LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
SP Mnichov (17.08)
zrušeno - ČP bouldering Fesťák (25.08)
ME mládeže (31.08)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13900
2.Konečný 12675
3.Pail 11475
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Ondra 11100
3.Jungling 10875
Hory:
1.Skopec 5924
2.Fajkoš 5781
3.Zaoral 5597

Výsledky
SP Briancon (20.07)
SP Villars (06.07)
SP Vail (08.06)

Deníčky
4527 lezců
706421 cest
Nové přelezy:
Cumbawamba 9-
Stalingrad 9-
Eisbär 9-
Tlustí Chl 9+/10-
Cinderella 7c
Mancho Roj 7c
Kill Bill Xc
King Louis 9
Duddley 8+/9-
Cooler Rot 9+/10-

Stěny
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Bongo Brno - Brno

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MSJ - Central Saanich (CAN)

obtížnost, rychlost

smallVe čtvrtek začalo v Kanadě Mistrovství světa juniorů, kterého se účastí také závodníci z ČR, od pátku do pondělí se závodí. Jan Kříž na rychlost 4. místo.

Přímý přenos na Youtube nebo stránkách IFSC:


pondělí:

výsledky - obtížnost



junioři
1. Dmitry Fakiryanov (RUS) Top (1.) 38 (.) 44 (5.) Top (1.)
2. Sebastian Halenke (GER) 41 (2.) 37+ (.) 44 (5.) 41 (5.)
3. Domen Skofic (SLO) 33+ (3.) 34+ (.) Top (1.) Top (1.)
26. Petr Čermák (CZE) 18 (18.) 29+ (16.) 35+ (19.)

1. Magdalena Röck (AUT) 51+ (1.) Top (1.) Top (1.) 45+ (1.)
2. Katharina Posch (AUT) 41 (.) 36+ (.) Top (1.) 35 (7.)
3. Manon Hily (FRA) 36+ (3.) 32+ (.) Top (1.) 35+ (3.)
11. Tereza Svobodová (CZE) 22+ (11.) 44 (10.) 23 (20.)
41 závodníků a 31 závodnic

mládež A
1. Naoki Shimatani (JPN) 33+ (1.) 36 (.) 40+ (2.) Top (1.)
2. Shinichiro Nomura (JPN) 32+ (2.) 34+ (.) 38+ (9.) 44+ (7.)
3. Bernhard Röck (AUT) 30+ (3.) 34+ (.) 40+ (2.) 48 (4.)
27. Martin Jech (CZE) 24+ (32.) 30 (19.)

výsledky děvčat se nezobrazují
26. Jana Vincourková (CZE)
53 závodníků a 43 závodnic

mládež B
1. Stefano Carnati (ITA) 42 (1.) 40+ (.) 38+ (6.) Top (1.)
2. Hugo Parmentier (FRA) 41+ (2.) 48+ (.) 41 (3.) Top (1.)
3. Sascha Lehmann (SUI) 41+ (3.) 47 (.) 44+ (1.) Top (1.)
19. Vojtěch Vlk (CZE) 32+ (.) 34+ (12.) 33+ (24.)
23. Petr Kliger (CZE) 30 (.) 34+ (12.) 33 (26.)

1. Aika Tajima (JPN) 35 (+.) 43+ (.) 36+ (10.) Top (1.)
2. Emilie Gerhardt (GER) 30+ (2.) 37 (.) Top (1.) 42+ (10.)
3. Miwa Oba (JPN) 30+ (3.) 36+ (.) Top (1.) Top (1.)
42 závodníků a 38 závodnic


Výsledky obtížnost semifinále



junioři
1. Rishat Khaibullin (KAZ) 36
2. Christoph Hanke (GER) 32+
3. Dylan Barks (USA) 32
26. Petr Čermák (CZE) 18
26 závodníků v semifinále

1. Solah Kim (KOR) 27+ (1.) 46 (7.) 28+ (13.)
2. Karoline Sinnhuber (AUT) 22+ (2.) 38 (18.) 35 (7.)
3. Iyma Lamarche (CAN) 22+ (3.) 38+ (16.) 34+ (11.)
11. Tereza Svobodová (CZE) 22+ (11.) 44 (10.) 23 (20.)
27 závodnic v semifinále

mládež A
1. Sean Bailey (USA) 37
2. Yuki Hada (JPN) 34+
3. Evgenii Kozlov (RUS) 33+

výsledky děvčat se nezobrazují
26. Jana Vincourková (CZE)
26 závodnic v semifinále

mládež B
1. Kaya Otaka (JPN) 45+
2. Ryosuke Hibino (JPN) 42+
3. Jan-Luca Posch (AUT) 38+
19. Vojtěch Vlk (CZE) 32+
23. Petr Kliger (CZE) 30+
26 závodníků v semifinále

