LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
ZRUŠENO - Mistrovství ČR bouldering (16.06)
EP mládeže Bruneck (16.06)
Akademické MS Bratislava (20.06)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 12131
3.Vopat 11449
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Jungling 11000
3.Stráník 10925
Hory:
1.Coubal 6441
2.Skopec 6219
3.Šuraba 6170

Výsledky
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)
ME mládeže Imst (25.05)

Deníčky
4476 lezců
691825 cest
Nové přelezy:
Anakonda 7C
Krieg Und 9-
Libero 9-
Obsidián 9+/10-
Hakuma Mat 9
Esotheric 9+/10-
Tabledance 9+
Ab Durch D 9/9+
Left Side 9
Boomerang 9

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ME mládeže Edinburgh

obtížnost a rychlost

smallO víkendu proběhlo ve Velké Británii Mistrovství evropy mládeže ve sportovním lezení. Z 18 českých reprezentantů skončili nejlépe na 6. místě Vojtěch Trojan (obtížnost) a Jan Kříž (rychlost).

Výsledky - obtížnost


výsledky finále, výsledky a umístění v kvalifikačních cestách

junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top 46+ (1.) 39 (3.)
2. Martin Bergant (SLO) Top 45+ (4.) 37 (4.)
3. Sebastian Halenke (GER) 50 46+ (1.) Top (1.)
18. Martin Jech (CZE) 33+ (17.) 35 (14.)
22.-23. Petr Čermák (CZE) 32 (20.) 25+ (25.)
24. Štěpán Volf (CZE) 27+ (26.) 28 (22.)
30 závodníků z 15 zemí (FRA, SLO, GER, RUS, AUT, POL, ITA, ISR, CZE, NED, GBR, DEN, NOR, LUX, BUL)

1. Anak Verhoeven (BEL) Top Top (1.) Top (1.) 3.24
2. Jessica Pilz (AUT) 49+ Top (1.) Top (1.)
3. Julia Chanourdie (FRA) 49+ 46+ (3.) Top (1.)
15. Tereza Svobodová (CZE) 20 (14.) 41+ (17.)
23 závodnic z 15 zemí (BEL, AUT, FRA, SLO, ISR, SUI, ITA, UKR, RUS, SWE, CZE, POL, GBR, LUX, DEN)

mládež A
1. Georg Parma (AUT) Top 37 (5.) 45+ (4.)
2. Fedir Samoilov (UKR) 46+ 37 (5.) 46+ (2.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 42+ 37 (5.) Top (1.)
26. Petr Kliger (CZE) 24+ (25.) 28 (25.)
30. Vojtěch Sedláček (CZE) 24+ (25.) 26 (29.)
34. Jakub Dvouletý (CZE) 23+ (29.) 20 (35.)
37. Jan Doseděl (CZE) 17+ (40.) 23 (33.)
40 závodníků z 19 zemí (AUT, UKR, FRA, SUI, SWE, RUS, GBR, SLO, GER, ITA, ESP, ISR, NED, CRO, CZE, BUL, LUX, NOR, DEN)

1. Alina Ring (SUI) 36+ Top (1.) 52 (1.)
2. Molly Thompson- Smith (GBR) 36+ 43 (16.) 44 (3.)
3. Hannah Schubert (AUT) 36 42 (19.) 43+ (4.)
17. Eliška Vlčková (CZE) 43 (16.) 26+ (13.)
31. Jana Vincourková (CZE) 26+ (30.) 13+ (22.)
34. Veronika Scheuerová (CZE) 25 (33.) 13+ (22.)
37 závodnic z 16 zemí (SUI, GBR, AUT, SRB, ITA, RUS, GER, BEL, CZE, FRA, SWE, ESP, DEN, HUN, NOR, POL)

mládež B
1. Giorgio Bendazzoli (ITA) 43 Top (1.) Top (1.)
2. Mathias Posch (AUT) 43 49 (3.) Top (1.)
3. Léo Ferrera (FRA) 38+ 39+ (6.) 38+ (3.)
6. Vojtěch Trojan (CZE) 31+ 35+ (11.) 38 (8.)
9. Vojtěch Vlk (CZE) 17+ 44+ (5.) 38+ (3.)
22. Jan Kendík (CZE) 23+ (22.) 29+ (20.)
32 závodníků z 15 zemí (ITA, AUT, FRA, SWE, CZE, UKR, ESP, BEL, GBR, GER, RUS, SUI, NOR, DEN, MKD)

