LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí
Vychází nová kniha Máry Holečka o Gasherbrumu I.

Závody
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)
Dolní Morava (26.01)
SP v ledolezení Itálie (01.02)

Žebříček
Cesty:
20.Brajer 10594
21.Novák 10590
22.Pelikán 10559
Bouldry:
20.Novák 9678
21.Rychtrmoc 9656
22.Lyčka 9556
Hory:
16.Ondrášek 3499
17. 3388
18.Souček 3316

Výsledky
EP v ledolezení Slovensko (08.12)
MMČR v boulderingu (07.12)
EP v ledolezení Slovinsko (01.12)

Deníčky
4587 lezců
728109 cest
Nové přelezy:
Terrones D 8a+
Ramadan 8b
Nové Pušky 7C
Antes Tron 8a
Ugly Duck 7c
Prase Vaře 7C
Modlitba 7C
Bull Bar T 7b+
Mevlana L2 9
This Is Af 7C+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MSJ - Central Saanich (CAN)

obtížnost, rychlost

smallVe čtvrtek začalo v Kanadě Mistrovství světa juniorů, kterého se účastí také závodníci z ČR, od pátku do pondělí se závodí. Jan Kříž na rychlost 4. místo.

Přímý přenos na Youtube nebo stránkách IFSC:


pondělí:

výsledky - obtížnost



junioři
1. Dmitry Fakiryanov (RUS) Top (1.) 38 (.) 44 (5.) Top (1.)
2. Sebastian Halenke (GER) 41 (2.) 37+ (.) 44 (5.) 41 (5.)
3. Domen Skofic (SLO) 33+ (3.) 34+ (.) Top (1.) Top (1.)
26. Petr Čermák (CZE) 18 (18.) 29+ (16.) 35+ (19.)

1. Magdalena Röck (AUT) 51+ (1.) Top (1.) Top (1.) 45+ (1.)
2. Katharina Posch (AUT) 41 (.) 36+ (.) Top (1.) 35 (7.)
3. Manon Hily (FRA) 36+ (3.) 32+ (.) Top (1.) 35+ (3.)
11. Tereza Svobodová (CZE) 22+ (11.) 44 (10.) 23 (20.)
41 závodníků a 31 závodnic

mládež A
1. Naoki Shimatani (JPN) 33+ (1.) 36 (.) 40+ (2.) Top (1.)
2. Shinichiro Nomura (JPN) 32+ (2.) 34+ (.) 38+ (9.) 44+ (7.)
3. Bernhard Röck (AUT) 30+ (3.) 34+ (.) 40+ (2.) 48 (4.)
27. Martin Jech (CZE) 24+ (32.) 30 (19.)

výsledky děvčat se nezobrazují
26. Jana Vincourková (CZE)
53 závodníků a 43 závodnic

mládež B
1. Stefano Carnati (ITA) 42 (1.) 40+ (.) 38+ (6.) Top (1.)
2. Hugo Parmentier (FRA) 41+ (2.) 48+ (.) 41 (3.) Top (1.)
3. Sascha Lehmann (SUI) 41+ (3.) 47 (.) 44+ (1.) Top (1.)
19. Vojtěch Vlk (CZE) 32+ (.) 34+ (12.) 33+ (24.)
23. Petr Kliger (CZE) 30 (.) 34+ (12.) 33 (26.)

1. Aika Tajima (JPN) 35 (+.) 43+ (.) 36+ (10.) Top (1.)
2. Emilie Gerhardt (GER) 30+ (2.) 37 (.) Top (1.) 42+ (10.)
3. Miwa Oba (JPN) 30+ (3.) 36+ (.) Top (1.) Top (1.)
42 závodníků a 38 závodnic


Výsledky obtížnost semifinále



junioři
1. Rishat Khaibullin (KAZ) 36
2. Christoph Hanke (GER) 32+
3. Dylan Barks (USA) 32
26. Petr Čermák (CZE) 18
26 závodníků v semifinále

1. Solah Kim (KOR) 27+ (1.) 46 (7.) 28+ (13.)
2. Karoline Sinnhuber (AUT) 22+ (2.) 38 (18.) 35 (7.)
3. Iyma Lamarche (CAN) 22+ (3.) 38+ (16.) 34+ (11.)
11. Tereza Svobodová (CZE) 22+ (11.) 44 (10.) 23 (20.)
27 závodnic v semifinále

mládež A
1. Sean Bailey (USA) 37
2. Yuki Hada (JPN) 34+
3. Evgenii Kozlov (RUS) 33+

výsledky děvčat se nezobrazují
26. Jana Vincourková (CZE)
26 závodnic v semifinále

mládež B
1. Kaya Otaka (JPN) 45+
2. Ryosuke Hibino (JPN) 42+
3. Jan-Luca Posch (AUT) 38+
19. Vojtěch Vlk (CZE) 32+
23. Petr Kliger (CZE) 30+
26 závodníků v semifinále