1. Janja Garnbret (SLO) 47
2. Margo Hayes(USA) 43+
3. Aika Tajima (JPN) 43+
26 závodnic v semifinále


neděle:

Výsledky rychlost



mládež A
1. Alessandro Santoni (ITA) 9.00 9.01 7.00 7.68 6.94
2. Aleksandr Shikov (RUS) 9.72 6.92 6.98 7.96 7.01
3. John Brosler (USA) 6.74 10.80 6.80 7.66 6.77
4. Jan Kříž (CZE) 7.52 9.39 6.82 7.12 7.06
27


sobota:

Výsledky kvalifikace - obtížnost



Obtížnost - junioři
1. Thomas Joannes (FRA) Top (1.) Top (1.)
1. Domen Skofic (SLO) Top (1.) Top (1.)
3. Dmitry Fakiryanov (RUS) 44 (5.) Top (1.)
21.-23. Petr Čermák (CZE) 29+ (16.) 35+ (19.)

1. Magdalena Röck (AUT) Top (1.) 45+ (1.)
2. HILY Manon Hily (FRA) Top (1.) 35+ (3.)
2. ONOE Aya Onoe (JPN) Top (1.) 35+ (3.)
14. Tereza Svobodová (CZE) 44 (10.) 23 (20.)
41 závodníků a 31 závodnic

Obtížnost - mládež A
1. Naoki Shimatani (JPN) 40+ (2.) Top (1.)
2. Keiichiro Korenaga (JPN) Top (1.) 39+ (11.)
2. Georg Parma (AUT) 39+ (5.) Top (1.)
2. Hannes Puman (SWE) 39+ (5.) Top (1.)
27. Martin Jech (CZE) 24+ (32.) 30 (19.)

1. Julia Chanourdie (FRA) Top (1.) Top (1.)
1. Jessica Pilz (AUT) Top (1.) Top (1.)
1. Anak Verhoeven (BEL) Top (1.) Top (1.)
18. Jana Vincourkova (CZE) 35+ (16.-17.) 30+ (18.)
53 závodníků a 43 závodnic

Obtížnost - mládež B
1. Sascha Lehmann (SUI) 44+ (1.) Top (1.)
1. Kai Lightner (USA) 44+ (1.) Top (1.)
3. Hugo Parmentier (FRA) 41 (3.) Top (1.)
19. Vojtěch Vlk (CZE) 34+ (12.) 33+ (24.)
21. Petr Kliger (CZE) 34+ (12.) 33 (26.)

1. Claire Buhrfeind (USA) Top (1.) Top (1.)
1. Janja Garnbret (SLO) Top (1.) Top (1.)
1. Margo Hayes (USA) Top (1.) Top (1.)
1. Miwa Oba (JPN) Top (1.) Top (1.)
42 závodníků a 38 závodnic


pátek:

Kvalifikace - 1. cesta



Obtížnost - junioři
1. Maël Bonzom (FRA) Top
1. Thomas Joanes (FRA) Top
1. Domen Skofic (SLO) Top
1. Loïc Timmermans (BEL) Top
16.-21. Petr Čermák (CZE) 29+

1. Manon Hily (FRA) Top
1. Delaney Miller (USA) Top
1. Aya Onoe (JPN) Top
1. Katharina Posch (AUT) Top
1. Magdalena Röck (AUT) Top
10. Tereza Svobodová (CZE) 44
41 závodníků a 31 závodnic

Obtížnost - mládež A
1. Keiichiro Korenaga (JPN) Top
2. Jongwon Chon (KOR) 40+
2. Bernhard Röck (AUT) 40+
2. Naoki Shimatani (JPN) 40+
32. Martin Jech (CZE) 24+

1. Julia Chanourdie (FRA) Top
1. Jessica Pilz (AUT) Top
1. Anak Verhoeven (BEL) Top
16.-17. Jana Vincourková (CZE) 35+
53 závodníků a 43 závodnic

Obtížnost - mládež B
1. Sascha Lehmann (SUI) 44+
1. Kai Lightner (USA) 44+
12.-14. Vojtěch Vlk (CZE) 34+
12.-14. Petr Kliger (CZE) 34+

1. Claire Buhrfeind (USA) Top
1. Celine Cuypers (BEL) Top
1. Janja Garnbret (SLO) Top
1. Emilie Gerhardt (GER) Top
1. Margo Hayes (USA) Top
1. Michelle Hulliger (SUI) Top
1. Miwa Oba (JPN) Top
1. Franziska Sterrer (AUT) Top
1. Laura Stöckler (AUT) Top
42 závodníků a 38 závodnic


Startovní listina



Obtížnost - junioři
Petr Čermák, 1995 (CZE) start. 29, č. 169
Tereza Svobodová, 1995 (CZE) start. 18, č. 18
48 závodníků a 32 závodnic