1. Janja Garnbret (SLO) 46+ Top (1.) 51 (7.)
2. Asja Gollo (ITA) 46 Top (1.) Top (1.)
3. Tjasa Slemensek (SLO) 35+ Top (1.) Top (1.)
9. Veronika Peltrámová (CZE) 24 Top (1.) 46+ (11.)
31 závodnic z 15 zemí (SLO, ITA, SUI, RUS, AUT, GER, CZE, BEL, POL, GBR, ISR, NOR, SWE, DEN, LUX)

poster


Výsledky - rychlost


všechny výsledky od finále po klasifikaci

junioři
1. Nambot Quentin (FRA) 6.57 6.58 7.15 6.64
2. Alessandro Santoni (ITA) fall 6.84 8.36 6.72
3. Sergei Luzhetskii (RUS) 6.97 6.70 7.02 6.93
6. Jan Kříž (CZE) 9.11 6.67
(2. nejlepší čas kvalifikace, 2. nejrychlejší závodník v kategorii)
14 závodníků z 10 zemí (FRA, ITA, RUS, CZE, POL, GER, SUI, GBR, BUL, DEN)

1. Nina Lach (AUT) 9.64 9.82 10.05 9.72
2. Varvara Shatalova (RUS) 10.41 9.95 10.37 10.76
3. Alexandra Elmer (AUT) 9.64 9.83 10.01 9.87
9 závodnic z zemí (AUT, RUS, UKR, FRA, ITA, DEN)

mládež A
1. Maksim Diachkov (RUS) 7.17 7.44 7.68 7.26
2. Kostiantyn Pavlenko (UKR) 10.97 7.01 7.57 7.08
3. Ludovico Fossali (ITA) 6.91 8.55 7.12 7.43
12. Pavel Krutil (CZE) 11.72
13. Jan Doseděl (CZE) 12.99
15 závodníků z 8 zemí (RUS, UKR, ITA, FRA, BUL, GBR, CZE, DEN)

1. Yana Lugovenko (UKR) 9.15 9.13 9.70 10.29 9.82
2. Anastasia Manuylova (RUS) 9.16 9.30 9.33 9.91 9.98
3. Patrycja Chudziak (POL) 9.12 fall 9.42 9.30 9.06
12. Veronika Scheuerová (CZE) 14.11 14.45
17 závodnic z 9 zemí (UKR, RUS, POL, SRB, ITA, FRA, CZE, HUN, DEN)

mládež B
1. Denis Diachkov (RUS) 8.64 9.19 9.64 8.85
2. Paolo Martignene (ITA) 11.07 10.14 10.31 8.67
3. Gian Luca Zodda (ITA) 8.54 fall 8.72 8.43
10. Matěj Burian (CZE) 9.73
13 závodníků ze 6 zemí (RUS, ITA, UKR, FRA, CZE, DEN)

1. Ekaterina Barashchuk (RUS) 9.27 10.12 11.89 10.22
2. Elizaveta Ivanova (RUS) 13.60 9.91 9.98 9.86
3. Giulia Fossali (ITA) 11.15 13.79 12.57 11.24
14 závodnic ze 7 zemí (RUS, ITA, FRA, GER, POL, DEN, SWE)


Odkazy:
www.ifsc-climbing.org


Marťan   [úpravy] 08:52 17.06.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Němá barikáda, 9+/10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (127277)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Osterweg 6- Steinwald
Geisterkante 8- Steinwald
Geisterwand 5 Steinwald
Glatteis 7 Steinwald
Albrum 6+ Steinwald
Nově komentované:
Cesta Sv. Vladimíra VIIa Hrubá Skála
Cesta Sv. Vladimíra VIIa Hrubá Skála
Opičí Krok VIIb Tisá - Velké Stěny
První Vlaštovka VIIb Labák - Levý Břeh
Jihovýchodní Hrana VIIa Tisá - Hřebenové Věže

 Nově v diskusi:
nová cesta | Re: foto dne | foto dne | Re: Montana - titulka | Re: Sportovky - Savojské Alpy | Re: Montana - titulka | Re: Montana - titulka | Re: Montana - titulka | Re: Montana - titulka | Re: Montana - titulka |

 Nové komentáře:
Re: projektovy lezeni je proste stres | Re: projektovy lezeni je proste stres | Re: projektovy lezeni je proste stres | Re: projektovy lezeni je proste stres | Re: projektovy lezeni je proste stres | editor je flink :) | Re: projektovy lezeni je proste stres | Re: smazane 'prispevky' | Re: Moroni a Khazanov | paráda |

 Kde to vře:
Video: Jeden den s Ivou Vejmolovou (45)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (45)
Martin Stráník: rozhovor nejen o závodní sezóně (30)
Jak jsme byli na závodech v Boloni (27)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (19)
Tohle se mi přeci nemůže stát! (19)
Adam Ondra má od olympioniků prestižní cenu Gutha-Jarkovského (16)
Piolets d'Or 2018 v předvýběru jsou 2 x horolezci z Česka (15)
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (12)
Stevie Haston- druhé 9a (9)

 Nově v inzerci:
Hezké dětství si můžu zařídit v každém věku | Sedák Singing Rock Garnet | Friendy | Vše na cestu | Ztracená lekarnička Bořeň | DARUJEM listu | nafukovačka Therm-A-Rest Prolite | Statická lana 25 - 29m | Dynamická lana 20 - 26m | Plato Mt.Rossa |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 1912 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 1530 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 1476 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 1432 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 1417 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 1472 
 7 všechny tři díly 
 1617 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.