,80-15,8015,797
10.Hnízdilová Soňa83Triopjun.11,50+11,5011,503
11.Kupilíková Katka86Vertikal Sport, Makakjun.10,60-10,6010,597
12.Melicharová Petra85Alpinus, Triopjun.10,50+10,5010,503
13.Glaserová Martina88Slávia Liberecjun.9,109,109,100
14.Wunschenová Petra75Extrém8,908,908,900
15.Kadlecová Světlana87Extrém team Kadaňjun.6,406,406,400
16.Tomášková Bohuslava87Triopjun.5,205,205,200


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Futurama, 7+/8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (137672)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Puzzle Box Left 5.12b Squamish
Anni 6C Na Hřebenech
7b 5C Balagne
Le Nose 6B Balagne
8b 5C Balagne
Nově komentované:
Festival Experimentální Kultur 8A Ostaš
Odyseova Cesta 8 Hlubočepské Plotny
Odyseova Cesta 8 Hlubočepské Plotny

 Nově v diskusi:
Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Řež | Re: Řež | Re: Řež | Re: Řež | Řež | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách |

 Nové komentáře:
Re: MS | Re: Pocasi na iOS? | Bouřky | Re: dotaz na znalce | Re: Rischat je prostě borec | Re: Kombinace | Re: Trojboj jen jako test | Re: Rischat je prostě borec | Re: Kombinace | Pocasi na iOS? |

 Kde to vře:
MS v lezení: kombinace - muži - finále (101)
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu: muži kvalifikace (98)
Pád na Rovišti (41)
Blesky v Tatrách zabily 5 lidí včetně jednoho Čecha (16)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 27 (15)
MS v lezení: kombinace - ženy - finále (14)
36. ročník Fesťáku začíná dnes v Teplicích nad Metují (3)
MS v lezení - rychlost (1)
Silikonem poškozené skály (1)
Klára Kolouchová: vylezla jsem na K2 (1)

 Nově v inzerci:
Hledám parťáka na 5BV | Rábl fest (11.10 - 13.10) | lezení na jihu | Lezení Ostaš | Partak do hor | expediční věci | POSTROJ EXOFIT NEX 1113901 | Prodám kotvu a karabinu | Prodám různé druhy karabin | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 863 
 správce oblasti 
 711 
 obec - město 
 840 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 890 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.