Obtížnost - mládež A
Martin Jech, 1996 (CZE) start. 43, č. 233
Jana Vincourková, 1997 (CZE) start. 10, č. 50
57 závodníků a 45 závodnic

Obtížnost - mládež B
Vojtěch Vlk, 1999 (CZE) start. 18, č. 268
Petr Kliger, 1998 (CZE) start. 30, č. 280
45 závodníků a 42 závodnic

Rychlost - junioři
33 závodníků a 16 závodnic

Rychlost - mládež A
Jan Kříž, 1996 (CZE) star. 31, č. 441
32 závodníků a 24 závodnic

Rychlost - mládež B
22 závodníků a 19 závodnic

poster


Program



čtvrtek 15.8.20103 - registrace

pátek 16.8.2013
9:30 - kvalifikace obtížnost 1. cesta

sobota 16.8.2013
9:30 - kvalifikace obtížnost 2. cesta

neděle 17.8.2013
12:00 kvalifikace rychlost junioři
13:30 kvalifikace rychlost mládež A
15:00 kvalifikace rychlost mládež B
16:30 finále rychlost

pondělí 18.8.2013
9:00 start semifinále obtížnost
16:30 start finále obtížnost
20:30 - vyhlášení a zakončení


Odkazy:
Startovní listina

Výsledky kvalifikace


Marťan   [úpravy] 09:00 18.08.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Kvalifikace 1. cesta22:29:15 16.08.2013
Výsledky ještě nejsou u všech závodníků. Z našich dnes nejlepší Terka Svobodová by měla být 10. v juniorkách. Snad se to povede i zítra ;)
 martan
 Re: Kvalifikace 1. cesta09:02:20 17.08.2013
Výsledky jsou aktualizované, dnes druhá kvalifikační cesta na obtížnost.
 martan
 Kvalifikace 2. cesta09:18:13 18.08.2013
Po druhé kvalifikační cestě z našich závodníků nejlepší Terka - 14. místo.
 martan
 Finále rychlost09:31:38 19.08.2013
Jan Kříž 4. místo na rychlost.
 martan
 Semifinále obtížnost20:40:09 19.08.2013
Výsledky semifinále ještě dobíhají. Z našich nakonec nejlepší 11. Terka, ale do finále nepostoupila.
 martan

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Kleiner Koppenkarstein
Kursauflauf
 Databáze cest:
Všechny cesty (129211)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Strandgut 6C+ Magic Wood
Kultig 5B Magic Wood
Okkultischt 6A Magic Wood
Kräuterhexe 6B+ Magic Wood
Westgrat „Langes“ 5+ Pala
Nově komentované:
Maloskalská VIIa Zbirohy
Maloskalská VIIa Zbirohy
Kristova Léta VII Ostrov
Marta VIIb Ostrov
Lahký Kútik 3 Porúbka

 Nově v diskusi:
Re: Jura - oblast pro děti | Re: Jura - oblast pro děti | Tvl :-O | Re: Jura - oblast pro děti | Re: Tisá zákaz vstupu do lesa | Re: horoskola praha | Tisá zákaz vstupu do lesa | Jura - oblast pro děti | Re: Kalifornie | Re: Kalifornie |

 Nové komentáře:
Re: tragedie českého národa | Re: J. | Re: tragedie českého národa | Re: J. | Re: J. | Re: RIP | Re: J. | Re: J. | Re: ...von ještě nesedí? | Re: J. |

 Kde to vře:
Nanga Parbat Czech expedition 2018 (87)
MS lezení mládeže Moskva 2 (34)
Dotazník Evropské komise o zachování či zrušení změn času (25)
Parádní prázninové pondelí (22)
Trailer k novému filmu o solu Alexe Honnolda na El Capitana (21)
MS v lezení mládeže Moskva (20)
Slam Poetry zavítá mezi lezce (19)
Poslední dějství boje o transparentní ČHS? (17)
Wspinanie.pl: Marek Holeček a Zdeněk Hák dostanou Zlatý cepín (17)
Slovinsko-britský prvovýstup na Latok I (6)

 Nově v inzerci:
Skialp set Kästle TX 90 184cm + ATK Free raider 14 | Lezečky Ocun Oxi QC, vel. 44 | fesťak Adr | Ocun Oxi Lady vel 38(UK5) | SILVA TRAIL RUNNER 2 | Kokořínsko Po|Út | Lezečky Saltic Speed | Vysoké Tatry 22.-27.8. | Antimalarik Malanin | Prodám různé druhy karabin |

 Anketa:
Máte doma nějaké vybavení na cvičení?
 1426 
Nic  
 1565 
Hrazdu  
 1444 
Balknu  
 1348 
Kampus  
 1408 
Malou boulderovku  
 1347 
Mučírnu + boulderovku  

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.