1. Janja Garnbret (SLO) 47
2. Margo Hayes(USA) 43+
3. Aika Tajima (JPN) 43+
26 závodnic v semifinále


neděle:

Výsledky rychlost



mládež A
1. Alessandro Santoni (ITA) 9.00 9.01 7.00 7.68 6.94
2. Aleksandr Shikov (RUS) 9.72 6.92 6.98 7.96 7.01
3. John Brosler (USA) 6.74 10.80 6.80 7.66 6.77
4. Jan Kříž (CZE) 7.52 9.39 6.82 7.12 7.06
27


sobota:

Výsledky kvalifikace - obtížnost



Obtížnost - junioři
1. Thomas Joannes (FRA) Top (1.) Top (1.)
1. Domen Skofic (SLO) Top (1.) Top (1.)
3. Dmitry Fakiryanov (RUS) 44 (5.) Top (1.)
21.-23. Petr Čermák (CZE) 29+ (16.) 35+ (19.)

1. Magdalena Röck (AUT) Top (1.) 45+ (1.)
2. HILY Manon Hily (FRA) Top (1.) 35+ (3.)
2. ONOE Aya Onoe (JPN) Top (1.) 35+ (3.)
14. Tereza Svobodová (CZE) 44 (10.) 23 (20.)
41 závodníků a 31 závodnic

Obtížnost - mládež A
1. Naoki Shimatani (JPN) 40+ (2.) Top (1.)
2. Keiichiro Korenaga (JPN) Top (1.) 39+ (11.)
2. Georg Parma (AUT) 39+ (5.) Top (1.)
2. Hannes Puman (SWE) 39+ (5.) Top (1.)
27. Martin Jech (CZE) 24+ (32.) 30 (19.)

1. Julia Chanourdie (FRA) Top (1.) Top (1.)
1. Jessica Pilz (AUT) Top (1.) Top (1.)
1. Anak Verhoeven (BEL) Top (1.) Top (1.)
18. Jana Vincourkova (CZE) 35+ (16.-17.) 30+ (18.)
53 závodníků a 43 závodnic

Obtížnost - mládež B
1. Sascha Lehmann (SUI) 44+ (1.) Top (1.)
1. Kai Lightner (USA) 44+ (1.) Top (1.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 41 (3.) Top (1.)
19. Vojtěch Vlk (CZE) 34+ (12.) 33+ (24.)
21. Petr Kliger (CZE) 34+ (12.) 33 (26.)

1. Claire Buhrfeind (USA) Top (1.) Top (1.)
1. Janja Garnbret (SLO) Top (1.) Top (1.)
1. Margo Hayes (USA) Top (1.) Top (1.)
1. Miwa Oba (JPN) Top (1.) Top (1.)
42 závodníků a 38 závodnic


pátek:

Kvalifikace - 1. cesta



Obtížnost - junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top
1. Thomas Joanes (FRA) Top
1. Domen Skofic (SLO) Top
1. Loïc Timmermans (BEL) Top
16.-21. Petr Čermák (CZE) 29+

1. Manon Hily (FRA) Top
1. Delaney Miller (USA) Top
1. Aya Onoe (JPN) Top
1. Katharina Posch (AUT) Top
1. Magdalena Röck (AUT) Top
10. Tereza Svobodová (CZE) 44
41 závodníků a 31 závodnic

Obtížnost - mládež A
1. Keiichiro Korenaga (JPN) Top
2. Jongwon Chon (KOR) 40+
2. Bernhard Röck (AUT) 40+
2. Naoki Shimatani (JPN) 40+
32. Martin Jech (CZE) 24+

1. Julia Chanourdie (FRA) Top
1. Jessica Pilz (AUT) Top
1. Anak Verhoeven (BEL) Top
16.-17. Jana Vincourková (CZE) 35+
53 závodníků a 43 závodnic

Obtížnost - mládež B
1. Sascha Lehmann (SUI) 44+
1. Kai Lightner (USA) 44+
12.-14. Vojtěch Vlk (CZE) 34+
12.-14. Petr Kliger (CZE) 34+

1. Claire Buhrfeind (USA) Top
1. Celine Cuypers (BEL) Top
1. Janja Garnbret (SLO) Top
1. Emilie Gerhardt (GER) Top
1. Margo Hayes (USA) Top
1. Michelle Hulliger (SUI) Top
1. Miwa Oba (JPN) Top
1. Franziska Sterrer (AUT) Top
1. Laura Stöckler (AUT) Top
42 závodníků a 38 závodnic


Startovní listina



Obtížnost - junioři
Petr Čermák, 1995 (CZE) start. 29, č. 169
Tereza Svobodová, 1995 (CZE) start. 18, č. 18
48 závodníků a 32 závodnic

Obtížnost - mládež A
Martin Jech, 1996 (CZE) start. 43, č. 233
Jana Vincourková, 1997 (CZE) start. 10, č. 50
57 závodníků a 45 závodnic

Obtížnost - mládež B
Vojtěch Vlk, 1999 (CZE) start. 18, č. 268
Petr Kliger, 1998 (CZE) start. 30, č. 280
45 závodníků a 42 závodnic

Rychlost - junioři
33 závodníků a 16 závodnic

Rychlost - mládež A
Jan Kříž, 1996 (CZE) star. 31, č. 441
32 závodníků a 24 závodnic

Rychlost - mládež B
22 závodníků a 19 závodnic

poster


Program



čtvrtek 15.8.20103 - registrace

pátek 16.8.2013
9:30 - kvalifikace obtížnost 1. cesta

sobota 16.8.2013
9:30 - kvalifikace obtížnost 2. cesta

neděle 17.8.2013
12:00 kvalifikace rychlost junioři
13:30 kvalifikace rychlost mládež A
15:00 kvalifikace rychlost mládež B
16:30 finále rychlost

pondělí 18.8.2013
9:00 start semifinále obtížnost
16:30 start finále obtížnost
20:30 - vyhlášení a zakončení


Odkazy:
Startovní listina

Výsledky kvalifikace


Marťan   [úpravy] 09:00 18.08.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Kvalifikace 1. cesta22:29:15 16.08.2013
Výsledky ještě nejsou u všech závodníků. Z našich dnes nejlepší Terka Svobodová by měla být 10. v juniorkách. Snad se to povede i zítra ;)
 martan
 Re: Kvalifikace 1. cesta09:02:20 17.08.2013
Výsledky jsou aktualizované, dnes druhá kvalifikační cesta na obtížnost.
 martan
 Kvalifikace 2. cesta09:18:13 18.08.2013
Po druhé kvalifikační cestě z našich závodníků nejlepší Terka - 14. místo.
 martan
 Finále rychlost09:31:38 19.08.2013
Jan Kříž 4. místo na rychlost.
 martan
 Semifinále obtížnost20:40:09 19.08.2013
Výsledky semifinále ještě dobíhají. Z našich nakonec nejlepší 11. Terka, ale do finále nepostoupila.
 martan

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Amberger wand
Sommernachtstraum, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (132297)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cesta Zlobivého Dítěte 10 Branná - L.O.M.
Nové Pušky 7C Mlýnský Vrch
Ugly Duck 7c Chulilla
Excelsior 7B Rocklands
Not Not Ninot 7A Rocklands
Nově komentované:
Cesta Zlobivého Dítěte 10 Branná - L.O.M.
LW2X 7A Holštejn
LW2X 7A Holštejn
Krasoň Z Dobaja 8A+ Holštejn
Arwen 7B Pečínkova Skála

 Nově v diskusi:
Re: Friendy, vklíněnce | Re: Hesla | Re: BB “chces u nas pracovat” | Re: BB “chces u nas pracovat” | Re: Friendy, vklíněnce | Re: Friendy, vklíněnce | Re: BB “chces u nas pracovat” | 8C+ | Re: Preska v ruce | BB “chces u nas pracovat” |

 Nové komentáře:
Re: velmi velmi kruté | Re: Zase můj názor... | Zase můj názor... | Re: velmi velmi kruté | Re: prenos plisni | Re: Link na stream | Re: prenos plisni | Istrie | Re: velmi velmi kruté | Re: prenos plisni |

 Kde to vře:
Závody na Hangáru v Brně: vyhráli Adam Ondra a Vanda Michalková (75)
Vydanie lezeckého sprievodcu (42)
Jste pro zachování letního nebo zimního času? (37)
Vražda 2 trekařek pod nejvyšší horou Maroka Túbkál (22)
Pod lavinou v Rakousku zemřel český skialpinista (22)
Hangar (21)
Bosonohý Charles Albert: druhý boulder obtížnosti 9A na světě (20)
Radek Jaroš je na expedici na Aconcaguu v Jižní Americe (18)
Vojta Trojan vylezl své první 9a (11)
Skály v okolí Buzetu (5)

 Nově v inzerci:
Sir Joseph Vesta Kamet Men II XL | Salewa MS Raven 2 GTX | Skialpy vázko | Black Diamond Vector | Prodam cepiny Petzl Nomic | Prodám skialpové lyže Movement Control | Lezečky La Sportiva Skwama vel. 42 | Scarpa f1 manual 27,5 | Plzeň | Mammut Extreme GTX |

 Anketa:
Který čas byste chtěli zachovat?
 letní čas 
 132 
 zimní čas 
 75 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.